Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išvengti ašarų?



nu va merginkos, man jau lengviau kad ne as viena tokia biggrin.gif bandau save itegti kad as kikenciau vietoj asaru, ziuresim kaip gausis:) o tusa atsparu mano asaroms tikria pirksiu biggrin.gif del visa ko smile.gif nes dar kartu ir vaika savo krikstysim tai jei neapsizliumbsiu sakant ar klausant priesaika, tai kai krikstys turbut to neisvengsiu smile.gif bet dar pamedituosiu ta tema uzsiimsiu itagos manevru smile.gif tikiuosi oj tikiuosi kad kas nors gausis biggrin.gif
Atsakyti
Prie altoriaus, kai reikėjo vienas kitam paduoti ranką ir sakyti priesaiką, kai atėjo mano eilė sakyti priesaiką ėmė kutenti mano delną. Tai net ir norėdama negalėjau verkti. Tad priesaiką pasakiau išsišiepusi iki ausų ir vos laikydama juoką.
Atsakyti
QUOTE(Kristinka @ 2006 06 22, 14:02)
Prie altoriaus, kai reikėjo vienas kitam paduoti ranką ir sakyti priesaiką, kai atėjo mano eilė sakyti priesaiką ėmė kutenti mano delną. Tai net ir norėdama negalėjau verkti. Tad priesaiką pasakiau išsišiepusi iki ausų ir vos laikydama juoką.



thumbup.gif aciu, reikes pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
o as apsizliumbiau, kai vyras man sake priesaika...
ir nieko cia tokio.... na ir vyro akytes maciau sudreko, ir balsas siek tiek drebejo.

ne akmenianiai esam blink.gif
Atsakyti
siaip ta diena isliejau asara tik tuo metu kaip susimasciau apie savo teti, kuris deja nesulauke sios grazios sventes...bet tai buvo dar prie ceremonia..

o siaip visa diena nesinorejo verkti! buvau laiminga ir issisiepus!
na o jei norisi verkti - verkit, juk tai laimes asaros!
Atsakyti
As asara vos su laikiau kai mama atvaziavo, tada kazkaip susiemiau ir praejo. Baznycioj nebuvo laiko kada graudentis, nes einant uzkliuvau uz sukneles ir pasijonio valas kazkaip apsisuko koja. Tai prastovejau ir pragalvojau kaip man ta koja istraukt. Taip begalvojant ir priesaika susiveliau smile.gif O daugiau ir neteko graudintis. Tik po vestuviu dar iki siol baisiai graudu. Ziuriu filma ar foto ir verkiu. Mat baisiai gaila kad mano graziausia gyvenimo svente taip greitai pasibaige. Jau maniskis sake mane pas psixologa temps.
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 07 05, 16:09)
siaip ta diena isliejau asara tik tuo metu kaip susimasciau apie savo teti, kuris deja nesulauke sios grazios sventes...bet tai buvo dar prie ceremonia..

o siaip visa diena nesinorejo verkti! buvau laiminga ir issisiepus!
na o jei norisi verkti - verkit, juk tai laimes asaros!


del tecio tai ir as isliesiu asara, kad nesulauke mano vestuviu, negales palydeti manes prie altoriaus verysad.gif net dabar pagalvojus graudu, o ta diena is vis bus graudu, o dar kai pamatysiu mama verkiancia tai tikrai nesusilaikysiu, o taip nesinoretu verkti, nes po to visa makiaza nuverksiu... doh.gif
Atsakyti
Va va, man irgi ta pati problemėle rolleyes.gif jau vien kai matavausi suknelę, pamačiau kad mama ašarą nušluostė ir pati vos vos susilaikiau neapsiverkus. Po to kelias dienas prisiminusi mamos veidą vis susigraudindavau. Ir draugų vestuvių juostą tris kartus žiūrėjau visus tris ir blioviau blush2.gif man taip gražu, kad net ašaros rieda - sėdžiu išsišiepus ir verkiu.
O kai seneliai magistratūros baigimo proga dovanojo savo rankomis kalvystėje nukalta medelį su rojaus paukščiu, tai abi su mama krokodilo ašarom bliovėm.
Va, net dabar rašydama apie senelio nukaltą rojaus paukštį apsiblioviau cray.gif cray.gif
Papildyta:
O kas svarbiausia, tai kai aš verkiu, tai labai negražiai atrodau unsure.gif visa paraudonuoju, išsiviepiu ir labai jau baisiai atrodo, - tai jei dar nufilmuos , tai išvis bus baisu kam nors ir rodyti tą juostą unsure.gif
Atsakyti
skaiciau sia tema pries vestuves ir buvau isitikinusi, kad si problema man isvis negresia, retai verkiu.
Ir ka jus manot, vos islipus is masinos ir pamacius mociute(ji mane vede prie altoriaus) asaros kaip pupos, tik nusiraminau iejau i baznycia, o ten visi atsisuke ziuri ir vargonininke kazkokia meiles daina graudinancia gieda, as plaunu upeliais savo makijaza, bet visos mot. lyties atstoves be isimties zlimbe.Kazkokios zliumbiku vestuves buvo, bet aciu dievui visi su nesuciaupiama sypsena zliumbeme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tarapunka @ 2006 07 26, 09:14)
skaiciau sia tema pries vestuves ir buvau isitikinusi, kad si problema man isvis negresia, retai verkiu.
Ir ka jus manot, vos islipus is masinos ir pamacius mociute(ji mane vede prie altoriaus) asaros kaip pupos, tik nusiraminau iejau i baznycia, o ten visi atsisuke ziuri ir vargonininke kazkokia meiles daina graudinancia gieda, as plaunu upeliais savo makijaza, bet visos mot. lyties atstoves be isimties zlimbe.Kazkokios zliumbiku vestuves buvo, bet aciu dievui visi su nesuciaupiama sypsena zliumbeme biggrin.gif


o as esu jautri jau nuo prigimties.... taigi manau sia diena asaros bus neisvengiamos doh.gif , o taip nenoriu verkti, nes makiaza visa nutrinsiu
Atsakyti
Sveikos ašarojančios merginos hihihi.gif juokauju mirksiukas.gif aš maniau, jog tikrai neverksiu, nėra gi čia ko lotuliukas.gif mano brangusis maniau pamatęs tėvus apsiašarojusisu gali nubraukti kokią ašarą, tai net bijojau, sakiau, kad jaunikis jei susigraudintų truputį, tai ką man daryti, negražu...sakys verkia, tempia prie altoriau, sakiau tada pradėsiu ir aš žliumbti... hihihi.gif maniškis girdėdamas šį planą juokėsi labai iš manęs lotuliukas.gif Vestuvių dieną buvo tiek rūpesčiu, jog nė nebuvo minties nei jam nei man nubraukti ašaros, nors ir skaitė liudininkai labai gražius žodžius, pajutau kaip mes abu taip sunkiai nurijom ir tiek lotuliukas.gif taigi planas neišdegė hihihi.gif Tačiau bažnyčioje sakant priesaiką, mano brangiausias žiūrėjo man tiesiai į akis...ir taip gražiai sakė, glostydamas mano ranką, kad wub.gif jaučiu, kad ir man ašaros kaupiasi, vėliau žiūriu ir jam...galiausiai girdžiu liudininkė šnipščioja vėliau sakė pamergės prisijungė wub.gif aš sakydama priesaiką neatplėšiau akiu nuo jo wub.gif wub.gif wub.gif siaubas net dabar prisiminus taip maloniai širdelę suspaudžia wub.gif
taigi, man rodos ir nubraukti ašarą nėra čia nieko blogo, juk tos akimirkos yra nuoširdžiausios ir jas prisiminusi yra labai gera... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elij`a: 26 liepos 2006 - 21:58
Labai grzu Elij'a.. as irgi noreciau taip ziuredama i akis priesaika pasakyt, bet jauciu kad ziauriai jaudinsiuos ir, teks ziuret i priesaika parasyta nes kun sake nediktuos g.gif Sorry kad nelabai i tema, bet mergytes, gal kuri turit ta priesaika - tikra baznytine, noreciau pabandyti ismokti wub.gif
Atsakyti