Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2014 01 28, 10:45)
bigsmile.gif Uuuu..ps Katusik ACIU,tikrai sito nesitikejau  4u.gif  4u.gif  4u.gif

mirksiukas.gif
pagalvojau, įvairovės dėlei kodėl gi ne?

QUOTE(vaivait @ 2014 01 28, 11:08)
Mano pirmasis didelis siuvinys, kuriam beveik 10 metų

4u.gif už pastangas
Atsakyti
Sobieska, o tu ten ir paveikslo medziagos kampa uzdekupazinai? biggrin.gif 4u.gif grazu wub.gif dabar lauksiu zadetosios kedes i kompanija ax.gif biggrin.gif

vaivat 4u.gif isivaizduoju, kad buvo sudetinga atsirinkti, kas ir prie ko ax.gif
Esu ir as rankaliojus splavas pagal zurnala, bet uz tai dabar ir dziaugiuosi, kad yra graziu schemuciu su jau nurodytais spalvu kodais ir nebereik taip vargti, belieka tik megautis paciu procesu smile.gif ax.gif
Atsakyti
sobieska beveik kasdien po naują grožį thumbup.gif kelis paveikslus šiuo metu siuvinėji?
RasuteK nebuvo lengva spalvas atsirinkti, nešdavausi į parduotuvę siuvinį arba siūlus, kad reikia šviesesnio ar tamsesnio siūlo. Bet visą vargą atpirko rezultatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivait: 28 sausio 2014 - 12:41
QUOTE(sobieska @ 2014 01 28, 11:58)
Čia vot...mano  cool.gif


Gražu, suderinta wub.gif O ten kampukas ant stiklo ar ant medžiagos dekupažinta?

QUOTE(vaivait @ 2014 01 28, 13:08)
Mano pirmasis didelis siuvinys, kuriam beveik 10 metų. Siuvinėtas iš labai mažo paveiksliuko "Anna" žurnale, bet aš tiek norėjau katinų, kad su padidinamuoju stiklu bandžiau skaičiuoti langelius, pati taikiau spalvas, jokios schemos neturėjau. Vieno katino spalvas pakeičiau negu kaip buvo tame paveiksle  - siuvinėjau, netiko, ardžiau ir vėl iš naujo siuvinėjau smile.gif


Jetus-per padidinimo stiklą bigsmile.gif Gerai, kad dabar visos sąlygos sudarytos rankdarbiavimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2014 01 28, 13:26)
Sobieska, o tu ten ir paveikslo medziagos kampa uzdekupazinai?  biggrin.gif  4u.gif grazu  wub.gif dabar lauksiu zadetosios kedes i kompanija  ax.gif  biggrin.gif



Nedekupažinau ant medžiagos, ten tik motyvas iškirptas ir pakištas po stiklu smile.gif Kėdė jau išardyta, belieka tik nušveist ,perdažyt ir gražint į pradinę padėtį, tik su kita estetine išvaizda

QUOTE(vaivait @ 2014 01 28, 13:32)
sobieska beveik kasdien po naują grožį  thumbup.gif  kelis paveikslus šiuo metu siuvinėji?


Siuvinėju realiai 2 darbus: vienas smulkus, kitas penkmetinis ...trečiam juoda medžiagikė nupirkta

Ačiū visoms 4u.gif

vaivat
...gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 28 sausio 2014 - 13:42
Sobieska, negaliu atsižavėti retu Jūsų darbų kiekybės, kokybės ir estetikos deriniu 4u.gif Ir pateikimas visada puikus, ir pasirinkti motyvai tokie dailūs, subtilūs, labai gražu wub.gif

Vaivait, tikrai įspūdingas darbas, o dar aplinkybės, kuriomis jis darytas, neeilinės. Dabar tikrai turime daugiau priemonių, informacijos ir galimybių, bet tokie darbai yra tik įrodymas, kad priemonės dar ne viskas. Mano a.a. močiutė gūdžiu pokariu siuvinėdavo siūlais, kurie būdavo skirti valyti vienos gamyklos įrenginius ir tepti juos alyva. Senelis tama fabrike dirbo, atnešdavo jai didelius suraizgytus siūlų gumulus, o ji juos susivydavo ir siuvinėdavo. Dar yra išlikę keletas jos tokių darbų pas mano mamą smile.gif

O aš irgi, va, iš naujo jaukinuosi šią mielą veiklą. Anksčiau siuvinėjau tik mokykloje, o keletas vėlesnių bandymų buvo nelabai kokie, nes nieko neišmaniau apie drobes, siūlus ir t.t. smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
M.A.M.A simpatiskas skirtukas mirksiukas.gif 4u.gif jau FB nuziurejau ji biggrin.gif
Atsakyti
M.A.M.A dailus skirtukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2014 01 28, 15:57)
O aš irgi, va, iš naujo jaukinuosi šią mielą veiklą. Anksčiau siuvinėjau tik mokykloje, o keletas vėlesnių bandymų buvo nelabai kokie, nes nieko neišmaniau apie drobes, siūlus ir t.t. smile.gif


Simpatiškas skirtukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2014 01 28, 10:58)
Čia vot...mano  cool.gif

O aš jau galvojau, kad jau savaitę bus ramu, bet kur tau lotuliukas.gif Gražu wub.gif 4u.gif Rėminimas labai dera su pačiu siuvinėtu darbu.

QUOTE(vaivait @ 2014 01 28, 12:08)

Nu taip, taip anksčiau ir būdavo... Bet rezultatas tikrai vykęs thumbup.gif wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2014 01 28, 14:41)
Siuvinėju realiai 2 darbus: vienas smulkus, kitas penkmetinis ...trečiam juoda medžiagikė nupirkta

Tai čia dar nedaug smile.gif Procesiukų bus? blush2.gif

QUOTE(M.A.M.A @ 2014 01 28, 14:57)
O aš irgi, va, iš naujo jaukinuosi šią mielą veiklą

Mielas skirtukas ir tikrai pavykęs wub.gif
Atsakyti
Sobieska, dailiai atrodo dekupazintas remas, labai skoninga wub.gif
M.A.M.A., skirtukai mieli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 29 sausio 2014 - 10:06
Ačiū už šiltą priėmimą ir mano kuklaus darbelio įvertinimą. Tikrai siuvinėsiu dar smile.gif

Dar turiu tokį klausimėlį. Kaip jūs elgiatės su spalvomis, kai siuvinėjate ant juodos kanvos? Ar imate spalvas pagal schemos raktą, ar šviesesnes? O gal netyčia užtatėte kur nors schemučių pritaikytų juodai kanvai?
Atsakyti