Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Nu jau tas mėlynių pyragas kaip skaniai atrodo, net seilė tysta essen.gif O sausainiukai tikrai nėra per tamsūs. Būtų per vidurį, gal ir kristų į akis, o kai apačioje, tai visai tinka thumbup.gif Bet tavo ir sugebėjimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2014 04 21, 14:47)
o stai ikvepimo pagauta 'prilipdziau' dar viena eile saldiems meskuciams

O klausimas: ar tie sausainiukai ne per daug i akis iskart krenta, kad tokie tamsus?...

Nu bet bliaka,ir sugebėt gi reik biggrin.gif man irgi krito akin mėlynės essen.gif iš kur prilipdei ?


QUOTE(wanile @ 2014 04 21, 11:45)
sveiki,gal zinot kur klaipedoj pigiau butu galima nusipirkt siulu ir aidos? atsiprasau jei ne i tema 4u.gif

Studlende,ir šalia iki pasažo kitoje gatvės pusėje,butiniame name,ant laiptukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 balandžio 2014 - 10:27
QUOTE(Uodegyte @ 2014 04 22, 11:27)
Nu bet bliaka,ir sugebėt gi reik  biggrin.gif man irgi krito akin mėlynės  essen.gif iš kur prilipdei


o ar kas partiketu, kad schemu kurimo programele ismokau naudotis tik del situ meskiuku biggrin.gif jau sakiau kas kas, bet uodegyte iskart zinos is kur visos schemutes prirankiotos biggrin.gif o cia - se tau kaip zmogus gali apsirikti lotuliukas.gif ne nzn kas cia per firma - radau internete - tai man labai patiko - toks nematytas man dizainas buvo user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2014 04 22, 12:46)
o ar kas partiketu, kad schemu kurimo programele ismokau naudotis tik del situ meskiuku biggrin.gif jau sakiau kas kas, bet uodegyte iskart zinos is kur visos schemutes prirankiotos biggrin.gif o cia - se tau kaip zmogus gali apsirikti  lotuliukas.gif  ne nzn kas cia per firma - radau internete - tai man labai patiko -

Eik jau bigsmile.gif ,nu nebūčiau net pagalvojus ,kad iš Douceurs & gourmandises Veronique Enginger knygos,aš jau bėgau ieškot iš soda serijos lotuliukas.gif sukau galvą,iš kur schema.Nu gerai padirbėjai,o kas galėjo pasakyt ,kad schema visai iš kitos operos biggrin.gif ir tas meškiukas su mėlyne ten gerai ''įtaisytas'' lyg ir buvęs ten iš pradžių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 balandžio 2014 - 14:15
QUOTE(Uodegyte @ 2014 04 22, 15:07)
Eik jau  bigsmile.gif ,nu nebūčiau net pagalvojus ,kad iš Douceurs & gourmandises Veronique Enginger knygos,aš jau bėgau ieškot iš soda serijos  lotuliukas.gif sukau galvą,iš kur schema.Nu gerai padirbėjai,o kas galėjo pasakyt ,kad schema visai iš kitos operos  biggrin.gif ir tas meškiukas su mėlyne ten gerai ''įtaisytas'' lyg ir buvęs ten iš pradžių  biggrin.gif

o gal toj tavo stebuklingoj knygoj dar kazka panasaus turi - nes as bandau vistik pakeist tuos sausainiukus, bet kol kas nieko tinkamo neuzmatau
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2014 04 22, 16:25)
o gal toj tavo stebuklingoj knygoj dar kazka panasaus turi - nes as bandau  vistik pakeist tuos sausainiukus, bet kol kas nieko tinkamo neuzmatau

įmesiu į až mirksiukas.gif bet tavosios uogos atrodo skaniau,spalvas gal keitei ? Todėl ir neatskyriau ,kad enginger dizainas.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2014 04 22, 16:15)
įmesiu į až  mirksiukas.gif bet tavosios uogos atrodo skaniau,spalvas gal keitei ? Todėl ir neatskyriau ,kad enginger dizainas.

Tai spalvas taikiau prie viso meskiuku dizaino smile.gif
Atsakyti
Bianca, na pavarei!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Su praėjusiom šv. Velykom, merginos 4u.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2014 04 15, 19:50)
atnešu ir aš porą smulkmenėlių  blush2.gif


Mieli darbeliai smile.gif

QUOTE(cordi @ 2014 04 16, 18:36)
Dovanėlė anytai smile.gif


Įdomus smile.gif Ten viduryje inicialai?

QUOTE(sobieska @ 2014 04 18, 13:09)
Šiaip ar taip neužilgo pačios viską pamatysit, nebedaug liko 2 su puse lapo, todėl naudodamasi proga sveikinu visas siuvinėtojas su ŠV.VELYKOM ir.........


Oho, kokia įspūdinga ponia bus išsiuvinėta bigsmile.gif Klausiau jau kartą, bet lyg neatsakei g.gif kas su schema padirbėjo? Pati? smile.gif

QUOTE(Vitute* @ 2014 04 19, 10:41)
O čia mano procesiukas


Labai graži raibukė wub.gif Taip ir toliau thumbup.gif

QUOTE(Bianca @ 2014 04 21, 14:47)
o stai ikvepimo pagauta 'prilipdziau' dar viena eile saldiems meskuciams
O klausimas: ar tie sausainiukai ne per daug i akis iskart krenta, kad tokie tamsus?...


Oho, Bianca, šaunuolė thumbup.gif Labai gražu smile.gif Sausainiukai man susišaukia su kitais tos spalvos turinčiais skanėstais, todėl gerai atrodo. Nebent rasi ką nors kas dar geriau tiks bigsmile.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2014 04 22, 12:27)
Nu bet bliaka


hihihi.gif
Atsakyti
Na, Uodegyte - esi mano gelbetoja!! Radau simpatiska dizaina - tad skubu pasirodyt su patobulintu variantu smile.gif kuris, beje man zymiai maloniau ziurisi smile.gif beliks tik griebtis kada ir issisiuvinet biggrin.gif Taigi - originalas:user posted image papildytas variantas:user posted image Ilgasis variantas buvo:user posted image Yra:user posted image
Atsakyti
Bianca, nu dabar tai jau toooooobulas gavosi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2014 04 22, 21:22)
Na, Uodegyte - esi mano gelbetoja!! Radau simpatiska dizaina - tad skubu pasirodyt su patobulintu variantu smile.gif kuris, beje man zymiai maloniau ziurisi smile.gif beliks tik griebtis kada ir issisiuvinet biggrin.gif Taigi - originalas:[url=http:

Šalia mėlynių kitas pyragiukas įsitaisė.Žaviuosi ,tai ką pati sukūrei wub.gif dar macarončikai skaniai atrodo.Palyginus su pradiniu variantu,kur kas spalvingiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 balandžio 2014 - 20:44