Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas naujagimiui,ką tik atėjusiems į šį pasaulį

QUOTE(Gule @ 2014 06 10, 07:11)
Sveikutės, mezgėjėlės smile.gif Gal kuri turite kojiničių schemą ką tik gimusiam? Būčiau labai dėkinga  4u.gif


As mezgiau pagal sita
http://mezginiaivaikams.blogas.lt/
tik gavosi labai dideles,matyt,kad laisvai mezgu,tai po to adaptavau smile.gif susimazinau skaicius akyciu. Galit pabandyt,ten labai puikiai paaiskinta,o jei gausis didokos,galesiu parasyt kaip as dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2014 06 10, 09:51)
As mezgiau pagal sita
http://mezginiaivaikams.blogas.lt/
tik gavosi labai dideles,matyt,kad laisvai mezgu,tai po to adaptavau smile.gif susimazinau skaicius akyciu. Galit pabandyt,ten labai puikiai paaiskinta,o jei gausis didokos,galesiu parasyt kaip as dariau smile.gif


O kokio ilgio padukas gaunasi nepakeitus schemos?
Atsakyti
Sitame aprasyme raso, kad ant vieno virbalo turi buti 9 akys. Sakyciau, kaip naujagimiui-daug (nebent butu labai ploni siuliukai). Vakar mezgiau kojinytes 3 nr virbalais, dejau po 8 akis ant virbalo, pedutes ilgis apie 12 cm, kad butu proporcingos pagal ciurnos ploti, tai gavosi mazdaug 9-12 men vaikui. Kazkur SM radau parasyta, kad naujagimiui 3 nr virbalams uzdeda is viso 24 akis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2014 06 10, 12:38)
O kokio ilgio padukas gaunasi nepakeitus schemos?


Man nepakeitus schemos,2nr virbalais is 50g/125m metrazo siulu tai isvis gavos kokiu metu laiko vaikui. Tai sumazinau,kaip ir Vikse sake,iki 24 akiu is viso. Gal toms,kas labai standziai mezga ir is plonu,tai tinka ir po 9akis ant virbalo?... O paduko ilgi tai galima pakoreguot tiesiog mezgant maziau ar daugiau eiluciu smile.gif
O mano adaptuota schemute,pagal kuria gavau paduka 10cm ilgio, buvo tokia:
Uzdeti 25 akytes (po 6 ant 4 virbaliuku ir +1,kuria naudoju sujungimui i ratuka,t.y., tiesiog sumezgu paskutine akute su pirma,nes man taip stabiliau laikos ratukas pirmose eilese. Lieka 24akutes).
Viena eilute gerom akim,po to 20 (arba kiek norisi ilgio krastuko) eiluciu 1gera,1bloga.
Tada lygiuoju rastu 15 eiliu.
Uzkulnis: surinkti dvieju virbalu akis (12) ir megzti tik jas stulpeliu arba lygiuoju rastu 10 eiliu. Kiti du virbalai veiksme nedalyvauja.
Kulnas: padaliname akiu skaiciu is 3 (t.y.4akys) ir siauriname palikdami vidurine akiu dali (4 vidurines). Siauriname gerosios puses kiekvienoje eiluteje is abieju viduriniu akiu pusiu. Blogojoje puseje visas akis ismezgame pagal rasta. (Pirminiam aprasyme siaurino kazkaip kiekvienoj po viena aki. Nezinau,kaip teisingai turi but,bet man anaip sudetinga pasirode.) Kai lieka 4 akutes,surenkame po 8 papildomas akis is uzkulnio sonu ir pridedam po 2 ant kiekvieno sono virbalo is centriniu 4 akiu.
Toliau lygiuoju rastu mezgam apvaliai ir siaurinam kampuose (pirmo virbalo paskutines dvi akis,ketvirto virb.pirmas dvi akis),kol lieka po 6 akutes ant kiekvieno virbalo.
Tesiam pedute lygiuoju rastu 16 ar 18 eiluciu.
Pabaigiam sumegzdami po dvi kiekvieno virbalo pirmas akis.

Jei reikia ka patikslint,klausk smile.gif arba gal Vikse turi kokiu geresniu patarimu? Ypac del kulno?
Atsakyti
kulna ir as taip mezgu.
Vakar kaip tik mezgiau kojinytes 0-3 men vaikiukui. Mezgiau is Regia 6 giju siulu 3 nr virbalais. Uzdejau 28 akis. Ciurnai (iki uzkulnio) mezgiau 20 eiliu, uzkulnis, kai jau vel susijunge viskas i mezgima apvaliai, numezgiau 20 eiliu ir tada nuleidau akis po 1 virbalo pradzioje, kol liko viso 4 akys. Pedutes ilgis gavosi ~9-10 cm
Akiu ir eiliu skaiciu sunku tiksliai pasakyti, nes priklauso nuo siulo ir virbalu storio bei mezgimo kietumo.
Atsakyti
Abelo, Viksė, ačiū jums labai 4u.gif Dar sakykit, iš kokių siūliukų patartumėt megzt? Tikriausiai yra kokie specialūs kūdikiams vilnoniai g.gif
Atsakyti
va cia yra mano kojinytes. http://www.supermama...;#entry66801093
man kojinems patinka Regia 6 giju (4 giju man per ploni)-75% vilna. Pacios maziausios 28 akiu, 10 cm-geltonai oranzines. Sitie siulai nera labai astrus, kaip 100% vilna ir isskalbus truputi "pasipukuoja" ir tampa minksti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 11 birželio 2014 - 19:37
QUOTE(Gule @ 2014 06 11, 18:45)
Abelo, Viksė, ačiū jums labai  4u.gif Dar sakykit, iš kokių siūliukų patartumėt megzt? Tikriausiai yra kokie specialūs kūdikiams vilnoniai  g.gif


As tai kojinytems rinkaus 100% vilna, ggh wollywasch firmos siuliukus,nes vyras prisiskaites,kad pirma menesi reikia pastimuliuot naujagimius,ten padukuose visokie taskai esminiai ir pan. smile.gif Tai ciupinejau daugybe,kol radau is vaikam skirtu vilnoniu,kad nors kiek "kastu", nes siaip siais laikais labai gerai apdoroja tuos siulus ir man jie visi labai svelnus atrodo smile.gif o jei matysim,kad nepatiks prie odos,tai visada galima ant sliausto del silumos uzmaut wink.gif
Atsakyti
Kadangi as pati labai jautri vilnai, net 100%-tine vaikiska merino vilna mane kanda, tai man labai gaila mazuliukus kankinti... smile.gif
Atsakyti
O gal kas nors esat mezge vokeli kudikeliui? Kazkaip nerandu tokios temos. Pleduku tai daug visokiu,o vokelio kazkaip neuztikau... Gal nepraktiskas daiktas??
Atsakyti
Tikrai praktiskas. Po to ji galima perdaryti i megztuka. Google uzklausus daug nuorodu ismeta
Kazkada seniai neriau toki
user posted image
Atsakyti
Dar kepuriuku smile.gif

user posted image

user posted image

Tik dydžiai skirtingi... smile.gif
Atsakyti