Įkraunama...
Įkraunama...

Jau beveik pirmokai :)

QUOTE(viktoshka @ 2014 08 14, 09:59)
Pasižvalgykite čia, daug naudingos informacijos rasite
Pirmoko daiktai  4u.gif
Mes naudojame tokį


Ir aš tokį pirkau.
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2014 08 14, 10:50)
Dar sakykit, kokius parkerius perkate pirmokėliams? Maniškis visai nenori su parkeriu rašyti, keverzoja baisiai, jam geriau tušinukas ar pieštukas... blush2.gif Gal patarsite kokios firmos geriausi, kaina nėra tiek svarbi... g.gif
Mes dar vis dėl kuprinės neapsisprendžiam, lyg belmil buvom išsirinkę, bet neesu įsitikinus ar tokiam smulkiam berniukui ta dėžė bus patogi, nors vėl gi norisi ortopedinės...Girdėjau gerus atsiliepimus apie ecco- bet kaina apie 300lt doh.gif

pasikartosiu mes piekome ecco, lengvute ir be cacku visokiu, o del kaionos ji 279 kainuoja, panevezi sudetos nuolaidos 249lt, mes pirkome,kaune megoje, su megos kortele 10% nuolaida tai 251 kazkas gavosi, akropoli nuolaidos netaiko (kaune). Tai sian dar issitraukem paziurejom seneliams parodem, nusprendem kad vykusiai pasielgem, nes mergaite smulki tai ne per didele smile.gif
Atsakyti
As irgi suku galva,kaip pirmokeli aprengti...Turime mokykline liemene,marskinukus gal baltus...na, o del kelniu,tai nezinau..Man taip negrazu tos kelnes su kantu vaikams...Ar visos ruosiates savo pirmokelius jomis auti?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 08 14, 22:05)
As irgi suku galva,kaip pirmokeli aprengti...Turime mokykline liemene,marskinukus gal baltus...na, o del kelniu,tai nezinau..Man taip negrazu tos kelnes su kantu vaikams...Ar visos ruosiates savo pirmokelius jomis auti?

Pas mus uniforma. Ir kelnės be jokių kantų.
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 08 14, 21:05)
As irgi suku galva,kaip pirmokeli aprengti...Turime mokykline liemene,marskinukus gal baltus...na, o del kelniu,tai nezinau..Man taip negrazu tos kelnes su kantu vaikams...Ar visos ruosiates savo pirmokelius jomis auti?


As kolkas dar irgi neturiu sugalvojusi kuo aprengti, mes uniformos neturime g.gif Matyt irgi ieskosiu baltu marskinuku, liemenes, ir tamsesniu kelniu ax.gif
Atsakyti
man tai liemenės baisingai negražu tai tikrai nerengsiu biggrin.gif


mano draugė savo pirmokei nupirko kažkokį spec parkelį pirmokams, toks lenktas, spec.vieta pirštams , kaina apie 30 lt. Niekas tokių lenktų neturėjot? nežiūrėjot? kaži jie pasiteisina?
bent mums tai pagal sąrašą parašyta kad parkeliai rekalingi bus nuo naujų metų tik, iki tol su pieštukais ir t.t., tai kažkokį vieną nupirkau ėl visako, o daugiau mąstau api tą lenktą...smile.gif gal galit jį kas pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 08 10, 12:17)
Į kurią eisit mokyklą?



Į Tado Ivanausko
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2014 08 15, 13:37)

bent mums tai pagal sąrašą parašyta kad parkeliai rekalingi bus nuo naujų metų tik, iki tol su pieštukais ir t.t., tai kažkokį vieną nupirkau ėl visako, o daugiau mąstau api tą lenktą...smile.gif  gal galit jį kas pakomentuoti?

bet gal ir gerai, kad is pradziu su piestukais. Vis maziau issimurzins biggrin.gif biggrin.gif O po to kai ranka igus jau gali rasyt ... Seip kiek pamenu save tai as laukiau to momento kada jau nebereiks su tais parkeliais rasyt , o gales su tusinuku ax.gif
Atsakyti
Sakykit, ką reikia neštis į mokyklą rugsėjo pirmąją? Kad gėles tai aišku, o daugiau? Kažkaip nepasiteiravau mokytojos pavasarį. Ir kelintą valandą 8, 9 ? Ar kiekviena mokykla savaip?
Atsakyti
Mes nešėmės tik gėlių. o valanda skirtingai. arba internete pasižiūrėkit arba mokytojai skambinkit.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 08 19, 07:38)
Sakykit, ką reikia neštis į mokyklą rugsėjo pirmąją? Kad gėles tai aišku, o daugiau? Kažkaip nepasiteiravau mokytojos pavasarį. Ir kelintą valandą 8, 9 ? Ar kiekviena mokykla savaip?


Gali praversti rarymo priemonė, nes gali reikti ką nors pasirašinėti (tėvams, ne vaikui smile.gif ) Pinigų, jei už pratybas dar nemokėta.
Atsakyti
Mes irgi tikriausiai tik su gėlėm. Pas mus dar planuojamas susirinkimas, ten viską ir pasakys. O dėl šventės valandos pasiteiraukitė mokytojos arba pačioje mokykloje (internete) turėtų būti iškabinta informacija.
Atsakyti