Įkraunama...
Įkraunama...

Jau beveik pirmokai :)

Šiandien sutikau dvi pažįstamas, kurių vaikai eis į pirmą klasę. Viena pirko nuo visos klasės vienodas gėles, nes mokytoja per susirinkimą pasakė, kad geriau po vieną žiedą nei po puokštę nuo kiekvieno. Jų klasės tėvai bendrauja per el paštą, sužinojo, kokias gėles mokytoja mėgsta ir perka nuo visų vienodas. Bendradarbė pirko vieną kardelį, nes mokytoja irgi pasakė, kad ne po daugiau kaip vieną žiedą. Na ne visi juk gėles mėgsta, reiktų gal ir į mokytojų norus, pageidavimus atsižvelgti.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 08 31, 12:26)
Šiandien sutikau dvi pažįstamas, kurių vaikai eis į pirmą klasę. Viena pirko nuo visos klasės vienodas gėles, nes mokytoja per susirinkimą pasakė, kad geriau po vieną žiedą nei po puokštę nuo kiekvieno. Jų klasės tėvai bendrauja per el paštą, sužinojo, kokias gėles mokytoja mėgsta ir perka nuo visų vienodas. Bendradarbė pirko vieną kardelį, nes mokytoja irgi pasakė, kad ne po daugiau kaip vieną žiedą. Na ne visi juk gėles mėgsta, reiktų gal ir į mokytojų norus, pageidavimus atsižvelgti.

jei nemegsta galima tiesiog ismesti. kažkaip gaunasi žiūrėjimas į dovanoto arklio dantis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasper @ 2014 08 29, 04:22)
Vis dvejoju dėl gėlių. Pati kartais gaunu didžiules puokštes ir nėra kur jas pamerkti. Galvoju gal mokytojai geriau simboliškai padovanoti rankų darbo šokoladinių saldainių pakuotę - kad visi metai būtų "saldūs", o kartumas - tik šokolado skonio...

Gera idėja, bet vis gi manau, kad rugsėjo 1ai reiktų kažko tradiciškesnio ax.gif
QUOTE(V-Rinė @ 2014 08 30, 17:02)
ir tuo pačiu jau įsivaizduokit likusių tėvų žvilgsnius ir šypsnius kad va jau nuo pirmos dienos su "dovanėlėmis" smile.gif

Net neabejoju, kad tokių bus ir ne vienas, tad tikrai nesmagia situacija gaunasi schmoll.gif
QUOTE(ernoja @ 2014 08 30, 17:32)
Aš pati esu mokytoja, ir žinokit, jau geriau atneštų puokštę nuo visos klasės nei kad visi po tris ar penkias.  doh.gif Gražu, smagu gauti, bet paskui prasideda kasdieninis apžiūrinėjimas, kuri nuvyto, kuri nudžiūvo. O dar ir skirtingos, ne visada gali sumerkti normaliai, namo irgi visų neneši. Man pernai labai patiko, kai vaikai padovanojo orchidėją: žydėjo visus metus, ir dabar dar žydi.

Mes esame pirmokai, ir nors turėjome jau kelis tėvelių susirinkimus bet vistiek nepažįstame vienas kito ir dar nėra artimai bendraujančių žmonių, kad suorganiziotų kokią nors panašią kartu suvaikais augančią gėlę. Orchideja gera mintis ir tikraiusiai ja pasinaudosiu per mokytojo diena, nes mūsų kabinetas naujai suremontuotas, bet visiškai tuščias, o su gėlėm vis jaukiau bus mirksiukas.gif
QUOTE(mmergyte @ 2014 08 31, 09:59)
aš manau šokoladas tinkamesnis per mokytojo dieną... ax.gif  gal ir norisi mokytoją pamaloninti,bet neįsivaziduoju kaip vaikui jaustis reikėtų.. unsure.gif

drinks_cheers.gif Tikrai yra kitų švenčių, o ir mokytojo diena ne per ilgiausiai reikia laukti...

Aš vis dėlto apspendžiau ties kardeliais (nupirksime 1), juk tai pirmokų tradicija, kurią mes negalime laužyti ir tegul taip ir lieka, o tos naujovės kaip šokoladas ar kitos gėlės tegul lieka kitom progom 4u.gif
Atsakyti
Na, leisiu tris mokinius ir vienas is ju pirmokas.Nesa visi po viena kardely 4u.gif
Atsakyti
Geros dienos ir gražių įspūdžių visiems smile.gif
Atsakyti
Ir aš įkišiu savo patirtį apie gėles. Mes priskynėme lauko gėlių. Vakar vis rodė šitą skinam, šitą. Gavosi labai graži ir vienetinė. blush2.gif O ir vaikas suprato, kad dėmesys renkant gėlytes irgi svarbus. Keliauju į pirmokų temą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 08 30, 17:32)
Aš pati esu mokytoja, ir žinokit, jau geriau atneštų puokštę nuo visos klasės nei kad visi po tris ar penkias.  doh.gif Gražu, smagu gauti, bet paskui prasideda kasdieninis apžiūrinėjimas, kuri nuvyto, kuri nudžiūvo. O dar ir skirtingos, ne visada gali sumerkti normaliai, namo irgi visų neneši. Man pernai labai patiko, kai vaikai padovanojo orchidėją: žydėjo visus metus, ir dabar dar žydi.


unsure.gif o dar geriau po minimum 5 lt nuo galvos ir kam tos gėlės....jos juk nuvysta.....ir vargo kiek, o dar kaštai- vandenį juk keisti joms reikia.....
kodėl viskas taip supaprastėja , sudaiktėja, sumaterialėja ir t.t. net liūdna skaityti atrodo. Sutinku ka 10-okai, gal jie nebenori aplamai teikti tų gėlų tai jie gal dar ir su palengėjimu atsidus kai už juos kažkas tą reikalą sutvarkys (bendra gėlė vazone) bet juk čia mažiukai....gražu iki graudumo- o čia matose pasirodo gaunasi nekurioms mokytojoms vargas...??????

QUOTE(Eliya @ 2014 08 30, 22:16)
Rugsėjo 1-oji, pirmokėlio rankoje gėlė, kurią su didžiuliu jauduliu įteiks savo pirmajai  mokytojai wub.gif  arba vaikai be gėlių ir viena mamelė įteikia puokštę sakydama, kad nuo visų   schmoll.gif   ... ar visur gyvenime reikia tiek daug praktiškumo  g.gif


Labai tikiuosi, kad mano vaiko mokytoja galvoja kitaip  rolleyes.gif


sutinku su kiekvienu žodžiu 1000 kartų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 01 rugsėjo 2014 - 15:40
QUOTE(V-Rinė @ 2014 09 01, 16:37)
unsure.gif o dar geriau po minimum  5 lt nuo galvos ir kam tos gėlės....jos juk nuvysta.....ir vargo kiek, o dar kaštai- vandenį juk keisti joms reikia.....
kodėl viskas taip supaprastėja , sudaiktėja, sumaterialėja ir t.t.  net liūdna skaityti atrodo. Sutinku ka 10-okai, gal jie nebenori aplamai teikti tų gėlų tai jie gal dar ir su palengėjimu atsidus kai už juos kažkas tą reikalą sutvarkys (bendra gėlė vazone) bet juk čia mažiukai....gražu iki graudumo- o čia matose pasirodo gaunasi nekurioms mokytojoms vargas...??????
sutinku su kiekvienu žodžiu 1000 kartų  4u.gif

Viena mama nupirko tortą, kita atnešė arbatos. Buvo ir įvairiausių gėlių. Teko karštligiškai ieškoti vazų. Tortą supjaustėm, saldainiais pasivaišinom, arbatos pasiūlėm ir tėvams, ir vaikams. Vaikai pamatė, kad galima jaustis jaukiai kaip namuose. Juk pradinukai gi... Buvo nuotraukų, kurias gaus visi metų pabaigoje.
Dėl gėlių.. Kai pamačiau, kokias gėles savaitgalį pirko maximoje, tai tikrai reikia nekęsti mokytojos, kad dovanotum jas smile.gif)) Bendra gėlė vazone - šauni mintis pradinukams. Klasėje galima ją puoselėti, skaičiuoti ir džiaugtis naujais žiedais.
Lauko gėlių puokštė mane visada žavi, bet yra alergijos pavojus. Vieną kartą iš visos širdies surinkom puokštę, o teko greitąją kviesti. Gerai, kad vaiko tėvai gražiai sureagavo, bet mano pačios savijauta buvo klaiki - jaučiausi kaip tyčinė kenkėja doh.gif
Kiek galvų, tiek nuomonių.. Gaila, kad sarkazmo taip pat netrūksta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jasper: 02 rugsėjo 2014 - 08:59
vis tik vakar pastebėjau,kad kardeliai buvo beveik kiekvienoj rankytėj suspausti wub.gif retas buvo su puokšte ar kitokiom gėlėm..pas mus buvo ir su saldainių dėžėm,su dovanų maišeliais kas atėjo cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus buvo kalamburas...Buvo visokių gėlių ir rožių ir puokščių ir kardelių, bet vis vien gražu ir miela buvo žiūrėti, kai visa pilna klasė gėlių, ir galu gale koks skirtumas kokia ta gėlė, svarbu kaip ji įteikta ir su kokias žodžiais ir palinkėjimais...pas mus buvo tokių mokinukų, kurie su eileraštukais įteikinėdavo tai mokytoja vos neapsiverkė nuo netikėtumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2014 09 02, 16:08)
O pas mus buvo kalamburas...Buvo visokių gėlių ir rožių ir puokščių ir kardelių, bet vis vien gražu ir miela buvo žiūrėti, kai visa pilna klasė gėlių, ir galu gale koks skirtumas kokia ta gėlė, svarbu kaip ji įteikta ir su kokias žodžiais ir palinkėjimais...pas mus buvo tokių mokinukų, kurie su eileraštukais įteikinėdavo tai mokytoja vos neapsiverkė nuo netikėtumo  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif




Pasiskaičius ne kurių mokytojų pasisakymus , aiškėja, kodėl atsiranda straipsniai, kad mokytojai didžiausi kyšininkai doh.gif man gėda dėl tokių kolegų blush2.gif
Atsakyti
O kaip darote su pinigėliais vaikui? Daviau vakar, įdėjau ir šiandien... o dabar mąstau, gal geriau iškart visai savaitei g.gif , tuo pačiu mokytųsi planuoti savo išlaidas.
Atsakyti