Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugių.

SVEIKOS 4u.gif Paskaitineju, ale vis neparasau....

Jadziukas, sveika prisijungusi 4u.gif is tikro, tam tikrose situacijose, reikalinga nuomones is salies. Neturi jis taip elgtis ir tai yra nepateisinama, nors pati saviski daznai pateisindavau, jis nekele rankos pries mane, bet tas psichologinis spaudimas, itampa namie ir zodziu cenzas ant manes buvo nepakeliamas...supyksta, tu tokia, anokia....prie vaiku 4u.gif Bet mano atveju, tai vaikai buvo ir yra prioritetas, pagalvojau, as kaip as, gal dar galeciau viska istverti, bet vaikai neturi to matyti ir girdeti, kas is ju isaugs? kaip rasei, pati sau negaleciau atleisti doh.gif pasiemiau lapa, susirasiau pliusus ir minusus...moterys kaip sakau yra kantrios ir labai daug nemato partnerio minusu arba juos pateisina, bet deliodama pliusus ir minusus, pagalvojau apie vaikus, kaip jis su jais elgiasi, buciau dar neisejusi is jo, jei buciau maciusi besalygine meile ir atsidavima savo vaikams, kad su jais zaidzia, maudo, kalbasi, glosto, apkabina....deja, ir cia riebus - .... taip kad stiprybes, pati susideliok vertybes ir prioritetus...
kas liecia nuoma Kaune, tai taip, ziauru doh.gif man tas butas nukrito atsitiktinai, kaip sakau, dievulis padejo smile.gif Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(suppykusi @ 2014 05 08, 09:30)
Labas rytas  smile.gif

Prie viso to dar prisidejo bedos su mazyte, ji gime 30 sav, svere 1060 g, reanimacijoj 30 paru. Po metu paaiskejo, kad reikia operuoti sirdies yda, vel ligonines, vel reanimacija. Neapkabino manes ex, nepaguode, kad nepergyvenciau, kad viskas bus gerai... O po to, kai paklausiau kodel, pranese, kad netgi nenorejo manes guosti ir palaikyti.



bet kas tiems diedams, nu turi saunias moteris, vaikus, kaip gyvuliai elgiasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 05 07, 21:48)
Avarinė tema  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Jo vyturiukas mano maziukas, bet as tuo taip dziaugiuosi, diena kaip diena, nes dukra yra ziauri peleda, tai su ja atsimenu leliuku eidavom gulti apie 12 val nakties, budavo ir veliau uzmiega, o jau miegot paciai norisi, bet uztat ryte is lovos isverti didele tragedija, jau visaip bandziau jai perstumti ta laika, bet niekaip neiseina, tai kai maziukas kitoks man tikra laime - 9 vakare jis jau sapnu karalystej smile.gif
Suppykusi: As esu is rajono, bet i parka susitarus atvaziuociau specialiai, man patinka bet koks - gali buti ir vingio ir bernardinu (tik cia auto parkuoti brangu, bet uztat grazu) galetume paderinti kuria diena kartu pastumdyti vezimus wink.gif

Oj merginos, nera didesnes nelaimes kai vyras savo vaiku nemyli, bet maniskis yra pareiskes kazkada, kad jis taip mano, kad vyras myli vaikus tik tol kol myli ju motina - moteri...
Jadziuk: man tai baisiai skamba visa sita situacija, pati mazai esu susidurusi su nuoma, ir net nezinojau kad nuomotojai taip issidirbineja... nes noretusi patarti tik viena- greiciau tu bek tuo tokio vyro! kol nesusiduri atrodo, kad smurto seimoje nera... ax.gif bet is tiesu jis toks issikerojes... as matai visai kitokia, musu seimoje as dazniau musuosi (melyniu nelieka nebijokit), atsimenu buvau su pirma nescia ir uzkniso kad vyras tik zada ir zada o jau 2 men negali pakeisti man masinos valytuvo, tai nuejau keisti pati , iki kraujo nusilauziau naga, bet uztat grizau tokia pikta kad apkuliau saviski bliaudama tuo valytuvu... smile.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Dabar taip nebedaryciau... subrendau... bet vyro smurtas o dar vaikams man absoliuciai nepriimtinas... tikrai nesitaikstyciau su tuo... bet cia reikia geriau prikasti liezuvi su kategoriskais pareiskimais, nes dazniausiai man taip jau nutinka, kad kai pasakau "jau to tai niekada" visada viskas pasisuka aukstyn kojos ir kaip tycia nutinka, tad tfu tfu ftu
Papildyta:
QUOTE(Upjora @ 2014 05 07, 22:48)

Avarinė tema  biggrin.gif



QUOTE(Flika @ 2014 05 08, 11:39)

o va sito nesupratau ... ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RAbies @ 2014 05 08, 11:50)
bet cia reikia geriau prikasti liezuvi su kategoriskais pareiskimais, nes dazniausiai man taip jau nutinka, kad kai pasakau "jau to tai niekada" visada viskas pasisuka aukstyn kojos ir kaip tycia nutinka, tad tfu tfu ftu

drinks_cheers.gif Niekada nesupratau mušamų moterų, (mano tėvas irgi namie žongliruodavo peiliais, oi mama kentėjo) sakiau jau aš to niekada neleisiu. O kai taip atsitiko, aišku, pirmiausia kaltini save, kad gal ką ne taip darai, bandai keistis, taikytis, po to supranti, kad ne tavo čia kaltė, jei jam visi aplink blogi, o dar kai ne pirma tokia jo gyvenime, tai susiimi ir bandai kažką daryt... Jei būtų lengva išsinuomot, tai jau manęs čia nebūtų.. Nenoriu kreiptis į teisininkus, kol esu tam pačiam bute. Po paraliais... gerai, kad bent draugų dar supratingų yra smile.gif Bet kaip psichologė ir sakė, nuomonės pasiskirsto po lygiai, pusė sako, kad gerai darai, jog bėgi, o kita pusė sako, jog pati kalta.. Kas rytą prabundu su mintim, kad viskas laikina smile.gif Turiu jau įrodymus smurto (kas kitaip patikėtų), galėtų gi pats nešdintis, bet neturi kur, net draugai nuo jo nusisukę, giminės, visi... Nu tik tos vienkartinės limpa, nes jo nepažįsta. Bet ir pas jas neina su savo šmutkėm, bjaurybė unsure.gif
Ačiū, mamukai, palengvėjo ant dūšios... Reikia gal kokių melų imtis, kad vyras kokioj Norvegijoj dirba... Visiems atrodo, kad mama tai jau nemoki nuomininkė... Kaži, kodėl... Gi nesu panaši į tas su tarpu tap dantų per visą burną unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jadziukas @ 2014 05 08, 11:18)
. Visiems atrodo, kad mama tai jau nemoki nuomininkė... Kaži, kodėl... Gi nesu panaši į tas su tarpu tap dantų per visą burną unsure.gif


Ne dėl to, tiesiog daug kas nenori mažų vaikų, nes jie triukšmą kelia..pas mus jau buvo kelis kartus atėjusi iš apačios kaimynė skundėsi kad bėgioja ir jai labai girdisi...nenori nuomotojai mažų vaikų, nes paskui bijo, kad kaimynai skambins jiems ir skųsis, kad negalima ramiai gyventi dėl vaikų. Labiausiai nuomotojai nori porelės: merginos ir vaikino.
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2014 05 08, 13:44)
Ne dėl to, tiesiog daug kas nenori mažų vaikų, nes jie triukšmą kelia..pas mus jau buvo kelis kartus atėjusi iš apačios kaimynė skundėsi kad bėgioja ir jai labai girdisi...nenori nuomotojai mažų vaikų, nes paskui bijo, kad kaimynai skambins jiems ir skųsis, kad negalima ramiai gyventi dėl vaikų. Labiausiai nuomotojai nori porelės: merginos ir vaikino.

Su vyru nuomavom4s jau du butus, tai jei šeima - tai jokių bėdų nebuvo.. Bet dabar iškart klausia:"O tai už ką mokėsi?" Kas turi patys vaikų, tai nekelia tų bėdų, jei dar su dura einu žiūrėt, tai ji tokia visada randanti draugų, nes labai mandagi, savo vietoj, visada atėjus batukus nusiauna, pasisveikina, tai visus sužavi ir tinka, bet kai dabar jau einu su tikslu be vyro nuomotis, tai vaje vaje... Užvakar draugė tempė už rankos ir sako:"Dar tu čia klausai tų nesąmonių", kad užsivedė močiutė, kad ateisiu pas ją ant sprando, nemokėsiu, tada išvaryt negalės doh.gif Vakar irgi panašiai, bet sakiau, kad vyras dirba, tai jo nėra, bet deja, to buto man išsinuomoti neteko unsure.gif Na, sakau gal kreiptis į kokią agentūrą, pagelbėtų, nes jau mėnesis diena iš dienos skambinėju, važinėju, ir šnipštas, nemaniau, kad gali taip va šitaip būt.. Vienas nuomotojas, kai su dukra nuomavausi pasakė:"Man šimtąkart geriau tvarkinga mamytė su vaiku, nei studentai, pas kuriuos kas vakarą policija važiuoja".. Visų skirtinga nuomonė, nuo požiūrio daug priklauso.. Nu kas čia daros, romanus rašau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RAbies @ 2014 05 08, 11:50)
o va sito nesupratau ...  ax.gif  4u.gif  4u.gif

tema baigesi, o naujos nebuvo, tai Upjora pasidarbavo..., nes Pukis "apleido" darbą, o aš , begėdė, užbaigiau, ir nepastebėjau... Soriuks blush2.gif

QUOTE(jadziukas @ 2014 05 08, 12:18)

Nenoriu kreiptis į teisininkus, kol esu tam pačiam bute.

blush2.gif g.gif , o kodėl ?
Atsakyti
QUOTE(jadziukas @ 2014 05 08, 12:56)
Su vyru nuomavom4s jau du butus, tai jei šeima - tai jokių bėdų nebuvo..



aišku, mano patirtis kitokia buvo smile.gif o kokiame rajone ieškai?
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2014 05 08, 14:00)
tema baigesi, o naujos nebuvo, tai Upjora pasidarbavo..., nes Pukis "apleido" darbą, o aš , begėdė, užbaigiau, ir nepastebėjau... Soriuks  blush2.gif
blush2.gif  g.gif , o kodėl ?


Reakcijos bijau, ką ten gali žinot, kaip sureaguos, jei dėl visiškai nieko rankas kojas kiloja, tai sužinojęs rankos nepaspaustų, spėju, todėl užtrenkus duris jau būsiu drąsi, kad neras ir negrasins..
QUOTE(Gija* @ 2014 05 08, 14:36)
aišku, mano patirtis kitokia buvo smile.gif o kokiame rajone ieškai?

betkuriam, kad tik greičiau likčiau viena. Kreipiausi į vieną agentūrą, su kuria tekę reikalų turėt, gal pamačys smile.gif
Ačiū, mamos, už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadziukas @ 2014 05 08, 14:57)
Reakcijos bijau, ką ten gali žinot, kaip sureaguos, jei dėl visiškai nieko rankas kojas kiloja, tai sužinojęs rankos nepaspaustų, spėju, todėl užtrenkus duris jau būsiu drąsi, kad neras ir negrasins..

betkuriam, kad tik greičiau likčiau viena. Kreipiausi į vieną agentūrą, su kuria tekę reikalų turėt, gal pamačys smile.gif 
Ačiū, mamos, už patarimus 4u.gif


Na, merginos, kaip jums eurovizija? Tiksliau Vilija? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suppykusi @ 2014 05 08, 20:41)
Na, merginos, kaip jums eurovizija? Tiksliau Vilija? smile.gif

Puikiai, be priekaištų. Jau dukart prabalsavau. rolleyes.gif Noriu į finalą. biggrin.gif
Atsakyti
Labai liūdna-papai valdo. verysad.gif
Atsakyti