Įkraunama...
Įkraunama...

Panašūs kvepalai

Man labai panašios Kenzo Madagaskaro vanilė ir L'Artisan Parfumeur Havana vanilė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marokietė: 21 vasario 2014 - 14:02
http://www.fragranti...-Aoud-6647.html

ir

http://www.fragranti...ptes-11231.html
Atsakyti
Klausimas del Burberry Body. Ar visi esami Body kvapai labai skiriasi ar tik intensyvumas. Kad Rose kazkiek skirsis tai suprantu,bet kaip del kitu? Pasipurskiau vakar naujausiu kvapu,labai patiko.Vakar po dusu palindau,rieso su duso zele neploviau tai kvepia dar dabar smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ieškau panašaus kvapo į Jean Paul Gaultier "Fragile" EDT, gal galite ką nors patarti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2014 02 15, 14:19)
user posted image ir Cacharel Gloria.

Maciau sio gamintojo kvepalus kvepalusala.lt neseniai reklamavo,kainos minimalios,bet aprasymo nulis verysad.gif kur "paragaut? ":verysad: siuo metu kvepiu Lancome va vie est belle,Saint Laurent Manifesto,ar bent panasus? blush2.gif Patinka saldus blush2.gif Aciu,jei kas pades 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2014 02 16, 14:30)
Mergytės, ar iš tiesų Lancome la vista belle labai labai panašūs į V&R Floverbomb? Tikrai daug kur rašoma, kad jie kone identiški g.gif .


yra dalis tame tiesos, viena kryptis abiejų...man asmeniškai Lancome la vie est belle mačnesni, saldesni, sodresni...skiriasi ir natos...siūlyčiau bandytis abu 4u.gif

QUOTE(Jurgin@ @ 2014 02 16, 15:09)
Zinau,kad vieni Miss Dior yra panasus i Chanel. Sakykit kurie,kad nesuklyciau smile.gif


Miss Dior edt yra panašumo su Chanel coco mademoiselle edt.
Atsakyti
QUOTE(suvalkiete @ 2014 02 26, 14:50)
Maciau sio gamintojo kvepalus kvepalusala.lt neseniai reklamavo,kainos minimalios,bet aprasymo nulis verysad.gif kur "paragaut? ":verysad: siuo metu kvepiu Lancome va vie est belle,Saint Laurent Manifesto,ar bent panasus? blush2.gif Patinka saldus blush2.gif Aciu,jei kas pades 4u.gif  4u.gif

Man jie nėra mirtinai saldūs. Pati Gloria žymiai saldesnė, o šie rūgštesni. Abiejuose - vyšnios.
Kur pauostyt neįsivaizduoju.

beja, kas įdomiausia, Eau Jeune L'Echappee Belle kūre Dominque Ropion.
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2014 02 26, 21:25)

Miss Dior edt yra panašumo su Chanel coco mademoiselle edt.

Aciu uz atsakyma,jau issiaiskinau nuejus i parduotuve. Cia paklausiau,kad greiciau suzinociau,nes kirbejo kvepaliuku ieskotis internete kuo greiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2014 02 26, 18:25)
yra dalis tame tiesos, viena kryptis abiejų...man asmeniškai Lancome la vie est belle mačnesni, saldesni, sodresni...skiriasi ir natos...siūlyčiau bandytis abu 4u.gif
Miss Dior edt yra panašumo su Chanel coco mademoiselle edt.

Pasitaisau, Miss Dior Cherie edt
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2014 02 26, 23:18)
Pasitaisau, Miss Dior Cherie edt

Teisingai buvote parasiusi Miss Dior edt ne cherie smile.gif Cherie,kazkada visai nieko man buvo kvapas dabar neee,nepatinka.
Atsakyti
user posted image

man panasus su


user posted image
Atsakyti
Siandien turejau malonumo isbandyti

user posted image


Issyk primine siuos

user posted image





Atsakyti