Įkraunama...
Įkraunama...

www.kilo.lt

QUOTE(gitulia @ 2014 05 06, 08:46)
O man ispudis toks, kad labai dziaugiasi kilo atrade tie, kas iki tol nelabai turejo supratimo apie kcal, tinkama mityba, maisto kiekius ir pan. Jiems tikiu, kad tai atradimas, o kitiems nieko naujo ir stebuklingo, o netgi kai kuriais atvejais kenksminga.

hm tai jei turi supratima apie kcal, tinkama mityba tai kam tada tas kilo.lt? taigi pilnas internetas mitybos specu patarimu, mitybos planu ir ko tik nori. Kas trukdo lieknėti?
Atsakyti
Niekas netrukdo biggrin.gif
Suviliojo reklama apie asmeninius planus, asmenines mankstas, palaikyma, kontrole ir pan. O realiai tik snipstas. Is asmenines dietos, kai rasai, kad kazkam alergiskas, kad truksta gelezies ar pan. vis tiek gauni bendra dieta su minimalia kaloriju norma, kuri yra net zemesne uz bazine medziagu apykaita (kas yra absurdas ir apykaitos letinimas), vietoj asmenines tau pritaikytos mankstos, gauni lementariu pratimuku rinkini, o paprasius pasunkinti, nes pasakai, kad pratimus tokius pajegi dirbti su 30 ar 60 kg. svoriai, atsakyma gauni toki, kad nesupranti ar cia jumoras ar ironija doh.gif , o apie kontrole is viso patyliu, uzkaltas automatas, kuris liepia nenusiminti, net jei 0.5 ar 1 kg numeti per savaite, kas nedidelio svorio zmogui yra idealu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 05 06, 08:46)
O man ispudis toks, kad labai dziaugiasi kilo atrade tie, kas iki tol nelabai turejo supratimo apie kcal, tinkama mityba, maisto kiekius ir pan. Jiems tikiu, kad tai atradimas, o kitiems nieko naujo ir stebuklingo, o netgi kai kuriais atvejais kenksminga.

Kas konkrečiai kenksminga?
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2014 05 06, 09:10)
Niekas netrukdo biggrin.gif
Suviliojo reklama apie asmeninius planus, asmenines mankstas, palaikyma, kontrole ir pan. O realiai tik snipstas. Is asmenines dietos, kai rasai, kad kazkam alergiskas, kad truksta gelezies ar pan. vis tiek gauni bendra dieta su minimalia kaloriju norma, kuri yra net zemesne uz bazine medziagu apykaita (kas yra absurdas ir apykaitos letinimas), vietoj asmenines tau pritaikytos mankstos, gauni lementariu pratimuku rinkini, o paprasius pasunkinti, nes pasakai, kad pratimus tokius pajegi dirbti su 30 ar 60 kg. svoriai, atsakyma gauni toki, kad nesupranti ar cia jumoras ar ironija  doh.gif  , o apie kontrole is viso patyliu, uzkaltas automatas, kuris liepia nenusiminti, net jei 0.5 ar 1 kg numeti per savaite, kas nedidelio svorio zmogui yra idealu biggrin.gif

Na tikrai nežinau kaip buvo anksčiau, nes prisiregistravau tik prieš savaitę, bet aš gavau 1500 kalorijų dietą, vargu ar tai yra minimlu žmogui, metančiam svorį. Mano brolis gavo 2000. O kokia yra žemesnė už tą jūsų paminėtą bazinę? Dėl pratimų, aš gavau rinktis iš 12 įvairių lygių programų, kai išsirinkau, parašiau, kad norėčiau, jog būtų daugiau to, mažiau ano ir man mano išsirinktą programą pakoregavo. O kas nėra elementarūs pratimai? Man rodos, kad dauguma pratimų yra elementarūs, bent jau aš ir nesitikėjau, kad man pasiūlys šokti kordebaletą lieknėjimui. Tiesa pasakius, kol neužsiregistravau kilo, irgi buvau tikra, kad puikiai išmanau apie mitybos ypatumus, bet tik tada supratau, kad per gerai apie save galvojau. Galbūt problemos buvo puslapio egzistavimo pradžioje?
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 05 06, 09:10)
Niekas netrukdo biggrin.gif
Suviliojo reklama apie asmeninius planus, asmenines mankstas, palaikyma, kontrole ir pan. O realiai tik snipstas. Is asmenines dietos, kai rasai, kad kazkam alergiskas, kad truksta gelezies ar pan. vis tiek gauni bendra dieta su minimalia kaloriju norma, kuri yra net zemesne uz bazine medziagu apykaita (kas yra absurdas ir apykaitos letinimas), vietoj asmenines tau pritaikytos mankstos, gauni lementariu pratimuku rinkini, o paprasius pasunkinti, nes pasakai, kad pratimus tokius pajegi dirbti su 30 ar 60 kg. svoriai, atsakyma gauni toki, kad nesupranti ar cia jumoras ar ironija  doh.gif  , o apie kontrole is viso patyliu, uzkaltas automatas, kuris liepia nenusiminti, net jei 0.5 ar 1 kg numeti per savaite, kas nedidelio svorio zmogui yra idealu biggrin.gif

ties šiom vietom pritariu. Man aktualiausia buvo mitybos planas kur labai patogu keisti valgiarasti, tas man tikrai tiko ir patiko. Ir uzteko 1men, kad isivaziuociau. Zinuciu su per mazai numestu svoriu esu gavus ir as, pasijuokdavau ir atrasydavau kad viskas pas mane ok. Tada atsiprasydavo ir pasveikindavo. Tiesiog tas numestas svoris yra mano, ir as pati matau rezultata diena is dienos, o kad suklydo sistema ir atsiunte automatini pranesima negi verta del to nervintis?

Va ir dabar pusryciauju - geruju skaidulu sausi pusryciai + pasuku jogurtas. As niekada nezinojau nei kas tos geros skaidulos, nei kad tokie sausi pusryciai buna ar pasuku jogurtas. niekada i tai nesigilinau. o dabar valgau ir lieknėju biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Dar kas patinka, kad jei su kitom nenormaliom dietom padarei kazkokia nuodeme, na pabaliavojai vakare, tai svoris soka stipriai aukstyn ir labai sunkiai krenta. O cia balius vakare, ryte +0,5kg, per diena laikaisi normaliai ir sekancia diena jau svoris normalus. Bet cia juk labai individualu.
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2014 05 06, 08:19)
Na tikrai nežinau kaip buvo anksčiau, nes prisiregistravau tik prieš savaitę, bet aš gavau 1500 kalorijų dietą, vargu ar tai yra minimlu žmogui, metančiam svorį.


Tikrai registravausi psl paleidimo pradzioje. Dieta man atsiunte 1200 kcal., kai BMI mano yra min. 1350, o plius mankstos planas derintas 5 dienoms, tai man cia visiskai su profesionalu darbu nesiderina ir prasilenkia su sveika logika.
Zodziu kam tinka ir padeda, tai gerai, man tai labai komercinis ir neisdirbtas prooduktas, su kai kuriu prekybos centru reklamom.
Dar viena Kilo.lt "sveikos mitybos" perliukas - i klausima ir prasyma pakeisti meniu, kad jame butu siek tiek daugiau silto maisto, nes per visa diena yra tik pietus is silto gaminamo maisto, visa kita salti gatavi prekybcentrio uzkandziai, gautas atsakymas - "jusu dienos kaloriju norma per maza, kad gaminti silta maista" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 05 06, 14:47)
Tikrai registravausi  psl paleidimo pradzioje. Dieta man atsiunte 1200 kcal., kai BMI mano yra min. 1350, o plius mankstos planas derintas 5 dienoms, tai man cia visiskai su profesionalu darbu nesiderina ir prasilenkia su sveika logika.
Zodziu kam tinka ir padeda, tai gerai, man tai labai komercinis ir neisdirbtas prooduktas, su kai kuriu prekybos centru reklamom.
Dar viena Kilo.lt "sveikos mitybos" perliukas - i klausima ir prasyma pakeisti meniu, kad jame butu siek tiek daugiau silto maisto, nes per visa diena yra tik pietus is silto gaminamo maisto, visa kita salti gatavi prekybcentrio uzkandziai, gautas atsakymas - "jusu dienos kaloriju norma per maza, kad gaminti silta maista"  doh.gif

tai gal jūs nurodėte, kad laiko gaminti neturite? nes mano meniu nėra visiškai jokio užkandžio iš prekybos centro. Gali būti, kad dietologė pasikeitė, nes anksčiau skaičiau daug skundų buvo, o dabar žmonės džiaugiasi, kad gerai meniu sudaro. O kaip apskaičiuoti tą BMI?
Atsakyti
BMI skaiciuoja aparatai, pagal raumenu, riebalu santyki, gal internete yra ir kokiu nors formuliu paieskokit.
Matot jusu dienos kaloringumas didesnis, tai gal normaliu patiekalu daugiau itraukia, man kai nustate 1200, tai matyt neturejo ka pasiulyt apart varskes indelio, obuolio ir banano biggrin.gif , o gal tikrai dietologai keitesi-atsirado, nes iki tol kol as buvau ten prisiregistravusi neoficialiomis ziniomis jie dietologo neturejo, tik dietiste.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 05 06, 15:10)
BMI skaiciuoja aparatai, pagal raumenu, riebalu santyki, gal internete yra  ir kokiu nors formuliu paieskokit.
Matot jusu dienos kaloringumas didesnis, tai gal normaliu patiekalu daugiau itraukia, man kai nustate 1200, tai matyt neturejo ka pasiulyt apart varskes indelio, obuolio ir banano biggrin.gif , o gal tikrai dietologai keitesi-atsirado, nes iki tol kol as buvau ten prisiregistravusi neoficialiomis ziniomis jie dietologo neturejo, tik dietiste.

mano buvo 1200kcal, tai normaliai ten viskas buvo. Pusryciams 200, priespieciams 200, pietums 500, pavakiariam 100 ir vakarienei 200. na mazdaug kiek pamenu. Tai tie pietus 500 visko ten budavo ir lasisa su ryziais ir vistiena, ir kita mesa. Nesiskundziau as visai ir silumos patiekaluose nepritrukau biggrin.gif
Atsakyti
Pietus, pritariu, normalus.
Atsakyti
Tauriel, kaip tau sekasi? kokie jau rezultatai?
Atsakyti
Manau gerai, visi stebisi pasikeitusia veido spalva, numečiau 4 kg, tiesa po paršadienio vienas ataugo biggrin.gif , bet, manau, vėl numesiu. Šiaip mityba tai tikrai man labai tinka, visiškai nesinori saldumynų, nesveiko maisto, nesinori net prisiėsti kaip kiaulei. Jėgų daugiau atsirado, darbingesnė esu. Aš labai patenkinta, narystę tikrai pratęsiu.
Atsakyti
smagu skaityti kai jus patenkinta 4u.gif , saunuole, taip ir toliau. Rasykite vis kaip jums sekasi? O Kilo.lt forume dalyvaujate?
Atsakyti