Įkraunama...
Įkraunama...

www.kilo.lt

QUOTE(VaidaSa @ 2014 11 11, 10:55)
kiek laiko laikotes ir ar krenta svoris?



Narė nuo liepos mėn. Numečiau 10 kg. Pradžioj sportavau, bet dbr nebesurandu tam laiko, tačiau su mažuoju lauke pravaikštau 5-10 km. Kadangi pilnai maitinu krūtimi, svoris krito labai lengvai ir greitai. Maitinimas MP, tai lengvas ir geriausias būdas atsikratyti nereikalingo svorio, tereikia tik teisingos mitybos. smile.gif O kilo.lt šiuo klsm man labai padėjo.
Šiuo metu turiu 58,6 kg. Ar daugiau reikia ko? smile.gif Drabužiai 36 dydžio. KMI 20. Dabar kilo.lt esu tik tiek, kad labai pripratau prie režimo ir nesinori labai atsipalaiduoti per visą žiemą. Valgyt darausi daugiau-mažiau pagal receptus. Geriu kavą su pienu (normaliu). Kartais gabaliuką šokolado įsimetu, ar duonelės suvalgau prie kavos. Obuolius graužiu nežiūrėdama kiek ir kada. Vandens geriu tik pagal savo poreikį. Aišku, pradžioj sąžiningai gėriau, kadangi "užmuša" alkį. Bet vėliau organizmas persiorientavo. smile.gif
Svarbiausia, nusiteikimas ir ryžtas, ir tikslas visai čia pat. Plius užsiimti, kokia veikla papildoma, kad nesitrinti virtuvėj. bigsmile.gif


P.S. Galėtų ir apie mane bulvaras parašyti, kokių nuostabių formų esu po dviejų gimdymų. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Tai ne Ščiogolovaitę girti, kuri dar tik 2 savaitės po gimdymo buvo ir apie kokias ten sugrįžusias kūno formas čia šneka... Antsvorio turi ir nemažai schmoll.gif http://www.lrytas.lt...inta-figura.htm
Atsiprašau, kad čia galbūt, tokia pikdžiuga išėjo, bet žurnalistai galėjo ir kitaip ją pagirti, o ne "karalius nuogas" stiliumi. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 11 lapkričio 2014 - 12:08
QUOTE(kutosiuke @ 2014 11 11, 11:53)
Aš šiuo metu maitinu. Manasis meniu iš 1500 kcal susideda. Pačioj pradžioj mažoka pasirodė. Sunku pirmoji savaitė. Bet vėliau įpratau, tai dabar kartais net neturiu laiko viskam suvalgyti.  biggrin.gif  kilo.lt forume yra atskira tema maitinančių mamyčių. wink.gif
Apskritai, ko jūs bijot keisti meniu??? Juk yra alternatyvūs ir tinkantys variantai. Kai startavau su kilo.lt tai manajame meniu buvo visokie mangai, bananai, citrusiniai vaisiai. Na, atsiprašau, bet tuo metu buvo vasara, kupina savų vaisių ir uogų. Pažiūrėjau, į ką galima pasikeisti, tai ir keičiau. Taip pat nesinorėjo valgyti prėskus ryžius - keičiu. Žodžiu, meniu pati susidėliojau nuo pat pradžių, pagal tai ką mėgstu, ką namuose turiu ar neturiu. Drąsiau eksperimentuokit, ir mažiau bumbėkit, kad meniu nepatinka. Juk jis nėra griežtas. wink.gif



nieko keisti nebijau, tik … juk pinigus sumokejau ne tam, kad pati persideliociau.. kazkaip uz 100 lt keturi pratimai (atsilenkimai, pasilenkimai i sonus) ir abejotinos kokybes mitybos planas.. pvz negaliu vartot pieno produktu, nlb radau kalcio saltinio ju meniu..

viska sumeto kompas.. nuvyle.
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2014 11 14, 08:49)
nieko keisti nebijau, tik … juk pinigus sumokejau ne tam, kad pati persideliociau.. kazkaip uz 100 lt keturi pratimai (atsilenkimai, pasilenkimai i sonus) ir abejotinos kokybes mitybos planas.. pvz negaliu vartot pieno produktu, nlb radau kalcio saltinio ju meniu..

viska sumeto kompas.. nuvyle.



Visada galima prašyti keisti, koreguoti. Nereikia galvoti, kad viskas bus padaryta už mane ir net svoris numestas. Čia duodama meškerė, o žuvį patiems reikia susigauti. Na, ir man nepatiko iš meniu, kad pvz. vienam iš patiekalų yra ingredientas, kuris tik iš visos pakuotės panaudojamas truputį, o paskiau visą savaitę nėra jo kituose patiekaluose. Na ką? Aš keičiuosi meniu taip, kad visi produktai susinaudotų ir mitybos planas nenukentėtų.
Jeigu negalit pieno produktų valgyti, tai iš ko kalcį iki mitybos plano gaudavot?
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2014 11 14, 09:13)
*Visada galima prašyti keisti, koreguoti.
**Na, ir man nepatiko iš meniu, kad pvz. vienam iš patiekalų yra ingredientas, kuris tik iš visos pakuotės panaudojamas truputį, o paskiau visą savaitę nėra jo kituose patiekaluose.

* drinks_cheers.gif
**Aš tada stengiuosi su likučiu šeimynai kažką pagamint arba, jei įmanoma, tiesiog užšaldau padalinus po tiek, kiek reikia vienam kartui ax.gif
Atsakyti
Kilo.lt kabu antras mėnuo. Pirmojo meniu pasiūlyto net nepamenu, iškart susidėliojau pagal dienas, kaip man patinka ir kaip vaikui tinka, na pusryčiai savaitgaliais blynai ir varškėtukai, jau tikrai nepradėsiu čia kiekvienam namie pagal jo skonį gaminti biggrin.gif antras mėnuo jau, kas 3-4 dienas persidėlioju valgiaraštį, kaip artimiausias dienas maitinsiuos, pagal skonį ir nuotaiką, atsispausdinu sąrašą ir keliauju parduotuvėn. Jei atvirai, toks maisto namie planavimas ir pinigus taupo, anksčiau po darbo užgriūdavau ir prisipirkdavau reikia - nereikia visko, dabar tikslu ir aišku, šiandien taip, rytoj anaip, poryt dar kitaip.. paskui vėl kažką pakeičiu, nuobodu gi būtų pastoviai tą patį valgyti. Esu kažkada po vaiko gimimo ėjusi pas dietologę, tai po mėnėsio į tą valgiaraštį žiūrėti nebegalėjau doh.gif
Tiesa dėl jų "dietologės" ... kelia ji man abejonių, tiek žinios, tiek kalbos kultūra netraukia elementaraus vidutinio lygio, atsakinėti į laiškus galėtų mandagiau, o visi jos patarimai skaitinėjantiems apie mitybą nieko naujo. Norėtųsi kitokio jos bendravimo, bet matyt ir ten gyvas žmogus rolleyes.gif
Treniruotes, ką pasiūlė, ne kažką .. tai parašiau, gavau geriau. Jiems ten reikia rašinėti, prisibeldi ir išsireikalauji kas tinka biggrin.gif Kaip ir visur, gi sporto klube irgi trenerį reikėdavo užknist, kad jis dirbt pradėtų lotuliukas.gif
Tai va, reziumuojant, nieko ten stebuklingo, bet man patinka, kad už mane kalorijas skaičiuoja ir patiekalų idėjas pakiša ir tas produktų sąrašas sutaupo laiko.
O visa kita ... pačiai reikia ir nei pusės metų narystė nepadės, reguliarus padorus maitinimasis yra viso gyvenimo projektas doh.gif
Atsakyti
Pritariu, dietologe arogantiska, pasikelusi, matosi kad nesubrendusi
Atsakyti
Taip, aš irgi tą patį galiu pasakyti, kad dietologei trūksta bendravimo įgūdžių. Toks, vaizdas, kad kilo.lt klientai visi beviltiški storuliai, tik ir besilankantys šokolado skyriuje, čia pagal ją.
Atsakyti
Turiu nuojautą, kad dietologę pakeitė ... net nustebau, kai labai žmoniškai parašė ir net pasiūlymų neprašoma pateikė thumbup.gif Manau ten tas projektas dar susivynios į tobulą, jei liaudis netylės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2014 12 12, 20:59)
Turiu nuojautą, kad dietologę pakeitė ... net nustebau, kai labai žmoniškai parašė ir net pasiūlymų neprašoma pateikė  thumbup.gif Manau ten tas projektas dar susivynios į tobulą, jei liaudis netylės smile.gif

O dar jei psichologė pradėtų dirbt kažką, tai išvis būtų liuks biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad ten ne dietologe, o dietiste dirba. Skirtingos specia
lybes
Atsakyti
Dėl tam tikrų problemų kelias dienas neprisijungiu prie kilo.lt ir nesuvedu visos info. Aišku kelias dienas gaunu sms, kad neįvedžiau duomenų. Vieną dieną gaunu sms, kad į kilo.lt atėjo žinutė. Na galvoju jau rašo gal psichologė, gal susidomėjo kas nutiko mano gyvenime baisaus. Atsidarau, o ten reklamikė - nauja knyga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi gavau sma, kad sistemoje gavau zinute, nors Kilo naryste pasibaigusi beveik metai ir as ten prisijungti neturiu teises lotuliukas.gif
O jie taip norejo knyga matyt pareklamuot lotuliukas.gif
Atsakyti