Įkraunama...
Įkraunama...

X faktorius. II sezono finalas

QUOTE(Gaudvilė @ 2016 02 14, 22:11)
dar jei intonuot pradėtų  ax.gif


o įsivaizduojam, kaip jis dainuoja ne kažkieno populiarias dainas, o savas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 vasario 2016 - 22:15
Va Monikos daina TA.
Džiaugiuosi, kad vėl su ja Monika išėjo.
Dėl tokių minučių Moniką aš ir myliu.

Susiraskit kas netingi originalą ( Tom Odell Another Love ). Pamatysit, kad ji tą dainą sudainuoja geriau nei dainos autorius smile.gif Bent jau jausmingiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 vasario 2016 - 22:25
Ingenai, tu saliska. Silpnai ta mergaite, apskritai ne vienas finalistas nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 02 14, 22:27)
Ingenai, tu saliska. Silpnai ta mergaite, apskritai ne vienas finalistas nepatinka...



Tai kiekvienas savaip šališkas juk smile.gif

Trečiasis jos pasirodymas man labai patiko. Tikrai.

Beje, aš net ir nežiūrėčiau, jei nepatiktų mirksiukas.gif Pirmą kartą žiūriu X Factorių nuo...iki.


Atsakyti
Bijojau, kad jai nepavyks. Labai daug piktų žodžių jai skaičiau pvz. FB/
Ir šio vakaro jos pasirodymai, aišku, buvo išpeikti (taip, sutinku, nieko idealaus, geras buvo tik vienas, trečiasis). Neįvertinus to, kad ji labai sunkiai serga.

Bet šiaip ar taip ji laimėjo thumbup.gif Taip ir turėjo būti drinks_cheers.gif thumbup.gif

Su kuo nuoširdžiai ją ir sveikinu bis.gif bis.gif bis.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2016 02 14, 21:51)
čia apie Sinatros My Way kalbat? Tikrai labai  wub.gif



Kartą jis dainavo My Way kovoje dėl iškritimo ir ją sudainavo tikrai nešvariai. Nors dažniausiai ir labai gerai dainuoja.

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 02 14, 22:27)
Silpnai ta mergaite, apskritai ne vienas finalistas nepatinka...

jei spręst tik pagal finalą, tai tikrai labai silpnokas, Monikos balsas užlūžęs visai, Aleksas pjovė pro šoną, Tomo pirmas pasirodymas be Manto būtų visai nieko nevertas, antra daina tik išgelbėjo.

dėl Monikos ateities, tai priklausys, į kieno rankas ji paklius. vien gero balso neužtenka, kad žvaigžde patapt. dar ir klausimas, ar ji to nori, su savo perdėtu kuklumu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 14, 23:26)
dėl Monikos ateities, tai priklausys, į kieno rankas ji paklius. vien gero balso neužtenka, kad žvaigžde patapt.
-------

dar ir klausimas, ar ji to nori, su savo perdėtu kuklumu  g.gif



Tai be abejo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif O pas mus su ta atlikėjų vadyba yra labai prasti reikalai. Kai visokie Tylos valdo doh.gif Va pvz. Montvydą tai jis visai sugadino...

------

O dėl šito tai man susidarė įspūdis, kad ji to nori. Net yra minėjusi, kad norėtų, jog ją išgirstų ir pasaulis.
Šiaip man neatrodo, kad ji labai kukli g.gif Manieros savotiškos, trapumas. Bet aš kuklumu tai to nepavadinčiau. Ir kai dainuoja scenoje tai juk laisvai jaučiasi.

Na tiesa, šiandien ji buvo prastesnė nei visada ir žinom, kodėl. Pasiskaičius apie tą jos ligą tikrai gaila, ne koks eilinis peršalimas ir net ne gripas. Alinanti ir ilgai trunkanti liga. Galėjo viską mesti pačioje pabaigoje. Bet... kai tiek nedaug trūksta, tikrai ne kiekvienas ir mestų.
Sutinku, kad jos daina jau paskelbus laimėjimą skambėjo net labai silpnai drinks_cheers.gif Bet aš tai nurašau tik prastai savijautai (prie kurios dar ir natūralus jaudulys šiek tiek prisidėjo). Ir Euroviziją laimintys su finaline daina kartais labai nusidainuoja. Nors ją ruošia/šlifuoja pusę metų.

Pliusas ir tai, kad ji groja, pvz. smuiku. Reiškia, klausa pas ją 100-tinė. Ir kaip pasakojo apie ją filmuke, muzikuoja nuo 4 metų. Gali būti, kad ji savo gyvenimo muzikai skyrė daugiau, nei bet kuris kitas projekto dalyvis. Reiškia, tai eina iš jos širdies, ne tik dėl laimėjimo. Tie 15 tūkst. turbūt tikrai ne svarbiausias dalykas, kurį galima gauti šiame projekte (aišku, jei sėkmė nenusuks ir paskui).
Papildyta:


Beje, Marija duete su Marijonu skambėjo labai gerai. Net nustebino (nors ji kartais ir sugeba nustebinti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 vasario 2016 - 23:40
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 15, 00:42)
Beje, Marija duete su Marijonu skambėjo labai gerai. Net nustebino (nors ji kartais ir sugeba nustebinti).
Man (Mikutavičiaus-Smilgevičiūtės) Jūratės ir Kastyčo meilės duetas tai kažkas tokio wub.gif
Kai išgirstu tai ir pati pastoviai dainuoju pažodžiui, tad jiedu čia man patiko su šia daina.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 15, 00:00)
Man (Mikutavičiaus-Smilgevičiūtės) Jūratės ir Kastyčo meilės duetas tai kažkas tokio wub.gif

------
Kai išgirstu tai ir pati pastoviai dainuoju pažodžiui, tad jiedu čia man patiko su šia daina.



Man irgi drinks_cheers.gif Viena iš pačių gražiausių lietuviškų dainų wub.gif

-------

Bet vistiek mane Marija nustebino. Negalvojau, kad taip gerai sudainuos ir kad jai taip tiks ta daina.
O Marijonas tai gal truputį improvizavo. Man žalesnis, pirminis jo variantas, kokį iš roko operos prisimenu, labiau patiko.



Ir į Brainstorm koncertą įsinorėjau. Nuo senų laikų esu jų gerbėja (tiksliau, mėgėja smile.gif ). Tik labai seniai juos gyvai begirdėjau. O Maybe man mėgstamiausia jų daina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 15 vasario 2016 - 00:16
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 14, 23:42)
Šiaip man neatrodo, kad ji labai kukli  g.gif  Manieros savotiškos, trapumas. Bet aš kuklumu tai to nepavadinčiau. Ir kai dainuoja scenoje tai juk laisvai jaučiasi.

gal ir ne kuklumas. bet kažkokia mirštančios gulbės poza pas ją. pradžioj atrodė labai žaviai, tokia susitraukusi mergaičiukė stipriai dainuojanti, bet į galą kažkaip pradėjo erzinti blush2.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 15, 00:14)
O Marijonas tai gal truputį improvizavo.

man rods su žodžių prisiminimu sunkiai jam buvo vakar biggrin.gif

man labiausiai patiko Marijono ir Samo duetas biggrin.gif
Atsakyti
Vakar paskaičiau FB komentarus po vienu straipsniu. Tai supratau, kad lietuviai ne tik krepšinio, bet ir muzikos ekspertai.
Nu ka nesiplečiant apie visa ta purva noriu palinkėti, kad tie 3 vaikai kurie vakar dalyvavo nedingtų iš LT scenų. KIŽ tai nors Merūna per 3 sezonus padovanojo Lietuvai, o X faktoriuje tai stipresnius balsus turintys žmonės susirinko,
Atsakyti
http://www.15min.lt/...opija-39-582015

Jurgos Šeduikytės pasirodymas prieš kelerius metus Auksniame balse.
Atsakyti