Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

QUOTE(VVaiva @ 2014 03 18, 11:05)
Aaa, jei zvejot tai taip, nelabai bus kur demontruotis grozius  biggrin.gif

Is triju rubeliu neuzsisakius nei vieno, bet apie vidurini galvoju, fainas  wub.gif
Paskutinis irgi nieko, bet tokiu trumpu megztuku, bent as, nemegstu  ax.gif Graziau man gal baltas  g.gif


Ta suknia pilna kaina emei ar kur pigiau radai? 4u.gif labai labai grazi wub.gif ir net is foto medziaga kokybiska atrodo thumbup.gif

mes tai sakem su drauge pasiimsim masina ir vaziuosim salies apziuret, kol jie zvejos. tikrai jau as i ta jura ten neplauksiu schmoll.gif

tai jauciu abu imsiu sviesius. daugiau jau gal nepapigins g.gif
Atsakyti
[quote=limete,2014 03 18, 10:58]

ivory gal kas turi? idomu del dydzio. raso, kad vos vos didinta, tai neapsisprendziu, kuri dydi g.gif

As sitos irgi noriu, bet irgi neapsisprendziu kuri dydi imt g.gif tai gal palauksiu Jusu komentaru, kai gausite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(limete @ 2014 03 18, 10:12)
Ta suknia pilna kaina emei ar kur pigiau radai?  4u.gif labai labai grazi  wub.gif  ir net is foto medziaga kokybiska atrodo  thumbup.gif

mes tai sakem su drauge pasiimsim masina ir vaziuosim salies apziuret, kol jie zvejos. tikrai jau as i ta jura ten neplauksiu  schmoll.gif

tai jauciu abu imsiu sviesius. daugiau jau gal nepapigins  g.gif


Isimylejau ta suknele, vos tik pamaciau wub.gif Uz 110$ radau ax.gif

Zinoma, zvejot ir man visai neidomu butu, pakeliaut daug fainiau thumbup.gif Gerai, kad maniskis nemegsta biggrin.gif Man patiko tik krabu zvejyba ir aisku po to, vakariene essen.gif

Neaisku del tu kainu FP... Nupigina kartais, kaip ta bliuskute pilka... Bet gal ir nenupigins siu, neaisku.... Kaip man koduko reiketu 25%.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 18 kovo 2014 - 10:25
QUOTE(VVaiva @ 2014 03 18, 11:22)
Isimylejau ta suknele, vos tik pamaciau  wub.gif Uz 110$ radau  ax.gif

Zinoma, zvejot ir man visai neidomu butu, pakeliaut daug fainiau  thumbup.gif  Gerai, kad maniskis nemegsta  biggrin.gif Man patiko tik krabu zvejyba ir aisku po to, vakariene    essen.gif

Neaisku del tu kainu FP...  Nupigina kartais, kaip ta bliuskute pilka... Bet gal ir nenupigins siu, neaisku.... Kaip man koduko reiketu 25%....  unsure.gif


visai gera kaina, sakyciau thumbup.gif

maniskis irgi ne zvejys. bet tas kitas draugas pamises del zvejybos, o mes giminiu NO turim, tai cia taip viskas ir deliojasi doh.gif

oi noreciau koduko - pasiimciau visko, ko reikia ir nereikia rolleyes.gif
kazkaip kai neduoda tu papildomu nuolaidu, tai vis ir lauki, kol papigins. cia matyt kitos pardes ipratino, kad vis kokie kodukai buna. O sitie FP skupi doh.gif
Atsakyti
Sveikos, nors jau rodėsi ne viena, bet pasirodysiu dar ir aš trumpam. Mano ūgis apie 178cm. Trumpa, bet jei vėjo didelio nebus, laisvai galėsiu eiti biggrin.gif man su odinuke visai neblogai žiūrisi g.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 03 18, 11:51)
Sveikos, nors jau rodėsi ne viena, bet pasirodysiu dar ir aš trumpam. Mano ūgis apie 178cm. Trumpa, bet jei vėjo didelio nebus, laisvai galėsiu eiti biggrin.gif  man su odinuke visai neblogai žiūrisi g.gif



Grazuole Girl wub.gif as tokios juodos laukiu. Jei ne paslaptis - koki dydi eme ax.gif i?
Atsakyti
QUOTE(limete @ 2014 03 18, 11:59)
Grazuole Girl  wub.gif  as tokios juodos laukiu. Jei ne paslaptis - koki dydi eme ax.gif i?

Ačiū, Limete, M dydis pas mane 4u.gif
Atsakyti
Girl. labai grazu wub.gif
Matau, kad baiginejame tema, tai atidariau nauja. Galesime kraustytis, kai baigsime sia 4u.gif http://www.supermama...howtopic=965681
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 03 18, 12:12)
Ačiū, Limete, M dydis pas mane 4u.gif


as irgi M laukiu, tai su 170 cm tikrai nereikes vejo bijoti biggrin.gif tikiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
Girl, grazu thumbup.gif
As gausiu sia savaite geltona, bet jau dabar nebezinau, ar jos noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti