Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

Įdomu, ar yra nuolaidų rūbeliams su Mumiais 4u.gif
Atsakyti
Pingvinukas anyta sakė nėra, nuolaidos tik rudens ir žiemos kolekcijai... Bet nuolaidos kodukas vaikų prekėm neužilgo turėtų būt.. Man tie su muminukais tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Lavandula♥ @ 2016 01 21, 11:59)
Pingvinukas anyta sakė nėra, nuolaidos tik rudens ir žiemos kolekcijai... Bet nuolaidos kodukas vaikų prekėm neužilgo turėtų būt.. Man tie su muminukais tai  wub.gif

Ačiū, tie kodukai, kur į el.paštą atsiunčia?

Man irgi jie labai mieli wub.gif
Atsakyti
Pingvinukas Žinokit nesupratau, ar tie kur į paštą atsiunčia ar kur internetu perkant galima suvest. g.gif Bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Lavandula♥ @ 2016 01 21, 11:59)
Pingvinukas anyta sakė nėra, nuolaidos tik rudens ir žiemos kolekcijai... Bet nuolaidos kodukas vaikų prekėm neužilgo turėtų būt.. Man tie su muminukais tai  wub.gif


O iš ko sprendžiate, kad netrukus bus kodukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2016 01 31, 20:02)
O iš ko sprendžiate, kad netrukus bus kodukas? smile.gif

Parduotuvėj sakė, man šiandien į paštą atėjo 5 eur. nuolaidos kodukas wink.gif (Mažokai biški ... ) Gaila tik, kad galioja perkant internetu, labai jau ten ilgai keliauja... Užsisakėm sausio 20 dieną ir dar negavom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Lavandula♥ @ 2016 02 02, 11:28)
Parduotuvėj sakė, man šiandien į paštą atėjo 5 eur. nuolaidos kodukas wink.gif (Mažokai biški ... ) Gaila tik, kad galioja  perkant internetu, labai jau ten ilgai keliauja... Užsisakėm sausio 20 dieną ir dar negavom  doh.gif

Oho. Aš pasinaudojau tais 5€ smile.gif šiandien gavau žinutę, kad galiu paimti prekę. Tai užtruko lygiai savaitę smile.gif
Atsakyti
Netoliese nėra Lindex parduotuvės, tai dažniausiai perku internetu, ir paskutiniu metu užsisakinėjau su pristatymu į namus tai užtrukdavo ne trumpiau kaip dvi savaites, o į parduotuvę tai taip gan greitai pristato smile.gif Dėl to labiau patinka Next, ten pristato per 3 dienas ir neokamai ... smile.gif Tik gaila nėra nuolaidų jokių... schmoll.gif
Atsakyti
Nu va, sulaukėm, Lindex'e visos vaikų prekės 3 už 2 kaina. Lėksim shopintis biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Lavandula♥ @ 2016 03 10, 11:51)
Nu va, sulaukėm, Lindex'e visos vaikų prekės 3 už 2 kaina. Lėksim shopintis  biggrin.gif  thumbup.gif

o nuolaidėlė taikoma ir striukėms?iki kada galioja akcija?
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2016 03 11, 11:54)
o nuolaidėlė taikoma ir striukėms?iki kada galioja akcija?



Pirk 3 mokėk už 2 visoms vaikiškoms prekėms
Pasiūlymas galioja 2016 03 10 - 03 13 ir nederinamas su kitais pasiūlymais bei nuolaidomis.
Galioja Lindex parduotuvėse ir perkant internetu.
Atsakyti
įdomumo dėlei susimečiau int.psl. 3 striukes ir jokios nuolaidos nepritaikė ir apskritai psl. apie tai nieko nerasoma g.gif
Atsakyti