Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

DEM, o gal pabandyti patiems tuos medalius pasidaryti, pvz ant konservavimo dangcio priklijuoji paveiksla pririsi kaspina, kad galima butu medali pakabinti ir prasom, del sokoladiniu as irgi galvojau ir maciau pas mus nebrangiu, bet vel gi bijau delkarscio doh.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes drinks_cheers.gif

QUOTE(DEM @ 2014 03 19, 22:04)
Vyras sako, kad pilnos akys visko. Man lyg mažoka, lyg norėtųsi svečius užimti. Tačiau vyras sako, kad svečius užimti muzikantų reikalas.

na tavo vyrui tikrai pritariu, nereik jau persistegti ax.gif

Maniskis ir burba, kad nedeciau daug visko biggrin.gif reiks ir palinguoti,pasokti, kam parukyti ir pan. drinks_cheers.gif
Kai deliojau scenariju tai vis galvojau, kad vis mazai, mazai cia to uzimtumo doh.gif o po keliu dienu dar parziurejau tai dabar galvoju,kad jau per daug ten visko lotuliukas.gif

Visu sukneles grazios wub.gif
Musu pamergiu dominuos raudona spalva tai kokia cia man pasirigti g.gif

O as va kazka panasaus noriu ax.gif kaip manot g.gif ar neatrodysiu kvailai biggrin.gif

user posted image


user posted image

user posted image

tik va ebey nerandu nieko panasau
Atsakyti
agne, as irgi vis paskaitau savo scenariju, is pradziu taip viskas patiko ir tiko, o dabar otrodo jau tai esu girdejusi ar maciusi lotuliukas.gif , na cia kai ilgai ziuri i grazu daikta vis vien jis tampa e toks grazus.

Del sukneles tai man pirmas variantas super ir spalva thumbup.gif , tik gal reikia pasikonsultuotis su jaunaja, kokios ten tu pamergiu sukneles ( as apie modeli)
Atsakyti
dar del meiles simfonijos biggrin.gif
galima paprastai padaryt: paruosti pagalveles uzvalkaliuka ir nueit ten kur klijuoja ant drabuziu nuotraukas. Ir prisiklijuoti ta simfonija 4u.gif Paprasta ir greitai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 20, 09:11)
agne, as irgi vis paskaitau savo scenariju, is pradziu taip viskas patiko ir tiko, o dabar otrodo jau tai esu girdejusi ar maciusi lotuliukas.gif , na cia kai ilgai ziuri i grazu daikta vis vien jis tampa e toks grazus.

Del sukneles tai man pirmas variantas super ir spalva thumbup.gif , tik gal reikia pasikonsultuotis su jaunaja, kokios ten tu pamergiu sukneles ( as apie modeli)

as kolkas nekisu nosies i scenariju, nes tuoj viska isbraujysiu doh.gif pasitarsiu su jaunav. tuomet gal kazka pakoreguosiu ax.gif dar lako daug turiu, gal dar ideju graziu rasiu smile.gif


bet svocia turi issiskirti is to pulko g.gif ar turi ir panasi but i pamerges g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 19, 19:46)
Tikslas toks nesusilieti su pamergem, o jas papildyti smile.gif

Su pirmąja tikrai susiliesi su pamergėm, nes identiškos spalvos dominuoja 4u.gif

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 19, 20:36)
o as ties sita pasilikau.. Siandien uzsisakiau. Tikiuos tiks smile.gif Liko sukuosena sugalvot smile.gif

Labai graži thumbup.gif
Aš dar turiu laiko ir vilties pagražėt biggrin.gif , tai tik žiūriu žiūriu, bet pirkimą ant pačio galo palieku.

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 19, 21:19)
SVOCIOS KIEK MUMS SU DEM MEDALIU PIRKTI

Na aš kai paskaičiavau visiem: šeimininkėm, muzikantam, pulkui, stalo valdžiai ir šiaip svečiam, tai 30 gaunas.. O svečių ~45.. Tai per daug.. Tai va nežinau, kam čia jų neduoti g.gif
Gal tik svečius apdovanot g.gif
Nes išties stalo valdžia pirmą dieną kažkokius tai atributus gauna, pulkas irgi gaus smulkmenas.. Tai gal ir nedubliuoti antrą dieną vėl su tais medaliais..? Ką manot?

O dariau pati apvalius. Tai va nežinau ant ko klijuot. Ant kokio medžio gabalo ar ant šokoladinio medalio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 20 kovo 2014 - 08:23
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 20, 09:22)

Na aš kai paskaičiavau visiem: šeimininkėm, muzikantam,

O tai reik ir seimininkei ir muzikantams g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 20, 08:27)
O tai reik ir seimininkei ir muzikantams g.gif

Nu pašte radau kažkas darė, tai ir aš palikau...
Šiaip aišku nebūtina. Čia kaip sakoma - norėsim - duosime, nenorėsim - negaus biggrin.gif

Papildyta:
Sakiau nedarysiu laikraštuko.
Ale po to - davai ant bajerio.
Nu aišku, koks gi pas mane bajeris - turi gi viskas būti perfect biggrin.gif
Tai blem kaip užsikabliavau bigsmile.gif
Vakar nukopinau eilėraštuką apie jaunųjų pažinties istoriją ir pakeičiau, pakūriau, kad jų istorijai labiau tiktų bigsmile.gif Tai blem, db perskaičiau - nu kaip savim džiaugiuos, negaliu bigsmile.gif biggrin.gif
Tikiuosi jauniesiem patiks bigsmile.gif
Atsakyti
Aš darbe tiek užsimušusi doh.gif neturiu kada atlekia pas jus unsure.gif na bet tikiuos nuo balandžio bus lengviau,tai ką baigiat namus lotuliukas.gif
Tai laukiu į a.ž ant greitųjų kada kas svočiaujat,kad galėčiau į naujus namučius įkelti smile.gif
Atsakyti
TOLIAU SU SAVO IDĖJOMIS BAZUOJAMĖS ČIA:)
Atsakyti
labukas, mano nuotaka nenori tradiciniu vestuviu nei laikrastuku nei medaliu nei diplomu, tai daug man darbo atkrenta blush2.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti