Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 22 tema

QUOTE(Iewuzze @ 2014 02 09, 19:26)
Antimonium tartaricum nebandet?



QUOTE(waidaw @ 2014 02 11, 13:13)
Mums tokius neiškosimus, "pakibusius" karkalus M gydydavo su Causticum, tada pramušdavo.

Ačiū už patarimus. Nežinau kaip, bet pavyko suskystinti gleives smile.gif Gali būti, kad suveikė svilarožių šaknų arbata.
Atsakyti
Sveikos merginos, patarkit kaip be antibiotiku sinusita pagydyt. Jau antibiotikai nupirkti, bet taip noreciau be ju issisukti. Tiesiog uzsitese sloga ir daktaras jau vienoj pusej nustate sinusita. Turiu Hepar sulphur ir Mercurius heel tabletes, gal tiktu? O gal dar kas kito? Vaikui 5.5 metu.
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2014 02 12, 12:20)
Sveikos merginos, patarkit kaip be antibiotiku sinusita pagydyt. Jau antibiotikai nupirkti, bet taip noreciau be ju issisukti. Tiesiog uzsitese sloga ir daktaras jau vienoj pusej nustate sinusita. Turiu Hepar sulphur ir Mercurius heel tabletes, gal tiktu? O gal dar kas kito? Vaikui 5.5 metu.

Pas mus panaši situacija. Vaikui 6 metai, ir jau pūliai eina su kraujais iš nosies doh.gif Duodu Hepar Sulfur žirniukus, Sinupret. Valomės nosį reguliariai (Quixx pakaitom su Euphorbium), dar nuo šiandien pradėjau purkšti į burną Traumeel ampulę (su spec. aparačiuku tokiu) - priešuždegimiškai veikia. Žiūrėsiu porą dienų, gal vistik teks duoti antibų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2014 02 12, 11:20)
Sveikos merginos, patarkit kaip be antibiotiku sinusita pagydyt. Jau antibiotikai nupirkti, bet taip noreciau be ju issisukti. Tiesiog uzsitese sloga ir daktaras jau vienoj pusej nustate sinusita. Turiu Hepar sulphur ir Mercurius heel tabletes, gal tiktu? O gal dar kas kito? Vaikui 5.5 metu.

O gelomyrtol nebandet?
Atsakyti
Vaikas nemoka kapsuliu nuryti sad.gif Man su Hepar sulphur kolkas nelabai sekasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2014 01 29, 16:02)
Taip, šitas.

jau tuopj gausiu -uzsisakiau tos Bioplazmos 4u.gif bandysim tvarkyt 4u.gif aciu dar karta uz rekomendacija 4u.gif

QUOTE(Lu Lu @ 2014 02 12, 12:20)
Sveikos merginos, patarkit kaip be antibiotiku sinusita pagydyt. Jau antibiotikai nupirkti, bet taip noreciau be ju issisukti. Tiesiog uzsitese sloga ir daktaras jau vienoj pusej nustate sinusita. Turiu Hepar sulphur ir Mercurius heel tabletes, gal tiktu? O gal dar kas kito? Vaikui 5.5 metu.

man tai gelomyrtol sinusite vaistas nr1 4u.gif zinau, kad drauges mergaite prakanda (man tai fui doh.gif ) tas kapsules 4u.gif ir hepar sulfur 4u.gif
pvz sinupretas nei manes, nei mano dukros neveikia visai schmoll.gif nieko neskystina, kaip turetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2014 02 13, 23:31)
Vaikas nemoka kapsuliu nuryti sad.gif Man su Hepar sulphur kolkas nelabai sekasi sad.gif

as 4 m.dukrytei daviau viena gelomyrtol forte-perpjaunu kapsule ir sumaisau su vandenuku ir cukriuku.is pradziu nelabai norejo, veliau priprato ir be problemu.bet jis mums padejo.gerem 3k.per diena.
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2014 02 12, 13:20)
Sveikos merginos, patarkit kaip be antibiotiku sinusita pagydyt. Jau antibiotikai nupirkti, bet taip noreciau be ju issisukti. Tiesiog uzsitese sloga ir daktaras jau vienoj pusej nustate sinusita. Turiu Hepar sulphur ir Mercurius heel tabletes, gal tiktu? O gal dar kas kito? Vaikui 5.5 metu.



QUOTE(Catrin @ 2014 02 12, 16:28)
Pas mus panaši situacija. Vaikui 6 metai, ir jau pūliai eina su kraujais iš nosies doh.gif Duodu Hepar Sulfur žirniukus, Sinupret. Valomės nosį reguliariai (Quixx pakaitom su Euphorbium), dar nuo šiandien pradėjau purkšti į burną Traumeel ampulę (su spec. aparačiuku tokiu) - priešuždegimiškai veikia. Žiūrėsiu porą dienų, gal vistik teks duoti antibų unsure.gif

Mano patirtis gydant sinusitą vyrui: Sinupretas neveikė, Gelomyrtol neveikė. Homeopatė skyrė Lymphomyosot lašiukus ir Kalium bichr 30. Pirmą mėnesį pakaitomis kiekvieną dieną 3x10 lašiukų Lymphomyosot ir 3x5 ž. Kalium bichromicum 30 (gaminami homeopat. vaistinėje). Iš pradžių atrodė, kad irgi neveiks. Bet po savaitės gėrimo vaistų pradėjo eiti visas brudas lauk. Valėsi gal porą savaičių: nuo ryškiai geltonų, tamsiai žalių iki vandenėlio. Tada dar mėnesį laiko gėrė vaistus tokiom pačiom dozėm kas antrą dieną. Dabar jau metai laiko nebuvo nė karto sinusito. Manu, kad vaikui būtų galima pabandyti ši variantą, tik pakoreguoti Lymphomyosot lašiukų dozę, o žirniukų dozę palikti nekeistą. Pastebėti ar veikia ir kaip veikia kokią savaitę, o paskui pakoreguoti dozes.
Hepar sulfur, Mercuris sol. kiek esu bandžiusi sau, vaikams, vyrui - neveikė sinusito. Sinupret veikia tik vieną vaiką iš visos mūsų šeimos. Man sinusitą išgydė Mercuris sol complex, gaminamas univaistinėje. Vyrui šis kompleksas pirmus kartus padėjo, bet paskui nebeveikė.
Atsakyti
O per kiek tarkim rezultatas turetu matytis nuo nauju vaistuku? Mes geriam Hepar sulphur siandien 4 diena, siandien ziuriu jau lyg lyg truputi geriau. Gavau siandien dar Mercurius sol ir pradejau duot. Gal negerai taip metytis? O gal pakaitomis galųma Hepar ir Mercurius?
Atsakyti
Sveikos mamytes. Matau cia yra daug isamananciu apie homeopatija,tai noreciau jusu paprasyti patarimo. Mano maziukui padideja adenoidai ir alergine sloga. I nosyte naudojam nosanex pradzioj kaip ir efektas buvo,bet dabar kaip ir vel kemsasi nosyte ir istisiniai kosuliai. Gydytoja paskyti lymphomyosot , nupirkau lasiuku, nes tableciu negaliu sugirdyti neciulpe isspjaudo. Tai liepe duoti po 10 lasu 3 k.ir taip sugerti visa. Bet as dabar supanikavau kad jie labai jau spiritiniai. Ar nieko tokio kad tiek laiko vartosim tokius spirituotus lasiukus ir po 10 lasu? Nors anotacijoje raso tokiam amziui po 5 lasus. Vaikiukui 2.6 metuku. Aciu uz patarimus :-)
Atsakyti
QUOTE(Tulpyte @ 2014 02 19, 16:54)
Sveikos mamytes. Matau cia yra daug isamananciu apie homeopatija,tai noreciau jusu paprasyti patarimo. Mano maziukui padideja adenoidai ir alergine sloga. I nosyte naudojam nosanex pradzioj kaip ir efektas buvo,bet dabar kaip ir vel kemsasi nosyte ir istisiniai kosuliai. Gydytoja paskyti lymphomyosot , nupirkau lasiuku, nes tableciu negaliu sugirdyti neciulpe isspjaudo. Tai liepe duoti po 10 lasu 3 k.ir taip sugerti visa. Bet as dabar supanikavau kad jie labai jau spiritiniai. Ar nieko tokio kad tiek laiko vartosim tokius spirituotus lasiukus ir po 10 lasu? Nors anotacijoje raso tokiam amziui po 5 lasus. Vaikiukui 2.6 metuku. Aciu uz patarimus :-)

As spiritinius vartoju taip: i silta vandenuka (stiklineje) ilasinu 5lasus, tada leidziu atausti (spiritas nuo silumos isgaruoja) ir tada sugirdau. Girdyciau pagal anotacija t.y. 5 lasus
Atsakyti
Bet jis man neisgers stiklines dar plius vandens:-( o tabletites tirpinti galima, nepraras veiksmingumo?
Atsakyti