Įkraunama...
Įkraunama...

UGG, EMU, Bearpaw

QUOTE(rufalija @ 2014 02 09, 18:53)
Gal kurios vyras turi ir galite pakomentuoti tokius vyriskus BEARPAW batus:
http://www.sierratra...or-men~p~5947p/.
Arba gal kuri is patirties zinote su 28 cm, kuri dydi reiketu imti? Aciu pagelbejusioms 4u.gif

10.
Atsakyti
Ar esat kuri nors buvusi Este parduotuvėse ir ten apžiūrinėjusi Ugg batus?

Iš ten pirktus gavau dovanų, ir dabar tik (po dviejų mėn) įdėmiai apžiūrėjau dėžę.. Kaip suprantu jie siųsti iš deckers (nes ten apie jų customer service rašo). Įvedus pasitikrinimui, rašo, jog neturi duomenų kad originalai ir kad gali būti padielkos.. Už 900lt. Jei būčiau pati pirkusi, tai tikrai sėdėčiau apsiverkusi blink.gif
http://www.deckers.c...s/ugg-australia
Nors man net mintelės nekilo, kad padirbti, lankstus padas, kailiukas malonus, šilti labai.. nesuprantu nieko.. Gal tikrai žmonės teisybę sako, jog lietuvoj nėra jokio originalaus firminio daikto?..
Atsakyti
Kol Lietuvos nera uggaustralia.com sarase, tol as skeptiskai ziuresiu i visus UGG, cia parduodamus, kokia prestizine parde bebutu.
Atsakyti
sveikos, gal kas zinote, ar ant visu UGG originalu turi buti hologramos? nes uzsisakiau is zappos UGG BAILEY, o hologramu viduje nera sad.gif...
Atsakyti
Kai kuriu hologramos buna ant dezes. Zappos rimta parde, galit but rami, originalai.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2014 02 11, 20:54)
Ar esat kuri nors buvusi Este parduotuvėse ir ten apžiūrinėjusi Ugg batus?

Iš ten pirktus gavau dovanų, ir dabar tik (po dviejų mėn) įdėmiai apžiūrėjau dėžę.. Kaip suprantu jie siųsti iš deckers (nes ten apie jų customer service rašo). Įvedus pasitikrinimui, rašo, jog neturi duomenų kad originalai ir kad gali būti padielkos.. Už 900lt. Jei būčiau pati pirkusi, tai tikrai sėdėčiau apsiverkusi blink.gif 
http://www.deckers.c...s/ugg-australia
Nors man net mintelės nekilo, kad padirbti, lankstus padas, kailiukas malonus, šilti labai.. nesuprantu nieko.. Gal tikrai žmonės teisybę sako, jog lietuvoj nėra jokio originalaus firminio daikto?..

apziurejau ciupinejau UGG Step Tope Kaune, man jie pasirode neoriginalus wink.gif

QUOTE(bambalyte @ 2014 02 15, 19:47)
sveikos, gal kas zinote, ar ant visu UGG originalu turi buti hologramos? nes uzsisakiau is zappos UGG BAILEY, o hologramu viduje nera sad.gif...

koks modeliukas? Siaip buna tik kairiajame bate, o ant kaikuriu tik laikinas lipdukas, kuris perkant per tarpininkes gali jusu net nepasiekt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2014 02 17, 09:27)
apziurejau ciupinejau UGG Step Tope Kaune, man jie pasirode neoriginalus wink.gif

Eina načiort blink.gif O aš iš "lapinių ugų" kikenau doh.gif Pati su tokiais pat "originalais" vaikščiodama, tik suplojusi kokius tris kartus daugiau lotuliukas.gif Mirk iš juoko..
Atsakyti
Gal kas turite UGG Kennaria basutes ir galetu patari del dydzio?

Sias:
user posted image
Atsakyti
Merginos, kazin buna kur gera nuolaida juodiems Ugg 'baily bow' ar tik kitom spalvom nuolaidos pasitaiko? Nes kiek ziurejau dabar, tai niekur labai gera kaina ir nerandu... P.S. as apie moteriskus klausiu, vaikiskus imeciau kaip pirma pasitaikiusia foto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 03 kovo 2014 - 18:06
Ar bandet kas skalbti Bearpaw kailinius skalbiankej ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 03 03, 19:04)
Merginos, kazin buna kur gera nuolaida juodiems Ugg 'baily bow' ar tik kitom spalvom nuolaidos pasitaiko? Nes kiek ziurejau dabar, tai niekur labai gera kaina ir nerandu... P.S. as apie moteriskus klausiu, vaikiskus imeciau kaip pirma pasitaikiusia foto
user posted image

Buna zappos, pati ten pirkau, ir dabar yra rudi ilgi:)
Atsakyti
Kokio dydžio reiktų su 26,3-26,5 cm siaura pėda šių

user posted image

ir

user posted image

Ar patogūs ax.gif Niekaip neapsisprendžiu kurie gražesni,pirmi ar antri doh.gif 58 ir 65 dolcai čia jau gera kaina ar yra buvę ir geresnių biggrin.gif
Atsakyti