Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

QUOTE(katalike @ 2014 04 26, 12:24)
Gal ir ne pati maloniausia persona, bet čiuožia išties geriausiai smile.gif


Skaiciau sita..Kraupu
swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesvarbu ^^^ @ 2014 04 26, 13:27)
Skaiciau sita..Kraupu
swoon.gif

Kas kraupu?
Atsakyti
[quote=Nesvarbu ^^^,2014 04 26, 12:39]
lotuliukas.gif Kur jinai taip sako? Visagalis google neranda nieko cool.gif
[/quote]

Per Sauliaus Ambruleviciaus Facebook'a pasiskaiciau,maniau ,kad ji taip pasake kaip patarle,bet kaip paskaiciau per Zmones.lt kur kaskas paraso : As uz Gintare ji geriausiai soka,uz visus ji visa galva auksciau,ta pati Gintare pakartojo kaip gincijosi su Saulium, nezinau,kaip suprast ta visa galva auksciau dabar kaip dvi reiksmes lotuliukas.gif Pasiskaitykit ten ir Astos vyras komentaru rase,
https://www.facebook...evicius?fref=ts Pasiskaitykit apacioj turetu buti kur Saulius raso.. Mieli musu poros gerbejai, pastaruoju metu pradejo sklandyti negeru zmoniu paskleistas gandas, Apie mano partnere Asta Žukaitė, mat pagal juos, Asta jau ciuoze 6 metus pries projekta. Ir taip toliau, gerai te ja nusodino biggrin.gif
[/quote]
Aš radau kol kas tik tokius Gintarės žodžius: "vien del to, kad esu auksciau visu siu intrigu,"

Jau tie žmonės, kai suvems. Tikrai, kad aukščiau visko biggrin.gif

Radau pagaliau viską:
"Vien tik del to, kad esu visa galva auksciau uz jus, nesipostinu ant savo sienos nei to straipsnio, nei ka apskritai dabar apie Jus galvoju, o patikek, mano akyse smukote labai zemai." -
Juk jinai čia ne apie čiuožimą kalbėjo lotuliukas.gif
Bet tas Saulius Ambr. koks keistas man, suprantu, kad pati Asta pasiaiškintų ir išsiaiškintų, o dabar jis čia kaip višta kudakuoja ir niekaip nenustoja, vietoje to, kad eitų treniruotis. Nemaniau, kad jis toks nevyriškas. Gintarė galėtų jam nebeatrašinėti, tik, kad neatsakius į jo "argumentus" po to liks viskuo kalta g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 26 balandžio 2014 - 12:45

[/quote]
Aš radau kol kas tik tokius Gintarės žodžius: "vien del to, kad esu auksciau visu siu intrigu,"

Jau tie žmonės, kai suvems. Tikrai, kad aukščiau visko biggrin.gif
[/quote]

Nu tai ir sakau suprask kaip nori, o kiti zmones del sito mano,kad ji taip pasirase kaip typo virsesne uz visus. smile.gif Gal pati Gintare su Asta ''nesusimus'' zodziais uzkulijuose,As tik nesuprantu vieno .Koks kieno reikalas lanke ar nelanke,melavo ar ne melavo,soka ir viskas,noreciau pamatyt kaip Asta su Aleksejum ir Gintare su Saulium soka matytumem visai kitas poras. doh.gif

Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2014 04 26, 12:31)
Kas kraupu?


Skandalas tarp Gintares ir Astos poros.
Atsakyti
Bijau tik vieno, kad ne į gerą abiems poroms bus tos "muštynės". Ot paims pirmas vietas Vaidulė su Vytuliu doh.gif
Atsakyti
Radau tą straipsnį:
http://www.lrytas.lt...e-a-zukaite.htm

— Pati lankėte tik dailųjį čiuožimą?

— Pradėjau nuo stalo teniso, bet jis man labai nepatiko, nors treneris ir sakė, kad galėčiau tapti gera stalo tenisininke. Su seserimi Rasa labai norėjome čiuožti.

Tėvai leido lankyti treniruotes, nors pačiūžas apsiavėme būdamos aštuonerių ar septynerių metų — per didelės, kad šioje sporto šakoje ką nors pasiektume.

Dailųjį čiuožimą lankėme ilgai, bet paauglystėje metėme.


Tai ko dabar pykti, kad yla išlindo iš maišo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2014 04 26, 14:20)
Tai ko dabar pykti, kad yla išlindo iš maišo? smile.gif

Suprantu, kad pyksta ant Gintarės draugo ar vaikino, nes nebeaiškus jo statusas, kai ji visa panorusi į treniruotes, kad tai jis "ištempė" tą straipsnį, o jame netiesa ir pan.

Kai anksčiau, tai nesikreipė į žurnalistus dėl to straipsnio netiesos ir nebijoje, kad kokie geri pažįstami pasityčios, jog ji tiek ilgai niekada nečiuožė, o dabar mat bėda jiems, čiuožė labai mažai, o prirašyta, kad daug ir vai vai vai, kažkoks kažkieno draugas tai parodė prieš finalą, vai vai. Reikėjo pasistengti iki finalo išsitrinti nepalankią info apie save. Be abejo, kad finalas - tai kova. Ko jie tikėjosi. Visuomet sporte ar konkursuose abydniausia būti antriems ar gauti sidabrą. Kovoja visi, net tokia Genytė kovos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 26, 13:00)
Bijau tik vieno, kad ne į gerą abiems poroms bus tos "muštynės". Ot paims pirmas vietas Vaidulė su Vytuliu doh.gif


Ir man taip atrode,bet tikekimes Vaida savo asarom nesuminkstins ziurovu balsu.. scare.gif

O uz ka jus mielieji balsuojat?
Atsakyti
Aš tai tik už Gintarę G. ir niekas man neįrodys, kad ji nečiuožia ar partneris už ją viską padaro biggrin.gif doh.gif Kokia nesąmonė. Tai kaip tik, jei ji būtų tokia prasta, tai šalia partnerio atrodytų varganai, kad neįmanoma būtų žiūrėti. O kad jis ją kiloja, tai vėlgi, tegu kiekviena pabando taip išsilaikyti kaip ji pakelta cool.gif Juk bet kokio maišo taip grakščiai nepakilosi, reikia tiek kūną ištempti, taip raumenis sutraukti, kad taip išsilaikyti pakeltai. O kartu ir šypsotis po akimirkos bei atsitokėjus vėl grakščiai leistis žemyn. Tai visai nelengva schmoll.gif O rizika kokia.
Žodžiu, už tokius efektus, grakštumą, riziką ir grožį, turi nugalėti tik jie first.gif

O ir žmogus ji mielas, bendraujantis, atrašo, kai jai rašai, tikrai neįsivaizdina kažko cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 26 balandžio 2014 - 14:39
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 26, 15:25)
O ir žmogus ji mielas, bendraujantis, atrašo, kai jai rašai, tikrai neįsivaizdina kažko cool.gif

A ka jai rasot? biggrin.gif
Atsakyti
Mano manymu rytojaus rezultatai turėtų būti tokie:
1 vieta - Asta ir Saulius
2 vieta - Gintarė ir Aleksėjus
3 vieta - Vytautas ir Gintarė
4 vieta - Vaida ir Tomas

Gintarės poros pasirodymai įdomūs, manau didelis pliusas tas, kad jos partneris turi daugiau patirties, ypač šokiui poroje. Tačiau man Astos ir Sauliaus pasirodymai tokie mielesni, man jie tokie paprastesni, kuklesni, tad už juos ir sergu. Genytė tai tikrai silpniausiai iš visų finalininkų čiuožia, čia jau nėra ką slėpti. Ir į finalą net neturėjo papulti, nes buvo stipresnių, vertesnių porų. Vytauto ir Gintarės taip pat gražūs šokiai.
QUOTE(katalike @ 2014 04 26, 13:20)
Dailųjį čiuožimą lankėme ilgai, bet paauglystėje metėme.[/i]
Tai ko dabar pykti, kad yla išlindo iš maišo? smile.gif

Bet lankė paauglystėje. Perskaičiau vieną gerą komentarą - "Jei vaikystėje lankiau dailės būrelį, tai aš jau dailininkė?". Tai manau, kad dėl to, jog šiek tiek pačiuožė, profesionale tikrai netapo. Norint būti visišku profesionalu, reikia nuolatos treniruotis. O Asta po daugelio metų atsistojo vėl ant ledo, ir tie įgūdžiai manau tikrai prisimiršo. Be to, ar prisimenate Tiną su Tadu? Abu šokėjai, o dalyvavo šokių projekte. "Žvaigždžių duetuose" A. Chošnau dainavo su Genyte, nors abu dainininkai. O savo čiuožimo vaikystėje Asta juk ir neslėpė, projekto pradžioje apie tai minėjo, ir visi dalyviai tai žinojo. Bet nenustebčiau, kad kažkas iš finalininkų ar jų aplinkos išprovokavo tą straipsnį lrytas.lt Juk galėjo bet kas parašyti redakcijai, kad Asta anksčiau čiuožė, ir viskas - straipsnis yra. Jei nebūtų buvę to straipsnio, tokių intrigų gal net nebūtų buvę. Bet tikėti viskuo, ką rašo žurnalistai ar rodo TV, tikrai nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 26 balandžio 2014 - 17:08
QUOTE(linamog @ 2014 04 26, 17:55)
A ka jai rasot? biggrin.gif

Čia jau mano paslaptys smile.gif Bet esmė ta, kad tikrai ne tik į liaupses atsako ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Jol @ 2014 04 26, 18:03)
Mano manymu rytojaus rezultatai turėtų būti tokie:
1 vieta - Asta ir Saulius
2 vieta - Gintarė ir Aleksėjus
3 vieta - Vytautas ir Gintarė
4 vieta - Vaida ir Tomas


Bet lankė paauglystėje. Perskaičiau vieną gerą komentarą - "Jei vaikystėje lankiau dailės būrelį, tai aš jau dailininkė?". Tai manau, kad dėl to, jog šiek tiek pačiuožė, profesionale tikrai netapo. Norint būti visišku profesionalu, reikia nuolatos treniruotis. O Asta po daugelio metų atsistojo vėl ant ledo, ir tie įgūdžiai manau tikrai prisimiršo. Be to, ar prisimenate Tiną su Tadu? Abu šokėjai, o dalyvavo šokių projekte. "Žvaigždžių duetuose" A. Chošnau dainavo su Genyte, nors abu dainininkai. O savo čiuožimo vaikystėje Asta juk ir neslėpė, projekto pradžioje apie tai minėjo, ir visi dalyviai tai žinojo. Bet nenustebčiau, kad kažkas iš finalininkų ar jų aplinkos išprovokavo tą straipsnį lrytas.lt Juk galėjo bet kas parašyti redakcijai, kad Asta anksčiau čiuožė, ir viskas - straipsnis yra. Jei nebūtų buvę to straipsnio, tokių intrigų gal net nebūtų buvę. Bet tikėti viskuo, ką rašo žurnalistai ar rodo TV, tikrai nereikia.

Neprikarksėkit tiems verksniukams pirmos vietos cool.gif

Tai gerai viskas, bet ko jie virkauja? Ko ten tas facebook to Sauliaus lūžta nuo komentarų pusę nakties? Ką jis taip bando įrodyti? Jei tokie geri, tai lai tegu šoka ir atsiriboja. Kam buvo reikalingas tas vaikų darželis? Nusižiūrėjo į Genytę, kai ta paraudojo? Galvoja, kad tuo papirks durniukus balsuoti kokie jie vargšai apšnekėti, apdergti, jiems pavydima, o iš tiesų beveik nečiuožius ta Asta? biggrin.gif Aš linkiu tai porai užaugti, gal tada ir laimės kažką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 26 balandžio 2014 - 17:11