Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

QUOTE(Soled @ 2014 02 10, 23:56)
Kurgi ne doh.gif Pamenu, kai per tą šokių projektą gydytojai jai griežtai uždraudė šokti dėl galimų neatitaisomų pasekmių, o ji vaidino neva drąsuolę ir toliau piarinosi. Sakyčiau vaikiškas maištas ir tiek. O jau kartais kaip pasireiškia per "yra kaip yra", tai net koktu žiūrėti.

Taikliai pasakyta.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 10, 21:56)
Kurgi ne doh.gif Pamenu, kai per tą šokių projektą gydytojai jai griežtai uždraudė šokti dėl galimų neatitaisomų pasekmių, o ji vaidino neva drąsuolę ir toliau piarinosi. Sakyčiau vaikiškas maištas ir tiek. O jau kartais kaip pasireiškia per "yra kaip yra", tai net koktu žiūrėti.

žinau ne vieną ir ne penkis pavyzdžius, kai gydytojai sakė: "nejudėsi". o žmonės vaikščiojo. Bėgiojo. Taip kad Gurevičiūtės pavyzdys vienas iš jų. Kieta mergina. Man patinka jos užsispyrizmas, perfecionizmas, nesusitaikymas su situacija. Ir jos pasirodymas man patiko.
Neturiu nieko prieš Vitulskienę, bet net kvapą sulaikiau pakėlimo metu ir palengvėjo, kai viskas baigėsi. Sunku, neskanu, negera žiūrėt.
Atsakyti
Dėl Gintarės, na tai tv juk reikia aukų, kurias kažkas užjaustų, būtų galima kurti graudžius reportažus, maždaug ajajaj kaip skauda, bet kokia aš didvyrė kad šoku, todėl balsuokit biggrin.gif Kažkada pačioj pradžioj visų tų šou tokie dalykai gal ir sujaudintų, bet dabar kiekvienas akylesnis žiūrovas supranta, kad visa tai yra vardan reitingų. Kitą vertus nieko prieš Gintarę neturiu - graži moteris, gražiai šoka, bet bent jau man atsibodusi, kaip ir ta pati Vitulskienė, Butkus. Tiesiog etatiniai LNK šou dalyviai. Labai džiaugiuosi naujais veidais, kad ir tas Stanislovas Buškevičius biggrin.gif Gal kažko stebuklingo ir neparodys, bet bent jau šviežiena biggrin.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif o gal žinot, kur galima būtų pažiūrėti įrašą? smile.gif negalėjau per tv pažiūrėt smile.gif

QUOTE(BonPari* @ 2014 02 11, 20:13)
Kitą vertus nieko prieš Gintarę neturiu - graži moteris, gražiai šoka, bet bent jau man atsibodusi, kaip ir ta pati Vitulskienė, Butkus. Tiesiog etatiniai LNK šou dalyviai. Labai džiaugiuosi naujais veidais, kad ir tas Stanislovas Buškevičius  biggrin.gif  Gal kažko stebuklingo ir neparodys, bet bent jau šviežiena  biggrin.gif

na kaip šviežiena, irgi ne pirmas šou jau kur jis dalyvauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 02 11, 20:13)
Dėl Gintarės, na tai tv juk reikia aukų, kurias kažkas užjaustų, būtų galima kurti graudžius reportažus, maždaug ajajaj kaip skauda, bet kokia aš didvyrė kad šoku, todėl balsuokit  biggrin.gif Kažkada pačioj pradžioj visų tų šou tokie dalykai gal ir sujaudintų, bet dabar kiekvienas akylesnis žiūrovas supranta, kad visa tai yra vardan reitingų. Kitą vertus nieko prieš Gintarę neturiu - graži moteris, gražiai šoka, bet bent jau man atsibodusi, kaip ir ta pati Vitulskienė, Butkus. Tiesiog etatiniai LNK šou dalyviai. Labai džiaugiuosi naujais veidais, kad ir tas Stanislovas Buškevičius  biggrin.gif  Gal kažko stebuklingo ir neparodys, bet bent jau šviežiena  biggrin.gif

Keista, kad galvojate, jog iš tikro neskauda ir vyksta vaidyba doh.gif Ar kada nors bent kiek normaliai judėjote, sportavote, jautėte tą visą to dvasią ir stengėtės nekreipti dėmesio į traumas ir gyventi toliau? Akivaizdu, kad ne, jei manote, kad tai vaidyba. Ne, tai gyvenimo būdas, tai stiprūs žmonės, kurie žino, kad organizmas net ir nuo valios ar minties regeneruojasi. Verkimas būtų taada, jei jie paliktų projektus ir juos filmuotų iš lovos ligoninėje, o jie pasikūkčiodami rankas grąžytų, kad kaip blogai, kokia neteisybė, kiti šoka, o aš negaliu, aš luošys rolleyes.gif

Valinsko šou jis ir kviečia sau mielus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 14, 12:05)
Keista, kad galvojate, jog iš tikro neskauda ir vyksta vaidyba doh.gif Ar kada nors bent kiek normaliai judėjote, sportavote, jautėte tą visą to dvasią ir stengėtės nekreipti dėmesio į traumas ir gyventi toliau? Akivaizdu, kad ne, jei manote, kad tai vaidyba. Ne, tai gyvenimo būdas, tai stiprūs žmonės, kurie žino, kad organizmas net ir nuo valios ar minties regeneruojasi. Verkimas būtų taada, jei jie paliktų projektus ir juos filmuotų iš lovos ligoninėje, o jie pasikūkčiodami rankas grąžytų, kad kaip blogai, kokia neteisybė, kiti šoka, o aš negaliu, aš luošys rolleyes.gif

Valinsko šou jis ir kviečia sau mielus cool.gif


Niekur nerašiau, kad mano manymu tai vaidyba, nei juolab galvoju taip. rolleyes.gif Žaviuosi jos stiprybe, bet vien dėl to, kad šoka per skausmus, manęs nemotyvuoja už ją balsuoti. Va jei labai gražiai šoks, tada gal ir balsuosiu biggrin.gif Bet jei pastoviai bus akcentuojama Gintarės nelaimė, tai atsiprašau, bet labai jau neskanu...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 14, 12:05)
Valinsko šou jis ir kviečia sau mielus cool.gif



Nesupratau, prie ko čia Valinskas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2014 02 14, 12:49)
Nesupratau, prie ko čia Valinskas?  g.gif

O nebe jis ten diriguoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 10, 23:56)
Kurgi ne doh.gif Pamenu, kai per tą šokių projektą gydytojai jai griežtai uždraudė šokti dėl galimų neatitaisomų pasekmių, o ji vaidino neva drąsuolę ir toliau piarinosi. Sakyčiau vaikiškas maištas ir tiek. O jau kartais kaip pasireiškia per "yra kaip yra", tai net koktu žiūrėti.


suprantu,kad kiekvienas turim nuomonę apie kažkokį įvykį,žmogų ir pan.,bet dėl to ekspertais juk netampam,ar ne?o Gintarė toje laidoje jau tokia "žinovė" blink.gif lotuliukas.gif "ekspertė"visais gyvenimo klausimais,o juk tų metelių ir tos gyvenimiškos patirties tai tikrai nekažkiek g.gif bet šiaip tai ji labai graži moteris wub.gif tiesą pasakius,man ji išsiskyrusi su karaliumi labai išgražėjo ax.gif
man taip pat labai graži moteris-Inga Jankauskaitė wub.gif man ji niekad prastai neatrodo ax.gif ax.gif ir labai tiko jai trumpesni plaukai...
pats šou tai nesužavėjo g.gif puikiai suprantu,kad organizatorių daug darbo įdėta,ir kad lengviausia kritikuoti sėdint prie tv,bet...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 14, 14:58)
O nebe jis ten diriguoja? g.gif
o kodėl jūs taip nusprendėt?skaitėte kur nors?niekur to negirdėjau,nors,tiesą sakant ir nesidomėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 14, 12:58)
O nebe jis ten diriguoja? g.gif

Valinskas čia tikrai ne prie ko, jis jau seniai projektų nekurią, o šokių projektų niekada ir nekūrė biggrin.gif Šitą šou kuria berods L. Šeškus.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 02 14, 18:46)
Valinskas čia tikrai ne prie ko, jis jau seniai projektų nekurią, o šokių projektų niekada ir nekūrė biggrin.gif Šitą šou kuria berods L. Šeškus.

Tada užsiundykite visus šeškus ant jo, kad vis tie patys dalyviai biggrin.gif
Atsakyti
Reikėtų nemažai pasukti galva, kad rasti 10 ale žvaigždžių kurios niekur dar nedalyvavo.
Neskaitant seimo narių,
Atsakyti