Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

Sveikos, mielosios. Kaip zinote, yra galimybe balsuoti uz iskritusios poros grizima i projekta "Facebook" LNK arba "Sokiai ant ledo" paskyrose, labai tikimes, kad atiduosite savo balsa uz stipriausia pora, kuri verta sugrizti ir dziuginti Jusu akis! smile.gif
Atsakyti
Verčiausi sugrįžti yra Vytautas ir Gintarė smile.gif
Atsakyti
Gerai, kad Stasio atsikratėm, nia? bigsmile.gif Vargšelis, mat jis daug vyresnis. Ne 110 gi jam cool.gif
Kažkaip paprastuose šokiuose, ant parketo, nepamenu kažkam tokių nuolaidų dėl amžiaus. Atmenu, kad prausdavo, dar ir kaip. Ypač Paksienę pamenu, kad mažai juda, mažai flirtuoja su partneriu, laiko jį sūneliu ir pan. Kybartienė regis daugiau judėdavo ir tai greitai krito.
Atsakyti
pagaliau ta stasiu ismete smile.gif db jau ramiai ziuresiu,nebera ko negalejau ramiai ziureti,na vienas komisijoj dar yra,bet ka jau cia biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau iškirto silpniausi. Bet kokiomis frazėmis ir terminais vakar Buškevičius po pasirodymo kalbėjo biggrin.gif Aš melo irgi neįžvelgiau jo šokyje.
Dabar daugmaž visos stiprios poros liko, įdomu kas laimės. Kaip supratau, balandžio pabaigoje jau finalas g.gif
Bet Baukutė tai rimtai įsitaisė komisijos kėdėje. Pamenu, ankstesniuose šokių projektuose ketvirtasis komisijos narys vis keisdavosi, o dabar čia jinai giliai įlindo šaknis. Nors dabar jau ne taip veikia, gal pripratau, o gal jinai pasitaisė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Nu tikrai man irgi kas kaip fainiau ,kad tas Stasys iskrito,tik gal gaila biski jo partneres,bet nieko. Kaip skaiciau tai ,kad Stasio kojos dreba kaip jis ciuozia ( Vis gi amzius. Man rodos jau visi 55 ) biggrin.gif . Dabar jau prasides intrigos siame projekte tongue.gif Labai palaikau LNK Sporto ziniu vedeja Asta Zukaite ir Sauliu Ambruleviciu bei Gintarė Urbonavičienė ir Vytauta Mackoni, ju visi pasirodimai yra idomus , ypac Astos ir Sauliaus , vis naujasniu zinksneliu.

Labai gaila,kad sis projektas greitai baigsis ir pasieks finala, galetu tie kurie iskrito sokti vel tik,kad per kita sezona, gal ne visi ,bet bent tie kurie matos ,kad labai stengiasi ir turetu buti finale. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 07, 11:57)
Gerai, kad Stasio atsikratėm, nia? bigsmile.gif Vargšelis, mat jis daug vyresnis. Ne 110 gi jam cool.gif
Kažkaip paprastuose šokiuose, ant parketo, nepamenu kažkam tokių nuolaidų dėl amžiaus. Atmenu, kad prausdavo, dar ir kaip. Ypač Paksienę pamenu, kad mažai juda, mažai flirtuoja su partneriu, laiko jį sūneliu ir pan. Kybartienė regis daugiau judėdavo ir tai greitai krito.


Taip, jam jau buvo laikas. Negi stipresnė Asta turėjo iškristi? schmoll.gif

Pamirštat buratiną Romanovą, kuris laimėjo šokių projektą doh.gif va ten dar ir kokios nuolaidos buvo doh.gif

O dabar net nežinau kam reikėtų iškristi, visos stiprios poros liko, bet manyčiau visgi gal Genytei dabar eilė, paskui Mackoniui arba Katerinai su Aidu rolleyes.gif Faktas, kad Gurevičiūtė turi būti finalistė, kaip žmogus ne itin imponuoja, bet šoka- čiuožia tai puikiai thumbup.gif
Spėčiau, kad šį sekmadienį dėl išlikimo kausis Genytė su Mackoniu rolleyes.gif
Atsakyti
Pripratom kai šokių projektai po 4 mėn tesesi tai dabar net keista kad viskas taip greitai i pabaiga eina.
Aš ryškių favoritų neturiu, tiesiog mėgaujuosi laida. Net keista
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 08, 02:00)
Pamirštat buratiną Romanovą, kuris laimėjo šokių projektą  doh.gif va ten dar ir kokios nuolaidos buvo  doh.gif

aš tai jau maniau,kad Stanislovas eis iki galo,bus antrasis romanovas blink.gif

QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 08, 02:00)
O dabar net nežinau kam reikėtų iškristi, visos stiprios poros liko, bet manyčiau visgi gal Genytei dabar eilė, paskui Mackoniui arba Katerinai su Aidu  rolleyes.gif Faktas, kad Gurevičiūtė turi būti finalistė, kaip žmogus ne itin imponuoja, bet šoka- čiuožia tai puikiai  thumbup.gif
Spėčiau, kad šį sekmadienį dėl išlikimo kausis Genytė su Mackoniu  rolleyes.gif

o man ji nelabai kažką čiuožia g.gif pati viena ji,kaip ir Genytė,mažai čiuožia,jas vis nešioja...
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 08, 01:00)
bet manyčiau visgi gal Genytei dabar eilė, paskui Mackoniui arba Katerinai su Aidu  rolleyes.gif Faktas, kad Gurevičiūtė turi būti finalistė, kaip žmogus ne itin imponuoja, bet šoka- čiuožia tai puikiai  thumbup.gif
Spėčiau, kad šį sekmadienį dėl išlikimo kausis Genytė su Mackoniu  rolleyes.gif

Aha, pritariu. Genytė - neįdomi. Katerina kartais būna prasta, kartais nebloga, tai irgi ant klaustuko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(audrikea @ 2014 04 08, 13:44)
o man ji nelabai kažką čiuožia g.gif pati viena ji,kaip ir Genytė,mažai čiuožia,jas vis nešioja...

Bet užtat koks tas nešiojimas! Išsilaikyk tu man taip ir dar po tokios kojos traumos.
Kas iš to, kad Stanislovo niekas nenešiojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 08, 15:14)
Kas iš to, kad Stanislovo niekas nenešiojo lotuliukas.gif

Stanislovas tai ten išvis kaip cirkui buvo pakviestas ax.gif šaunu,kad žmogus sportuoja,sveikai gyvena,bet reikia į save kritiškai pažiūrėt-nekonkurentas jis kitoms poroms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 08, 14:17)
Stanislovas tai ten išvis kaip cirkui buvo pakviestas ax.gif šaunu,kad žmogus sportuoja,sveikai gyvena,bet reikia į save kritiškai pažiūrėt-nekonkurentas jis kitoms poroms ax.gif

Taip baisiai jo nenuvertinčiau, ypač prisiminus tą atkištauodegį Daumantą, kuris jaunas dar priedo ax.gif Pagal amžių Stanislovas šaunuolis, gerai, kad ėjo iki pat finalo, bet aišku, finale norisi kvapą gniaužiančių vaizdų, ko jis tikrai nebeparodys.
Aš tik vieno nesupratau iš komisijos pusės (gal pagaliau susiprato???), nes į Stanislovą žiūrėjo realiai, atsižvelgė į jo amžių, patirtį, tiksliau jos nebuvimą, o šokių ant parketo projektuose senesnius dalyvius labai skalpuodavo. Taigi, jei jau žiūrint objektyviai, tai Stanislovas šaunuolis, nes jo amžiaus vyrai Lietuvoje tikrai dažnai jau susenę, pilvai išversti, kiek jau mirusių net.
Atsakyti