Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokami daiktai į namus!

jie skelbia visus savo laimetojus facebook svetaineje darbo dienomis
Atsakyti
QUOTE(justemur @ 2014 02 20, 11:45)
puiki nuorodą  thumbup.gif  jau užsisakiau wub.gif  wub.gif  ir mintyse susidėliojau net kaip jas sukabinsiu lotuliukas.gif  4u.gif  laukiu nesulaukiu wub.gif  wub.gif

nerandu, kur paspausti, o gal nebera? noriu ir as. o kieno foto padaro?
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2014 02 22, 11:20)
nerandu, kur paspausti, o gal nebera? noriu ir as. o kieno foto padaro?



Foto drobė Nemokamas kokybės testas http://www.foto123.l...CFYHhcgodOUQAuw

Bat man kolkas nieko neatsiunte, nors pildziau jau pries geras dvi savaites verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(veversi @ 2014 02 22, 11:31)
Foto drobė  Nemokamas kokybės testas http://www.foto123.l...CFYHhcgodOUQAuw

Bat man kolkas nieko neatsiunte, nors pildziau jau pries geras dvi savaites  verysad.gif



Pasiziurejau, neber jau schmoll.gif
Atsakyti
gal kas gali pasakyti , kur tuos flesiukus buvo gave, kaip istrinti? as panasu tuiu su info apie pagalba afrikai, niekaip neina istrint. aciu kas netinges, nes perskaiciau jau visa tema atgal, o dar senesnes jau nera...
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2014 02 22, 18:55)
gal kas gali pasakyti , kur tuos flesiukus buvo gave, kaip istrinti? as panasu tuiu su info apie pagalba afrikai, niekaip neina istrint. aciu kas netinges, nes perskaiciau jau visa tema atgal, o dar senesnes jau nera...

Aš neturiu, bet pabandykite suformatuoti:
1.My Computer ant flešiuko atsistojus paspauskite dešiniu pelės klavišu.
2. Atsidariusiame meniu parinkite "format" (naujame lange File system parinkite NTFS, nes jeigu labai senas fliašiukas gali siūlyti senu formatu FAT32, bet tada didelių failų negalėsite įrašyti). ir START. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2014 02 22, 11:20)
nerandu, kur paspausti, o gal nebera? noriu ir as. o kieno foto padaro?

padaro tokias, kokias nusiunti smile.gif aš užsisakiau savo ir vyro foto, bei dvi skirtingas drobes su savo šunų foto (viena vieno šuns ,kita kito), susirašinėjom tai sakė atsiūs per 2-3 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justemur @ 2014 02 23, 23:13)
padaro tokias, kokias nusiunti smile.gif aš užsisakiau savo ir vyro foto, bei dvi skirtingas drobes su savo šunų foto (viena vieno šuns ,kita kito), susirašinėjom tai sakė atsiūs per 2-3 savaites smile.gif



man tai nieko jie neatrase, bet prasiau vienos foto.
Atsakyti
QUOTE(Sun_girl~ @ 2014 02 23, 22:58)
man tai nieko jie neatrase, bet prasiau vienos foto.

aš rašiau,jog pasikonsultuoti dėl nuotraukos, kuri gražiau gautųsi ir iškart paklausiau ar geriau iškart visas atsiųsti ar skirstyti pagal adresus skirtingus,tai atrašė ,kad tokiu atveju geriau vienas adresas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justemur @ 2014 02 24, 00:24)
aš rašiau,jog pasikonsultuoti dėl nuotraukos, kuri gražiau gautųsi ir iškart paklausiau ar geriau iškart visas atsiųsti ar skirstyti pagal adresus skirtingus,tai atrašė ,kad tokiu atveju geriau vienas adresas smile.gif




smile.gif
Atsakyti
http://garnier.lt/de...laimek-savo-neo
Atsakyti
QUOTE(oleina @ 2014 02 24, 16:00)

Nemanau, kad čia freebis - juk laimėti jį reikia. O freebis tas kurį gauna visi kas tik nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 02 24, 22:35)
Nemanau, kad čia freebis - juk laimėti jį reikia. O freebis tas kurį gauna visi kas tik nori mirksiukas.gif

Vis tiek dėkui už nuorodą pasidalinusiai, bandysiu laimę smile.gif
Atsakyti