Įkraunama...
Įkraunama...

Esu šio skyrelio moderatorė

Sveikos ir sveiki,

Esu naujoji šio skyrelio moderatorė. Ateinu čia tikėdama, kad sugebėsime bendrauti draugiškai ir kad ne aš viena padėsiu palaikyti tvarką, bet ir Jūs laikysitės visų šio forumo taisyklių.

Bendras šio forumo taisykles rasite čia.


 i 
Skyrelio taisyklės:

1. Temos, kaip ir visuose kituose skyreliuose, 50 puslapių uždaromos automatiškai. Tad prašome prirašyti jas pilnas.

2. Temų pavadinimus prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis: š, ž, į, ė, ą ir kt. Pavadinimą pradėkite rašyti didžiąja raide, toliau - mažosiomis.

3. Jeigu sukūrėte dvi vienodas, arba temas su klaidomis, praneškite man.

4. Bendraukite skyrelyje gerbdami kitus ir jų nuomonę.

5. Nerašykite didžiosiomis raidėmis, nes tai forume prilyginama pakeltam balso tonui.

6. Naujos temos atidaromos tik senosioms einant į pabaigą, t.y. 49 - 50 lapas. Naujai užvestas temas neatitinkančias taisyklių šalinu be perspėjimo!!! Taip pat draudžiama rašyti naujoje temoje, jei sena tema dar neužbaigta.

7. Prieš atidarant naują temą, prašau pasinaudokite Paieška - gal tokia tema jau yra, tik ji neaktyvi.

8. Draudžiama - šiukšlinti/talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
* rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
* rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.
* Naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, rašyti grubaus tono žinutes.


Iškilus klausimui, atsiradus pastebėjimui ar kokiai problemai, kreipkitės į mane rašydamos AŽ arba čia, šioje temoje.
Atsakyti
Sveiki, aš nežinau kaip sukurti naujà temà. Kraustomės į Riyadh, Saudo Arabijà.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduolyte @ 2014 08 11, 00:17)
Sveiki, aš nežinau kaip sukurti naujà temà. Kraustomės į Riyadh, Saudo Arabijà.

Sukurti naują temą nėra sudėtinga. Nueikite į šį subforumą, jame aukščiau dešinėje pusėje yra mygtukas NAUJA TEMA, ant jo paspaudus, atidarys naują puslapį, ten bus temos pavadinimas ir visa kita. Bandykite 4u.gif Jei ką reiktų paskui pataisyti, ar redaguoti, parašykite, padėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2014 08 10, 20:32)
Sukurti naują temą nėra sudėtinga. Nueikite į šį subforumą, jame aukščiau dešinėje pusėje yra mygtukas NAUJA TEMA, ant jo paspaudus, atidarys naują puslapį, ten bus temos pavadinimas ir visa kita. Bandykite 4u.gif Jei ką reiktų paskui pataisyti, ar redaguoti, parašykite, padėsiu 4u.gif

Ačiū
Atsakyti