Įkraunama...
Įkraunama...

radau..kai ką

na kaip supratau pagal jus sitas dalykas nera kazkas baisaus ir viskas del to yra gerai ,tegul toliau nesioja laiska smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 10, 11:54)
Matau, kad vistiek tikiesi atkapstyti dramą ir problemas, ok, as you wish biggrin.gif
Taip, jis vis dar myli tą merginą, ir būti su tavimi jam yra kančia, todėl juodžiausiomis nevilties akimirkomis jis pasiima tą laišką ir skaito, apsipildamas ašaromis, gedėdamas savo tikrosios meilės ir keikdamas tą dieną kai sutiko tave. Jis tavęs nemyli, tu jam tik tarpinis variantas, ir jis visuomet tave lygina su ja, bet jai tu niekada neprilygsi, nes ji geresnė - gamina skaniau valgyt, tvarkingesnė, gražesnė, geresnė lovoje.

Na, taip geriau? Zakatalink tam niekšui skandalą ir liepk paskambint tai merginai ir išplūsti ją negražiausiais žodžiais, o tuo laišku nusivalyti užpakalį atlikus Nr.2.

ispudingai thumbup.gif be komentaru.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 12:59)
esme ne tame tureti ar netureti ...esme tame kad nesioja kiekviena diena su savim ir tik tame esme,cia jus mane konkreciau uzpuolet ko tikrai nesitikejau...o del skandalo as ne tokia asmenybe...tiesiog norejau kazkokiu  pamastymu ...

Pavok tą laišką , susižinok adresą ir padek tos kalės namus, o ją apipilk rūgštimi. Nušauk savo savo draugą , arba dar geriau atkeršyk tam niekšui jį subadydama peiliu. Bendrus jūsų namus padek. Tai bus geriausias kerštas už laiško nešiojimąsi piniginėje. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 10 vasario 2014 - 11:07
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 11:03)
o jei kestumete tase tai ir vel idetumete i ta nauja tase laka ir nesiotumete pora metu?

bent jau aš - tikrai taip, nes dažniausiai permetu daiktus iš vienos rankinės į kitą pernelyg nerūšiuodama, iš serijos, "jei jau yra, tai reiškia, kad gali prisireikti".
Ir, bliamba, baik ieškot sliekų subinėj.
Atsakyti
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 13:03)
o jei kestumete tase tai ir vel idetumete i ta nauja tase laka ir nesiotumete pora metu?

Nesidėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 10, 12:05)
Suprantama, kad hormonai veikia, bet taip bjauriai dėstyti savo nuomonę? doh.gif Tikrai šlykštu ir jokia "būklė" to nepateisina rolleyes.gif
Kažin kaip pati laiminga būtumei tokioje situacijoje ir kaip vaikus tokiam vyrui perėtumei? g.gif Gal bent jau bandytumei išsiaiškinti, kodėl kažkokia nesama mergina tokia brangi piniginėje? Paprastai žmonės kurie ten kažką apart piigų dar nešioja, tai nešioja esamą šeimą, vaikus, o ne praeitį.

Viktorijai patarčiau tai kuo skubiau išsiaiškinti. Tą vaikiną pateisinčiau tik tuo atveju, jei ta pirmoje meilė yra mirusi, nes jei ne, jei ji gyva ir jis vis dar gyvena jos prisiminimais, tai WTF? Žinau tokį psichinį tipą, kuris dar garsus beje, tai kai jį paliko pirmoji meilė, jis visaip durniavo, nusivažiavo ir t.t. Po to bandė vėl kabintis į gyvenimą, susirado kažkuo panašią į buvusią, bet akivaizdu, kad vis dar nelaimingas, nors ir vedė tą antrąja. Tačiau neseniai spauda mirga pranešimais ir abiejų apsidraskiusių nuotraukomis, mušėsi abu doh.gif Taigi būna visaip, ir kiekvienas turi teisę žinoti ant ko stovi kaip sakoma, ir su kokiu žmogumi gyvena. Kas jam brangiau? Dabartis ar praeities šešėliai? g.gif

labai vertingas patarimas ir vertingi zodziai 4u.gif
Atsakyti
Gal tai pirmas ženklas , kad santykiuose kažkas negerai. Jei norės nutraukti santykius, protingiausia bus vaikiną paleisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 10 vasario 2014 - 11:13
Oh come on, jei jau taip baisiai tave šis klausimas kankina, tiesiog jo paklausk kam jam tas laiškas ir tiek. Anokia čia tragedija..
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 10, 11:05)
Suprantama, kad hormonai veikia, bet taip bjauriai dėstyti savo nuomonę? doh.gif Tikrai šlykštu ir jokia "būklė" to nepateisina rolleyes.gif
Kažin kaip pati laiminga būtumei tokioje situacijoje ir kaip vaikus tokiam vyrui perėtumei? g.gif Gal bent jau bandytumei išsiaiškinti, kodėl kažkokia nesama mergina tokia brangi piniginėje? Paprastai žmonės kurie ten kažką apart piigų dar nešioja, tai nešioja esamą šeimą, vaikus, o ne praeitį.

Prie ko čia ta būklė ir hormonai? Aš šiaip bjauri, ne tik nėščia būdama. Taip, aš vyro paklausčiau - iš serijos "Na, pasakok apie savo meiles", bet todėl, kad man smalsu būtų, o ne todėl, kad kankinčiau save klausimais "ak, nejau jis myli kitą", o ne forume kleketuočiau. Jai sakoma, kad nieko baisaus, o ji vistiek - "ak, ak, meilės laiškas".
Atsakyti
Viktorija,o tai... iš kur žinai kas ten per laiškas ir nuo ko? perskaitei? g.gif
Atsakyti
tema noreciau uzdaryti:)kai kuriu zmoniu nuomone tiesiog nustebino ..ne bukit tokie pykti 4u.gif ,neigiamos emocijos tiesiog tryksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 12:37)
tema noreciau uzdaryti:)kai kuriu zmoniu nuomone tiesiog nustebino ..ne bukit tokie pykti 4u.gif ,neigiamos emocijos tiesiog tryksta smile.gif

o tu ko tikėjaisi? kad visi puls guosti? SM taip nebūna smile.gif šiai gal net niekur taip nebūna,kur susirenka tokia masė žmonių su skirtingais požiūriais ir pan.
Man pvz labai įdomu kaip tu išsikaiškinai kieno tas laiškas,apie ką jis ir t.t. Na..suprantu,kad perskaitei tai,kad ne tau buvo skirta. Man pvz šlykštu kai žmonės taip daro. Pamenu draugė pametė dienoraštį savo,nu atidaviau nieko neskaičius,man kažkaip... žemas lygis,išvis nepagarba žmogui ir tiek. O va tau turbūt normalu,ane? Vat ir nesutaptų mūsų nuomonės šituo klausimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2014 02 10, 13:47)
o tu ko tikėjaisi? kad visi puls guosti? SM taip nebūna smile.gif šiai gal net niekur taip nebūna,kur susirenka tokia masė žmonių su skirtingais požiūriais ir pan.
Man pvz labai įdomu kaip tu išsikaiškinai kieno tas laiškas,apie ką jis ir t.t. Na..suprantu,kad perskaitei tai,kad ne tau buvo skirta. Man pvz šlykštu kai žmonės taip daro. Pamenu draugė pametė dienoraštį savo,nu atidaviau nieko neskaičius,man kažkaip... žemas lygis,išvis nepagarba žmogui ir tiek. O va tau turbūt normalu,ane? Vat ir nesutaptų mūsų nuomonės šituo klausimu. mirksiukas.gif

nezinant visu aplinkybiu ir nieko as cia neaiskinsiu.drauge ir beje vyras yra skirtingi dalykai.Mano drauge buvo pamirsusi telefona nei as ziurejau nei ka,a cia netycia ,juk rasiau kad ieskojau savo korteles. doh.gif
Papildyta:
nei as prasiau kad manes kas guostu nei ka ,prasiau tik parasyti nuomone.
Atsakyti