Įkraunama...
Įkraunama...

Nusišypsok :)

QUOTE(Raflezija @ 2006 06 19, 20:47)
kiek supratau turi buti paraiskos pildymo blankas, bet pas mene langa atidaro taip: "Konkursai-dalyviai-neuzpildytos". kur man rasti paraiska konkursui! verysad.gif


šiek tiek žemiau reikia žiūrėti, kairėje pusėje, virš pirmosios nuotraukos galerijoje, rasite užrašą.
Papildyta:
QUOTE(Danguole55 @ 2006 06 19, 17:44)
Ir as noriu dalyvaut  verysad.gif  bet nebemoku nuotraukos apkirpt  doh.gif


siųskit man nuotrauką adresu: aureja@supermama.lt ir paaiškinkit laiške, kaip ir ką reikia apkirpt.
Atsakyti
Norėtųsi paaiškinimo, kuo neįtiko mūsų nuotrauka, kad perkelta prie "neužpildytų"? g.gif Šypsena tai juk matosi, ir dar tai, kas nutinka neplanuotai nusišypsojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 06 19, 21:23)
nu ir grozis nuotraukeliu  wub.gif  ieini pasiziuret, tai pajauti , kad prie kompo isissiepus sedi  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

tikrai kad.. ziuri ziuri ir isisepi biggrin.gif bet kaip balsuoti reieks tai neisivaizduoju.. neimanoma bus isrinkti itariu.. nu nebent burtus traukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 06 19, 22:32)
Norėtųsi paaiškinimo, kuo neįtiko mūsų nuotrauka, kad perkelta prie "neužpildytų"?  g.gif Šypsena tai juk matosi, ir dar tai, kas nutinka neplanuotai nusišypsojus  biggrin.gif


Kartoju klausimą, kodėl ištrynėt? g.gif Ko tada verti visi kvietimai, a la "parinkite kuo originalesnę, įdomesnę nuotrauką, sugalvokite šmaikštesnį pavadinimą..." - gal vertėtų tuomet taip ir rašyti, "išrinkite pačią standartiškiausią nuotrauką"? Jei tiesiog šypsomasi - valio, bet jei pagaunamas kadras, kai pozuojama visai dėl kitko, bet nesugebant suvaldyti šypsenos nutinka tai, kas užfiksuota mūsų nuotraukoje - tai jau kažkas blogo?
Atsakyti
na nepyk, gal tiesiog dar nepatvirtino ar kaip.... 4u.gif

Man šiuo metu pačio pačiausios ;

šypsena vasarai wub.gif


Akutės - žibutės,
Dantukai balti,
Mergytė linksmutė -
Ją mylim visi!!! wub.gif

Kad tėvelis ir mama neliūdėtų niekada,
mano šypsena jiems - dovana. (nu jau kokios akys didelės wub.gif )
Atsakyti
Koks gražus konkursas ir kiek daug šypsenėlių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MANO_manyte @ 2006 06 19, 23:15)
na nepyk, gal tiesiog dar nepatvirtino ar kaip....  4u.gif


Tikrai ne, tą puikiai atskiriu biggrin.gif Jei būtų tiesiog nespėta patvirtinti ar dar svarstoma, nuotrauka būtų skyrelyje "nepatvirtintos". O ji, patvirtinus grupę naujų, buvo perkelta prie "neužpildytų", o netrukus ištrinta visa paraiška.

Nuotraukos esmė buvo - vaikas pozavo su kauke, tipo, gąsdino, dar įsikandus tokius "dantis" biggrin.gif Bet vaikas kaip vaikas - tai darant sunku suvaldyti šypseną, ir išsišiepus tie įsikąsti dantukai iškrito lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visi žvengėm iš tos komedijos, nes nuotraukoje kaip tik ir užsifiksavo tas momentas, kaip krenta, o pro "helovynišką" kaukę šviečia plačiausia šypsena lotuliukas.gif Todėl ir nesuprantu moderatorių, taisyklėse lyg ir nenurodyta, kad negalima būti su kauke, svarbu, kad šypsena (burna) matytųsi g.gif
Atsakyti
Visos nuotraukytės wub.gif wub.gif Bet"Pasijuokime drauge" šiuo metu man linksmiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 06 19, 23:24)
Tikrai ne, tą puikiai atskiriu  biggrin.gif Jei būtų tiesiog nespėta patvirtinti ar dar svarstoma, nuotrauka būtų skyrelyje "nepatvirtintos". O ji, patvirtinus grupę naujų, buvo perkelta prie "neužpildytų", o netrukus ištrinta visa paraiška.

Nuotraukos esmė buvo - vaikas pozavo su kauke, tipo, gąsdino, dar įsikandus tokius "dantis"  biggrin.gif Bet vaikas kaip vaikas - tai darant sunku suvaldyti šypseną, ir išsišiepus tie įsikąsti dantukai iškrito  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Visi žvengėm iš tos komedijos, nes nuotraukoje kaip tik ir užsifiksavo tas momentas, kaip krenta, o pro "helovynišką" kaukę šviečia plačiausia šypsena  lotuliukas.gif Todėl ir nesuprantu moderatorių, taisyklėse lyg ir nenurodyta, kad negalima būti su kauke, svarbu, kad šypsena (burna) matytųsi  g.gif

Na Tu taip nesinervink. Mūsų taip pat nepatvirtino. Beje išrinkau nuotrauka su plačiausia šypsena užfiksuota visiškai atsitiktinai. Ne tik šypsena matyti vaiko, bet ir veiksmas, kuris sukėlė ta šypsena. Bet kažkodėl netiko. Nu pažiūrėsiu gal dar ką nors rasiu. O jei ne tai tiek jau tosssss. Maniškis juokiasi tada kai jam kas nors labai patinka. O toje nuotraukoje kaip tik užfiksuota, visai netyčia, jo pirmieji žingsneliai ir mažylio pasididžiavimo, pasitenkinimo tuo šypsena.
Na bet p čia tik man taip atrodo, netinka tai netinka.

Atrodo jau suradau dar viena nuotraukėlę pabandysiu dar kartelį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisliukas: 19 birželio 2006 - 22:53
Man "Šelmiukė" nereali foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 06 20, 00:03)
Man "Šelmiukė" nereali foto  wub.gif


Man irgi jinai labaaaai graži ok.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2006 06 19, 23:50)
Na bet p čia tik man taip atrodo, netinka tai netinka.


Jei netinka, turi būti pasakyta, kodėl. Kokiu kriterijumi remiantis nuotrauka atmesta, jei taisyklėms nenusižengta ir temą atitinka? Negali būti šiaip sau "nepatiko ir ištryniau".
Atsakyti