Įkraunama...
Įkraunama...

Nusišypsok :)

Taip įsijautus balsavau, kad sustojau tik kai pamačiau, kad mano balsai jau išnaudoti, o dar kelių trūko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 07 02, 17:35)
Taip įsijautus balsavau, kad sustojau tik kai pamačiau, kad mano balsai jau išnaudoti, o dar kelių trūko. ax.gif


ir man tas pats nutiko. Noriu balsuot, o balsų nebeturiu verysad.gif doh.gif ir tik dabar pagalvojau, kad nepamenu nei vieno pavadinimo... net nežinau kokie ji buvo blush2.gif . Užtat šypsenos wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(elge @ 2006 07 02, 12:37)
Šituo klausimu diskusijos neišsemiamos  smile.gif  Manau, tai skirtingi dalykai  mirksiukas.gif  Aš pati skiriu tris nuotraukų kategorijas: studijines, darytas profesionalių fotografų, ir už tas čia nebalsuoju, nors jos ir labai gražios; geras mėgėjiškas nuotraukas ir buitines mėgėjiškas nuotraukas. Geroms nuotraukoms nebūtinas profesionalus skaitmeninis aparatas, kaip čia buvo rašyta, ir gerą nuotrauką skenuojant kokybė tikrai labai nenukenčia. Yra elementarūs dalykai, kaip momentas, šviesa, kompozicija, ryškumas ir pan. Aš čia nieko nenoriu kritikuoti, nes puikiai suprantu, kad ne visi tais dalykais domisi, o konkurse dalyvauti vis tiek norisi. Tiesiog manau, kad tokie konkursai, naudingi komentarai galėtų šiek tiek ir mokyti, kaip tuos savo stebuklėlius užfiksuoti gražiau ir patiems turėti puikių kokybiškų nuotraukų.
Tada patarimas čiupti aparatą ir fotografuoti vaikutį iš kuo arčiau, paliekant kuo mažiau nereikalingo fono. Puiku, jeigu yra portretinė programa, kuri padaro foną neryškų. Yra daug gražių vaikučių, kurie fotografuoti gulintys ant lovos, bet pusė nuotraukos užima pati lova. Arba besišypsantis vaikutis fotografutas iš apačios, ir fotoaparatas iškreipia vaizdą. Vienoje nuotraukoje vaikučiui aiškiai į akytes švietė saulė, todėl fotografas užstoja jam veiduką savo šešėliu - smėliukas aplinkui ryškus ir apšsviestas, o veidukas - šešėlyje.
Neįsižeiskite dėl pastabų, jos tikrai geranoriškos  4u.gif


oi, kol šitaip prisiruosčiau ir šypsena pabėgtų doh.gif ir fotoaparatas mūsų be visokių "pribumbasų". ir nustatyt, sureguliuot, pamatyt ar kur kas atsispindi, ar viskas gražu ir tvarkinga, tą akimirką tikrai neturiu laiko. tiesiog čiumpu ir fotografuoju. o kas gaunas, tas gaunas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 02 liepos 2006 - 17:39
o aš norėčiau tik padėkoti Eglei, kad geranoriškai padeda - pataria. 4u.gif nesvarbu, kad galbūt tai ne viesiems įdomu ax.gif
QUOTE(Isila @ 2006 07 02, 19:47)
Papildyta:
oi, kol šitaip prisiruosčiau ir šypsena pabėgtų  doh.gif ir fotoaparatas mūsų be visokių "pribumbasų".  ir nustatyt, sureguliuot, pamatyt ar kur kas atsispindi, ar viskas gražu ir tvarkinga, tą akimirką tikrai neturiu laiko. tiesiog čiumpu ir fotografuoju. o kas gaunas, tas gaunas  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2006 07 02, 21:03)
o aš norėčiau tik padėkoti Eglei, kad geranoriškai padeda - pataria.  4u.gif nesvarbu, kad galbūt tai ne viesiems įdomu  ax.gif


kodėl neįdomu? įdomu, bet, deja, kai noriu pagauti vieną kažkokį momentą, kuris truks tik akimirką, apie nieką kitą negalvoju - tik kaip suspėti nuspausti fotoaparato mygtuką. Kai pamatau rezultatus, tada jau apti galvoju, kad tas negerai, anas negerai, to galėjo nesimatyti, o šitas visą reikalą gadina doh.gif tongue.gif

o tokia tema, manau, tikrai praverstų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2006 07 02, 13:47)
Man su pamokelem tai tikrai neikiresi schmoll.gif gavau naudingu patarimu thumbup.gif
Galetum uzvesti tema,jei ismanai apie fotografija,manau atsirastu norinciu pasisemti ziniu toje srityje  bigsmile.gif

Džiaugiuosi 4u.gif
Dėl temos, tiesą sakant, netikrinau, ar tokios kartais nėra. Negalvokite, kad aš čia kokia nors profesionalė schmoll.gif Net ir žinove savęs nevadinčiau, bet tai mano hobi nuo vaikystės. Ir mielai pasidalinčiau ne tik savo žiniom, bet ir kitų geresnių žinovų (o tokių, manau, čia yra) pasiklausyčiau.

QUOTE(Isila @ 2006 07 02, 22:15)
kodėl neįdomu? įdomu, bet, deja, kai noriu pagauti vieną kažkokį momentą, kuris truks tik akimirką, apie nieką kitą negalvoju - tik kaip suspėti nuspausti fotoaparato mygtuką. Kai pamatau rezultatus, tada jau apti galvoju, kad tas negerai, anas negerai, to galėjo nesimatyti, o šitas visą reikalą gadina  doh.gif  tongue.gif

Taip būna daug kam. Ilgainiui imi išmokti negailėti netikusių kadrų ir juos išmesti biggrin.gif Be to, šiais laikais labai daug ką galima pataisyti kompiuteriu net ir neišmanant grafinių programų.
Atsakyti
laaaabai sita grazi
http://www.supermama...hview&phid=7461

sita
http://www.supermama...hview&phid=7392

ir sita
http://www.supermama...hview&phid=7107

tarp tokios galybes sypsenu, tikrai sunku isrinkt tik 5ias lotuliukas.gif
Atsakyti
o man sita labai grazi, sypsosi visas veidas ir akys wub.gif http://www.supermama...hview&phid=6929
ir sita http://www.supermama...hview&phid=7193
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo advance: 03 liepos 2006 - 07:48
QUOTE(californiagirl @ 2006 07 01, 09:16)
O kuri dingo? g.gif  Gal nedingo, tik tokioje gausoje nuotrauku, paprasciausiai nerandi biggrin.gif

Šiandien dar kartą peržiūrėjau visas nuotraukas. Nėra. verysad.gif Ten buvo nupaveiksluota bėganti mergaitė. Plačiai besišypsanti, plevenančiais plaukais.
Atsakyti
Jau, prabalsavau 4u.gif
bet kažkaip tyčia ėmiau ir visas visas peržiūrėjau ax.gif na, ir išankstinis mano penketukas pasikeitė, nes radau laaabai gražių šypsenų, kurių anksčiau nepastebėjau blush2.gif
Pavyzdžiui šita -šypsena nuo ausies iki ausies, žandai plyšta, švyti ne tik veidas, bet ir visas vaiko kūnelis - puikus kadras, kurį buvau praleidusi...
Et, kai pagalvoji, galėjo ir 10 balsų duot - dar kiek tokių perliukų atrasčiau tongue.gif
Atsakyti
Neužteko balsų verysad.gif
Dar taip norėjau už vieną nuotrauką prabalsuoti, bet jau neleido, nes pasirodo išnaudojau visus 5 doh.gif .
Ech....
Atsakyti
QUOTE(Milė @ 2006 07 03, 09:57)
Pavyzdžiui šita -šypsena nuo ausies iki ausies, žandai plyšta, švyti ne tik veidas, bet ir visas vaiko kūnelis - puikus kadras, kurį buvau praleidusi...

Man šita irgi thumbup.gif

O vieno balso ir aš pritrūkau blush2.gif Išsirinkau dar vieną gražią (tiesa, gal kiek tamsoka buvo, bet vaikutis ir šypsena wub.gif ) ir jau ruošiausi... dudki sako, jau užteks tau lotuliukas.gif
Atsakyti
Man ta kokia smagi nuotraukyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti