Įkraunama...
Įkraunama...

Nusišypsok :)

QUOTE(ejeva @ 2006 07 05, 19:41)
O kaip tu atskiri kuris serga, o kuris -  ne  bigsmile.gif  mastau.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Paprastai atskiriu. Matau. Žinai, neatidžiai žiūrėjai foto, jei nepastebėjai
Atsakyti
QUOTE(sena karvė @ 2006 07 05, 22:54)
Paprastai atskiriu. Matau. Žinai, neatidžiai žiūrėjai foto, jei nepastebėjai


Nu aš irgi žūrėjau bigsmile.gif , tik ligoniukai man nelabai matosi ax.gif cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2006 07 05, 22:57)
Nu aš irgi žūrėjau  bigsmile.gif , tik ligoniukai man nelabai matosi  ax.gif  cool.gif  biggrin.gif

Tai ir gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Koks skirtumas ligoniukas ar ne.. svarbu šypsena graži tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Basanoškė @ 2006 07 05, 15:50)
O man graži ŠITA
O išsiskiria iš kitų tuom, kad vaikiukas sergantis, o vistiek šypsosi wub.gif

QUOTE(Dalbara @ 2006 07 05, 23:11)
Koks skirtumas ligoniukas ar ne.. svarbu šypsena graži  tongue.gif

Aš Basanoškei savo posta skyriau. Parašiau, kad šiame konkurse šypsosi ne vienas ligoniukas. Skirtumo kaip ir nėra, gal tiesiog ligoniuko šypsena mamai dar mielesnė, nei sveiko vaikelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėgstu teisybę @ 2006 07 05, 21:25)

Jau atsibodo. Pilni bendraamžių pokalbiai tokio tipo žinučių. doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

tikrai labai negražu schmoll.gif . Ir kaip mamoms negėda g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gritte: 06 liepos 2006 - 15:15
QUOTE(mėgstu teisybę @ 2006 07 05, 21:25)
Jau atsibodo. Pilni bendraamžių pokalbiai tokio tipo žinučių. doh.gif

QUOTE(gritte @ 2006 07 06, 15:14)
tikrai labai negražu  schmoll.gif . Ir kaip mamoms negėda  g.gif .

Nesisielokite smile.gif Viso pasaulio gyventi neišmokysi. Esu įsitikinusi, kad jeigu ir nuklysta vienas kitas balselis pagal pažintis, daugiausiai balsų vis tiek gauna geriausios nuotraukėlės. Yra tam tikra trauka ,ir geriausios nuotraukos nelieka nepastebėtos. Man, pvz., būtų labai nesmagu, jeigu žinočiau, kad už mano nuotrauką kažkas balsuoja tik dėl to, kad pažįsta. Kaip apgaudinėji, nusiskriaudi pats save, nes taip ir nesužinai, kiek vertas esi iš tikrųjų.
Atsakyti
QUOTE(elge @ 2006 07 06, 16:07)
Nesisielokite  smile.gif  Viso pasaulio gyventi neišmokysi. Esu įsitikinusi, kad jeigu ir nuklysta vienas kitas balselis pagal pažintis, daugiausiai balsų vis tiek gauna geriausios nuotraukėlės. Yra tam tikra trauka ,ir geriausios nuotraukos nelieka nepastebėtos. Man, pvz., būtų labai nesmagu, jeigu žinočiau, kad už mano nuotrauką kažkas balsuoja tik dėl to, kad pažįsta. Kaip apgaudinėji, nusiskriaudi pats save, nes taip ir nesužinai, kiek vertas esi iš tikrųjų.

drinks_cheers.gif Tikra tiesa thumbup.gif
Atsakyti
Visi vaikuciai tiesiog nuostabus! Prabalsavau, bet dar bent 10 nuotrauku po balsa atiduociau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elge @ 2006 07 06, 17:07)
Nesisielokite  smile.gif  Viso pasaulio gyventi neišmokysi. Esu įsitikinusi, kad jeigu ir nuklysta vienas kitas balselis pagal pažintis, daugiausiai balsų vis tiek gauna geriausios nuotraukėlės

vis tiek agituoti negalima - juk visoms galioja tos pacios dalyvavimo konkurse taisykles, but gerai ju laikytis 4u.gif
Atsakyti
Pabalsavau uz 5, man pacias nuostabiausias nuotraukytes, ir!!!!! m a n o vaiko nuotrauka dingo is konkurso???!!! Ar cia taip turi buti? unsure.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau visas foto, prabalsavau ir net nuotaika pakilo, jau tokie fainučiai zuikeliai smile.gif
Atsakyti