Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 10 tema

sveikos mamytės,

jungiuosi prie jūsų ir aš, ar galite mane itraukti į FB grupę? turiu sūnų pirmoką, vargstu kasdien tiek mokykloje, tiek namie, dėl jo elgesio  :( mūsų dabartinė stadija yra tokia, kad laukiame eilėje į PPT, konsultuojamės privačiai su įvairiais specialistais, bet iki šiol nerandame būdo kaip pagerinti vaiko elgesį, kas dien tėvų grasinimai, raštai mokyklos direktoriai, mokytojos užuomenos apie mūsų neauklėjimą ir pan. nors abu su vyru baigiame savo nervus sugadinti ir visą laiką skiriame tik jam...  :cry2:​ 

Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2016 09 13, 18:07)
sveikos,ikiuosi kas nors atsilieps nes vaigu isprotei, g.gif  ieskau ben g.gif benraminciu prasau parasyti kokia istorija kaip vaikai gyvena uzauge su hiperaktyvumo sindromu?
Laba diena,
paguosti neturiu kur, mano jau užaugo 19 metų. ir gal tik mums, bet deja hiperaktyvus vaikai tikrai linkę nusikalsti. kai išvyko iš namų tai nuo avarijų iki baudų ir paskolų prisiėmimo. dabar kabliuojame visa šeima. kad neramus iki šiol taip, kad pasiduoda kitų įtakai taip, kad panikuoja taip, kad irzlus taip, kad makaluojasi taip, bet gal ne taip smarkiai kai buvo mažesnis. kad nemiega taip, kad su maistu ir valgymų irgi taip. deja kiek mes įdėjo pastangų yra vos viskas perniek. pastovus pasakymas nepagalvojau. išlaikė egzaminus gerai 12 klasėje, įstojo į kolegija, dėja net nenuvažiavo, kol galiausiai pasakiau arba mesk mokslus ir eik dirbti. tai taip ir padarė metė mokslus ir išvažiavo į vokietija. vat taip mes ir gyvename.
kai užaugo hiperaktyvaus sindromo nėra.
o kaip mums bus toliau vis dar viliuosi, kad išbrisime iš to liūno, tik kaip nežinau.
Atsakyti