Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

Dėkoju dievams, kad bent mūsų namai neprikišti to pompastinio Valentino dienos š.do doh.gif Nespėju FB sienos valyt doh.gif Nu nors čia ramiai galima ateit ir neras visos tos chuinios smile.gif

Ačiū mergaitės už tai 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, norečiau ir aš prie jūsų prisijungti smile.gif labai jau artimi likimai smile.gif
Atsakyti
Antrinu Pūkitai. Tie sveikinimai iš kai kurių asmenybių wacko.gif


Raimuk, labai džiaugiuosiu dėl tavo darbo. Būsiu Londono šaly, užsuksiu kavos. biggrin.gif biggrin.gif

Skierkute, parodyk savo turtus.

Ką veikiat?

Mano alus šaldytuve, draugių susiėjimas skype bus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 02 14, 19:53)
Dėkoju dievams, kad bent mūsų namai neprikišti to pompastinio Valentino dienos š.do  doh.gif  Nespėju FB sienos valyt  doh.gif  Nu nors čia ramiai galima ateit ir neras visos tos chuinios  smile.gif

Ačiū mergaitės už tai  4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
o aš net nežinau kaip reaguoti: darbe pas mane klientai (o jų 99% vyrai) ateina ir sveikina blink.gif blink.gif ... Nu ką aš žinau: ir juokas, ir net kažkoks nepatogumas ... blush2.gif

QUOTE(R.P.Z. @ 2014 02 14, 21:28)
Labas vakaras, norečiau ir aš prie jūsų prisijungti smile.gif labai jau artimi likimai smile.gif

prašom CV : kaip, kas kur... mirksiukas.gif

beje, visoms naujokėms 4u.gif ....
Raimuk 4u.gif , sveikinam įsiliejus į darbuotojų gretas ....
WW, ko čia taip su darbu? g.gif Rodos viskas kaip ir gerai buvo...?
Upjora: mokslas -šviesa mirksiukas.gif ...Matyt gera spaliukė buvai, išmokai : mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis....
Atsakyti
Klasta, darbas buvo ok iki vasario 4 dienos. Dabar - bardakas.

R.P.Z. Sveika prisijungus! Pasipasakok
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 02 14, 22:43)
Klasta, darbas buvo ok iki vasario 4 dienos. Dabar - bardakas.
]

blush2.gif , o kas tada taip kardinaliai pasikeite? Šefas?
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2014 02 14, 22:16)

prašom CV : kaip, kas kur... mirksiukas.gif
 


gyvenu Kaune, išsiskyrus oficialiai, berniukui 4 metukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 02 14, 22:43)
Klasta, darbas buvo ok iki vasario 4 dienos. Dabar - bardakas.

R.P.Z. Sveika prisijungus! Pasipasakok

, tu pasipasakok, ko ten darbe bardakas
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2014 02 14, 22:45)
blush2.gif , o kas tada taip kardinaliai pasikeite? Šefas?

Šefas ir ne tik...

QUOTE(R.P.Z. @ 2014 02 14, 22:46)
gyvenu Kaune, išsiskyrus oficialiai, berniukui 4 metukai smile.gif

Mažajam kiek per 4 metus. Platesnio pasakojimo norime...kodėl? Kaip seniai? Ką veiki? Studijuoji/dirbi? Vt vaiku rūpinasi? Išlaiko?

QUOTE(*Sugrįžimas* @ 2014 02 14, 22:46)
, tu pasipasakok, ko ten darbe bardakas

Pinigai, bendravimas - niekas man ten nebetinka... Bjauru...
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 02 14, 21:00)
Antrinu Pūkitai. Tie sveikinimai iš kai kurių asmenybių wacko.gif

Mano alus šaldytuve, draugių susiėjimas skype bus.  rolleyes.gif



Manęs asmenybės (vyrai) nesveikina schmoll.gif neturiu svetimų savo kontaktuose. Bet apskritai tie "žodžiai", "linkėjimai" ir t.t. doh.gif

Man grynų gryniausia PenCija doh.gif

Mes su Pūkiuku paveizėjom multiką, aš įkaliau karšto vyno, kavalierius lūžo, likau viena g.gif eilinė diena taip sakant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2014 02 14, 15:45)
Mintis buvo, kad nusigres visi is jo puses ir vaiku nebeziures, bet galvoju gal paliks tai musu reikalu, o vaikais nemanipuliuos, klydau...pasirodo, tai mano reikalas, nu as zinau kur link visi lenkia....ai, bus sunku su 2 vaikais vienai ir grys  doh.gif 
Kas liecia darbus, tai labai tiksliai pastebejai  blink.gif
Papildyta:
garantuoju, kad butu sedes i masina ir isvaziaves i darba, juk jis negali neiti i darba, tik as galiu  doh.gif  todel si varianta atmeciau

as kazkaip mastau, kad kuo labiau tuos vaikus kisi vyrui, jo pagalbos prasai, tuo labiau jie maivosi, issidirbineja, nes gaunasi kad tau yra sunku.

o del to kad jo mociute atsisako pagelbeti, tai tik laiko klausimas. dabar, ana puse isizeide baisiai, bet ateis laikas, susidelios viskas i savo vitas. per mazai laiko praejo

QUOTE(Upjora @ 2014 02 14, 23:00)
Raimuk, labai džiaugiuosiu dėl tavo darbo. Būsiu Londono šaly, užsuksiu kavos.  biggrin.gif  biggrin.gif


o as tau ja atnesiu biggrin.gif
QUOTE(Klasta @ 2014 02 14, 23:16)
Raimuk  4u.gif , sveikinam įsiliejus į darbuotojų gretas ....

aciu!
Atsakyti