Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

QUOTE(Upjora @ 2014 03 07, 23:02)
Skamba prabangiai.

Kvepia kaip stalčius pas močiutę, kuriame kelis dešimtmečius yra laikomi kremai, pudros, kvepalai - toks super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 03 07, 20:06)
Kvepia kaip stalčius pas močiutę, kuriame kelis dešimtmečius yra laikomi kremai, pudros, kvepalai - toks super  wub.gif

Tau turėtų tikt, tu tokia, tokia... Tokia brangi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 03 07, 23:18)
Tau turėtų tikt, tu tokia, tokia... Tokia brangi.  wub.gif

Ačiū, brangioji rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wonder Woman: 07 kovo 2014 - 22:22
labas, merdžinos!

lietuviški keiksmai labai originalūs, bet kaip kažkuri sakė-rusiškai keiktis lengviau....įdirbio reikia lietuviškus naudot...


chanel ir man patinka....ypač chance...

sveikinu, moterys, su gražia pavasario švente, tuo labiua, kad net saulutė išlindo tokia gražiai skaisti...



aš šiandien gavau rožę. su rasos lašais wub.gif tik sloga prisikabino, tai nejaučiau kvapo. vakar pms'as buvo, tai žliumbiau daug...tik saunoj atsipalaidavau, o po to vėl dėl kiekvienos smulkmenos blioviau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sugrįžimas*: 08 kovo 2014 - 09:27
Sveikos,su musu diena visas! 4u.gif
Na WW neblogas skonis kvepalu, man coco mademoiselle noretusi,o chance jau pabodo...
Atsakyti
Labas (???) rytas wacko.gif

Miego duokit, ką?

Vakar netyčia jau eidama miegot įsijungiau TV ir "Titaniką" pažiūrėjau. Ryte ferma sukilo kaip visada, 7. doh.gif Namie trys kalendoriai pakabinti, jie, ką, nemato? schmoll.gif


Sugrįžime, kaip smagu dėl rožės. Kas dovanojo?
O dėl verkimo, tai sveika pažliumbt. Ane? Tik neužtempk ilgai.

Erotica, kaip tavo kūdikis?

Puuupi, kada jau gyvensit naujam, šiltam būste?

Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 03 08, 13:19)
Labas (???) rytas wacko.gif

Miego duokit, ką?

Vakar netyčia jau eidama miegot įsijungiau TV ir "Titaniką" pažiūrėjau. Ryte ferma sukilo kaip visada, 7.  doh.gif Namie trys kalendoriai pakabinti, jie, ką, nemato?  schmoll.gif
Sugrįžime, kaip smagu dėl rožės. Kas dovanojo?
O dėl verkimo, tai sveika pažliumbt. Ane? Tik neužtempk ilgai.

Erotica, kaip tavo kūdikis?

Puuupi, kada jau gyvensit naujam, šiltam būste?

Na gan neblogai,isivaziuojam y dienos ir nakties ritma smile.gif
Ryt y kina eisiu su drauge ir dukromis,pravedinti smegenis 4u.gif
As ir gavau tulpiu,nuo uosvio tongue.gif
Atsakyti
su svente 4u.gif

as siandien geliu anei pasveikinimu nesulaukiau lotuliukas.gif

Upjora, jei fb nedurniuoja tai rodo kad tavo gimtadienis?
Atsakyti
Sveikos, pupitos 4u.gif

Visoms user posted image
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2014 03 08, 15:15)
as siandien geliu anei pasveikinimu nesulaukiau lotuliukas.gif
--
Upjora, jei fb nedurniuoja tai rodo kad tavo gimtadienis?

O aš mažiausiai pergyvenu irnesakyk.gif Pasveikinti pasveikino, o gėlių vis tiek gyvų laikyti nelabai galiu namie.. biggrin.gif
--
Man tą patį rodo fajabokas g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Uzsipirkau siandien dazu, parsitempiau kazkaip namo... nei rankyciu, nei kojyciu nejauciu biggrin.gif Pailsesiu pusvalanduka ir reik apsikuopt biski, nes buto seimininke kazkokio velnio ateina g.gif

QUOTE(Upjora @ 2014 03 08, 10:19)
Puuupi, kada jau gyvensit naujam, šiltam būste?


Jau nuo pirmadieio gal pradesim g.gif ciuziniai jau ten, rubai visi irgi. Senajam like siek tiek virtuviniu rakandu ir didieji baldai... Tik va internetas treciadieni kraustosi, tai gal palauksiu biskiuka lotuliukas.gif

Atsakyti
Kaziukas aplankytas, eisena stebėta, baronkos ant kaklų kabo, piniginėj vėjai švilpia biggrin.gif Vaikių paklausus, kas gi patiko labiausiai - tai arkliai (kurie tempė Kazio statulą) biggrin.gif
o ir gėlių visai netikėtai gauta biggrin.gif
Žodžiu, su mūsų diena 4u.gif Linkiu visoms jaustis princesėm - arba dėl to, kad princas šalia, arba dėl to, kad tėtis karalius smile.gif
Atsakyti