Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(unfaithful @ 2014 06 09, 11:46)
4u.gif
Sveikos

Turiu tokį super aktualų klausimą dėl bilietų rezervavimo ir gyvūnėlio transportavimo lėktuvo salone ax.gif

Jeigu mes pvz bilietus bookinsime ne iš konkrečios avia kompanijos, kur man reikėtų klaust, pranešt dėl gyvūno?

ir šiaip, ar įmanoma nusipirkt lėktuvo bilietus 3 dienų bėgyje po vizų gavimo?  ax.gif

aišku, per anksti aš čia to klausiu, bet vis pasidairau bilietų, pasižiūriu orientacines kainas ir t.t.

Mes skrid su gyvunu, bet ne salone. Ne visos aviakompanojos skraidina gyvunus. O jei skraidina, tai pirmiausia reikia rezervuojant bilieta duoti uzklausima aviakompanijai ar jus tuo skrydziu galesite skristi su gyvunu. Nes jei ir skraidina yra tam tikras leidziamas skraidinti gyvunu kiekis.

Bilietus geriausia primti ne veliau 3 sav imi skrydzio, nes kyla kainos paskiau. Mes kadNgi skridom dvi savaites po ambasados, tai is anksto rezervavom bilietus, o po ambasados davem uzklausima del bagazo kiekio ir tada issipirkom bilietus
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 06 09, 15:21)
Mes skrid su gyvunu, bet ne salone. Ne visos aviakompanojos skraidina gyvunus. O jei skraidina, tai pirmiausia reikia rezervuojant bilieta duoti uzklausima aviakompanijai ar jus tuo skrydziu galesite skristi su gyvunu. Nes jei ir skraidina yra tam tikras leidziamas skraidinti gyvunu kiekis.

Bilietus geriausia primti ne veliau 3 sav imi skrydzio, nes kyla kainos paskiau. Mes kadNgi skridom dvi savaites po ambasados, tai is anksto rezervavom bilietus, o po ambasados davem uzklausima del bagazo kiekio ir tada issipirkom bilietus


ačiū už info 4u.gif

o per kur rezervavotės bilietus?
ar reikia mokėti iš anksto?
Atsakyti
QUOTE(viole143 @ 2014 06 07, 15:35)
1.  diplomo priedėlis yra LT ir EN kalbomis. ar priedėlį versti??

2. mes abu lietuviai, iš anksto kruopščiai suplanavę susituokėme Las Vegase atostogų metu, grįžę gavome santuokos dokumentus, nešėm į vertimų biurą, patvirtino notaras, tuomet lietuviškas CMB išdavė lietuvišką santuokos liudijimą, t.y. įrašė mūsų santuoką į užsienyje sudarytų santuokų registrą. turime originalius santuokos USA dokumentus ir lietuvišką santuokos liudijimą. ar bereikia versti lietuvišką santuokos liudijimą į anglų k., jei turime originalius santuokos sudarymo dokumentus USA?


1. tai LT ir EN jei vienas ir tas pats tai jau versti nieko nereiks

2. jei turit amerikietiska tai lietuvisko is vis nebutina net rodyt, ir verst nereiks.
Papildyta:
QUOTE(unfaithful @ 2014 06 09, 04:46)
4u.gif
Sveikos

Turiu tokį super aktualų klausimą dėl bilietų rezervavimo ir gyvūnėlio transportavimo lėktuvo salone ax.gif

Jeigu mes pvz bilietus bookinsime ne iš konkrečios avia kompanijos, kur man reikėtų klaust, pranešt dėl gyvūno?

ir šiaip, ar įmanoma nusipirkt lėktuvo bilietus 3 dienų bėgyje po vizų gavimo?  ax.gif

aišku, per anksti aš čia to klausiu, bet vis pasidairau bilietų, pasižiūriu orientacines kainas ir t.t.

bilieta, kad ir jau oro uoste budami galit pirkt jei tik vietu yra, bet del gyvuno tai reikia susisiekti kuo anksciau, nes ju skaicius lektuve ribojamas ir t.t. I salona i transatlantini skrydi irgi vargu ar leis pasiimti, greiciausiai narvelyje bagaze keliaus, bet cia avialinijos paaiskins konkreciau.
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 06 09, 15:33)
ačiū už info 4u.gif

o per kur rezervavotės bilietus?
ar reikia mokėti iš anksto?

Rezervuoju per tiesiai.lt man patikusius bilietus, tada einu pas juos i biura pasakau ko dar noriu prie bilietu gyvunu/bagazo ir jie duoda uzklausima avia kompanijai. Tada ir sumoku pas juos uz bilietus ir gyvunus ir bagazus. Paima mokesti +20 lt. Uzsisakant per tiesiai.lt turit pazymet ,,mokesiu biure,,. Jau daug metu taip perku.

Tik nerezervuokit bilietu pas juos. Tingi jie ieskoti. Patys ieskokit ir rezervuokit.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 06 09, 23:13)
Rezervuoju per tiesiai.lt man patikusius bilietus, tada einu pas juos i biura pasakau ko dar noriu prie bilietu gyvunu/bagazo ir jie duoda uzklausima avia kompanijai. Tada ir sumoku pas juos uz bilietus ir gyvunus ir bagazus. Paima mokesti +20 lt. Uzsisakant per tiesiai.lt turit pazymet ,,mokesiu biure,,. Jau daug metu taip perku.

Tik nerezervuokit bilietu pas juos. Tingi jie ieskoti. Patys ieskokit ir rezervuokit.


bet tai moketi iskart rezervuojant reikia... ax.gif
o jei teks atidejinet skrydzio data?... nes kaip suprantu, jei mes noretume visi skrist pvz 12-13 liepos (o pokalbis 8 liepos), tai bilietu kaip jau ir dabar reiktu ieskotis...

va ir dilema iskyla - lyg ir negalima pries pokalbi bilietus pirkti/rezervuotis, bbet aplinkybes spaudzia ir rizika veliau tiesiog negaut bilietu arba gaut uz zveriska kaina


ka daryt? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 06 09, 23:29)
bet tai moketi iskart rezervuojant reikia... ax.gif
o jei teks atidejinet skrydzio data?... nes kaip suprantu, jei mes noretume visi skrist pvz 12-13 liepos (o pokalbis 8 liepos), tai bilietu kaip jau ir dabar reiktu ieskotis...

va ir dilema iskyla - lyg ir negalima pries pokalbi bilietus pirkti/rezervuotis, bbet aplinkybes spaudzia ir rizika veliau tiesiog negaut bilietu arba gaut uz zveriska kaina
ka daryt? doh.gif  g.gif

Rezervuoji 3 sav iki skrydzio
Susitvarkai del suns
Paziuri ar bilieta leis issipirkti liepos 8 d (rezervuojant rasys)
Susitari biure kad apmokesi 8 diena, jie pranes aviakompanijai
Sumoki 8 diena


Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 06 10, 07:28)
Rezervuoji 3 sav iki skrydzio
Susitvarkai del suns
Paziuri ar bilieta leis issipirkti liepos 8 d (rezervuojant rasys)
Susitari biure kad apmokesi 8 diena, jie pranes aviakompanijai
Sumoki 8 diena


Širdingai dėkoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Unfaithful, kur vesies suni su bagazu ar salone? Kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 06 11, 20:08)
Unfaithful, kur vesies suni su bagazu ar salone? Kokios kainos?


Šiandien rezervavau bilietus iš Varšuvos iki NYC. Deja, apmokėtu turiu iki šeštadienio popietės g.gif
Papildomai pasiėmiau grąžinimo garantiją (10 proc. nuo bilietų kainos)...bilietai man atsieis 3 žmonėms 7300 Lt + 100 usd už cucyką. Parašiau, kad užsakytų pas LOTą man šuniui salone kelionę ax.gif

Žinau, dauguma iš jūsų pasakysit, kad tai juokinga, iki pokalbio užsakinėt bilietus, bet, aplinkybės verčia... kainos bilietų liepai šiek tiek kosminės, tai nusprendėm skrist iš Varšuvos tiesiogiai iki NYC ir iš ten mus su mašina pasiims.

Dar gi, skrendu tik aš su vaikais ir šuniu... vyras mėnesiui lieka paliktų reikalų datvarkyt, NT reikalus užbaigt, savo mamai namus paremontuot... rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 06 11, 17:03)
Šiandien rezervavau bilietus iš Varšuvos iki NYC. Deja, apmokėtu turiu iki šeštadienio popietės  g.gif
Papildomai pasiėmiau grąžinimo garantiją (10 proc. nuo bilietų kainos)...bilietai man atsieis 3 žmonėms 7300 Lt + 100 usd už cucyką. Parašiau, kad užsakytų pas LOTą man šuniui salone kelionę ax.gif

Žinau, dauguma iš jūsų pasakysit, kad tai juokinga, iki pokalbio užsakinėt bilietus, bet, aplinkybės verčia... kainos bilietų liepai šiek tiek kosminės, tai nusprendėm skrist iš Varšuvos tiesiogiai iki NYC ir iš ten mus su mašina pasiims.

Dar gi, skrendu tik aš su vaikais ir šuniu... vyras mėnesiui lieka paliktų reikalų datvarkyt, NT reikalus užbaigt, savo mamai namus paremontuot... rolleyes.gif


sestadienio ryta paziurekit kokios kainos ir jei nepakite, tai ta rezervacija atsaukit ir pasidarykit kita taip dar keliom dienom pratesiant sita reikala. taip nieko neturetu kainuoti papildomai.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 06 12, 00:13)
sestadienio ryta paziurekit kokios kainos ir jei nepakite, tai ta rezervacija atsaukit ir pasidarykit kita taip dar keliom dienom pratesiant sita reikala. taip nieko neturetu kainuoti papildomai.


wow blush2.gif 4u.gif ačiū už patarimą

bet dėl ko man tai daryt, kad aš vis tiek ketinu tuo skrydžiu pasinaudot, o dar reik ciuckiui vietą salone užsitikrint... (na, jei viskas bus Ok per interview) ax.gif

šiaip skrydimas iš Varšuvos man sutaupo apie 5000 Lt nei būtų skrydis iš Vilniaus thumbup.gif


ar dabar einant į pokalbį užtenka pateikti iš registrų centro pažymą apie turimą nekilnojamąjį turtą ir jo vertę?
Atsakyti
Sveikos wink.gif
Nu nezinau, kaip seimom, bet Vilniaus ambasadoj bent jau musu su vyru neprase jokio banko israso ar kazko irodancio apie turimus pinigus. wink.gif

Dbar klausimas. Ka reikia pasidaryti, kai atskrendi i USA pirma karta po GC laimejimo? wink.gif pasiskieppyti, vyrui i armija ten kazkaip prisiregistruoti, ka dar? wink.gif

Aciu aciu labai wink.gif
Atsakyti