Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(sobieska @ 2014 08 29, 09:47)
ačiū  smile.gif

Taip, spynos dekoruojamos su tikslu, kad būtų gražu čia ir dabar tuo momentu...gražiai žiūrėsis filme, foto...man patiko ta idėja, kai pirmą kartą pas rusaites pamačiau, nesirįžau pati dekoruot  ax.gif 
VasareV...man gražu ir įdomu

Ačiū, Sobieska ;-) aš po forumus nevaikštinėju, nemačiau spynų sad.gif Pas mane prasidėjo, paprašė klientė dovanos geležinėms vestuvių metinėms. Sukau galvą, kas tokio geležinio gali būti. Ir sumąsčiau - spyna! Ir prasidėjo :-D
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2014 08 29, 09:58)
Ačiū, Sobieska ;-) aš po forumus nevaikštinėju, nemačiau spynų sad.gif Pas mane prasidėjo, paprašė klientė dovanos geležinėms vestuvių metinėms. Sukau galvą, kas tokio geležinio gali būti. Ir sumąsčiau - spyna! Ir prasidėjo :-D

Forumams ir aš neturiu laiko, bet FB manęs nepaleidžia biggrin.gif ...Dažnai būna, kad atrodo išmąsčiau aš pirma, o čia šast-pamatai, kad ne vienas esi...pasirodo dar yra bendraminčių... ir kodėl aš nesugalvojau , kai pernai piršliavau...ėjau, kad papuoštų kiti, kai pati galėjau doh.gif
Atsakyti
VasareV prisidėsiu ir aš prie pagyrimų, kažkas naujo, faina, labai graži mintis, šaunuolė! Pakabinai nusifotkinai ir pamiršai, tik žinai kad ji ten kabo, ir to pakanka smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2014 08 29, 10:42)
Ar kada nors atsikabinsite nuo manęs? Gana, ok?
Laikysis kiek laikysis.  Žmonėms reikia tam momentui.  Fejerverkams išleidžia tūkstančius, o grožio tai tik akimirka.
Koralinei spynai nėra ko raukšlėtis :-P  Tai spynos faktūra tokia. Greičiau pikta moteriškė susiraukšlės nei spyna.
NUOTAIKINGA,  iškėlė gerą klausimą...


Man atrodo tau ne visi namie jeigu manai, kad as kimbu prie taves. Konstruktyvi kritika dar niekam siame gyvenime nepakenke... drinks_cheers.gif
Visu pirma parasiau, kad ideja gera jeigu nepastebejai, veliau issakiau savo nuomone del atlikimo, nes maciau tos spynos didele nuotrauka FB ir dazai tikrai raukslejasi.
Jeigu man kada tektu dekoruoti tokia spyna tai as buciau linkusi ja isdekoruoti taip, kad laikytusi N metu, o ne savaite. Nes zmones, kurie ja uzkabins ant tilto galbut paskui ieskos jos ir neras nes viskas nusiplaus, atsilups ir t.t. ir tikrai liudes. As liudejau kai nerasau savo spynos, o pasirodo savivaldybes darbuotojai jas redkarciais nupjauna nuo Vilniaus tiltu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 30 rugpjūčio 2014 - 10:41
QUOTE(AnAngel @ 2014 08 30, 11:40)
Man atrodo tau ne visi namie jeigu manai, kad as kimbu prie taves. Konstruktyvi kritika dar niekam siame gyvenime nepakenke...  drinks_cheers.gif
Visu pirma parasiau, kad ideja gera jeigu nepastebejai, veliau issakiau savo nuomone del atlikimo, nes maciau tos spynos didele nuotrauka FB ir dazai tikrai raukslejasi.
Jeigu man kada tektu dekoruoti tokia spyna tai as buciau linkusi ja isdekoruoti taip, kad laikytusi N metu, o ne savaite. Nes zmones, kurie ja uzkabins ant tilto galbut paskui ieskos jos ir neras nes viskas nusiplaus, atsilups ir t.t. ir tikrai liudes. As liudejau kai nerasau savo spynos, o pasirodo savivaldybes darbuotojai jas redkarciais nupjauna nuo Vilniaus tiltu.

Jei jau perėjom prie"tu", tai man visi namuose. Tai tu atėjus pas mane į mano ""temą" priteršei, tai tu ir facebooke kibai per savo draugę iš Maskvos. Sakau tau, tai spyna su relljefu, pasiimk akinius ir nuėjus į parduotuvę apžiūrėk. Kitas dalykas ko gyvenime neišmokai, jei nuomonės neklausia, sveikiausia pasilaikyti ją sau. Vsio, Pagyrų puodas čia, o ne mėšlidė.
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2014 08 30, 16:14)
Jei jau perėjom prie"tu", tai man visi namuose. Tai tu atėjus pas mane į mano ""temą" priteršei, tai tu ir facebooke kibai per savo draugę iš Maskvos. Sakau tau, tai spyna su relljefu, pasiimk akinius ir nuėjus į parduotuvę apžiūrėk.  Kitas dalykas ko gyvenime neišmokai, jei nuomonės neklausia, sveikiausia pasilaikyti ją sau.  Vsio, Pagyrų puodas čia, o ne mėšlidė.


Tiek to. lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesibarkit 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Visas su rudenėliu 4u.gif

user posted image

Didesnės
Atsakyti
Labai jau greitai tas rudenelis atejo sad.gif As dar vasaros noriu smile.gif

Ir man pagaliau teko su sia mergaite remeli sukurti smile.gif

user posted image

Vestuvinis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ir dar vienas rėmelis smile.gif fonas pertapytas smile.gif

user posted image

Didesnės nuotraukos
Atsakyti
Mergaitės, nesibarkit, negražu schmoll.gif

O visi paskutiniai darbai man labai gražūs thumbup.gif . Ypač rėmeliai su rudeniniais lapais ir Raudonkepuraitė su vilku. Džiaukimės, kad galim mokytis viena iš kitos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2014 09 03, 09:32)


O visi paskutiniai darbai man labai gražūs thumbup.gif . Ypač rėmeliai su rudeniniais lapais ir Raudonkepuraitė su vilku. Džiaukimės, kad galim mokytis viena iš kitos biggrin.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti