Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 2 :-)

QUOTE(Karusia @ 2014 03 09, 22:04)
Ėjom pirkti batų (senieji suplyšo, ačiū die pavasaris ankstyvas), grįždamos susitikom pažįstamus ir parėjom kartu. Vaikai lakstė priekyje). Ir tada staiga atėjo du apšveitimai kodėl:
1. mano vaiko nei vieni batai neatlaiko viso 1 sezono
2 kodėl mano vaikas sveria 25 kg. (čia tiksliai, tvarkėm medicininę pažymą, ūgis - 139 cm)

Mes taip pat neištvertume pusės sezono smile.gif, jei nuolat nepriminčiau situacijos ir su ja susijusių taisyklių smile.gif. Maniškiai turi trejus batus : guminiai, išeiginiai ir pasiutimui (žiemai). Jei mūvi išeiginius, nesispardom, vaikštom "elegantiškai" ir "konkuruojam, kas gražiau elgsis". Jei dūkstam, tai visai nesvarbu kokio dydžio akmenį paspyrė ar į kokią balą įbrido. Tų dūkbačių reikia bent dviejų porų sezonui, o dičkio išeiginiai tampa mažiaus dūkbačiais. Taip ir sukamės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 10 kovo 2014 - 13:24
pas mus irgi būna kiemo batai, bet neatlaikė tie gerieji.... tie gerieji eina ir į mokyklą, o pakeliui, žinia, ir akmenų batams, ir krūmų - striukėms būna....
Atsakyti
Gal norit padiskutuoti apie šį variantą? g.gif Kodėl tą vaiką grąžino tėvams, kuriems, atrodo, nelabai reikia to vaiko? Nes tik susigrąžinę išvežė į savaitinį darželį, nors net pagal amžių yra per mažas? Mylintys globėjai buvo, tėvai neturi laiko ir kantrybės. Man vat sunku suprasti, ar tokioj situacijoj vaikui tikrai geriau bio šeima g.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Labai idomu paskaityti apie ka diskutuojate, kai ir man paciai viskas pries akis, dar neturiu mazyles ar mazylio, tad tyliai skaitau smile.gif Man idomu, ar teismo del ivaikinimo, jums ilgai reikejo laukti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2014 03 10, 14:50)
Ką čia diskutuot apie gamtos klaidas?Užjaust reikia ax.gif
Buvau jus pametus verysad.gif Kraustomės.Sveiki.Šokam,dainuojam,plaukiojam.
Atsakyti
Germine, kažką būsiu praleidusi, kraustotės į didesnį būstą?
mes grįžom po atostogų. Prisimenu mamą, kuri sakydavo, kad atostogos su vaikais jai būdavo katorga. Na, mums ne katorga, nes nei bulvių maišų vežtis, nei prie puodų stovėti, bet tie zyzimai, žviegimai, tai iš proto vedė, ypač Mažius. Grįžom namo, tai lyg stojo viskas į savas vėžias. Kartais pagalvodavau gal Mažių pas gydytoją reikia. Realiai matau iš veido išraiškos, kad kažkas negerai ir tuoj prasidės. Kai jau prasideda, tai žviegia 30 min. ir aplinka jam neegzistuoja, tiesiog staugia ir toks jausmas, kad išvestų mus iš kantrybės. Ir pradėjo atsikalbinėti.
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2014 03 17, 10:00)
Germine, kažką būsiu praleidusi, kraustotės į didesnį būstą?
Taip,pasidvigubinom erdvę clap.gif Nei rankyčių,nei kojyčių,nei nugarytės....Bet šiąnakt jau miegojomnaujuose namukuose.Vaikai devintam danguj.Niekas pas mane nežviegia,visi draugiškai nešiojo,dėliojo ir nesiskundė wub.gif Dabar ieškau kabelinės/interneto,roletų,baldų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 03 17, 10:10)
Taip,pasidvigubinom erdvę  clap.gif  Nei rankyčių,nei kojyčių,nei nugarytės....Bet šiąnakt jau miegojomnaujuose namukuose.Vaikai devintam danguj.Niekas pas mane nežviegia,visi draugiškai nešiojo,dėliojo ir nesiskundė  wub.gif Dabar ieškau kabelinės/interneto,roletų,baldų... doh.gif

ale nesakyk, malonūs rūpesčiai biggrin.gif Netgi virtuvę remontuojant (teks, kaimynai užliejo, ne tik lubos parudavo, bet ir kituose kampuose tapetai atšoko, špaklius irgi) džiaugsmas ištinka, kol išsirenki - spalvas, tapetus, dar kokias smulkmenas smile.gif

Šeimos kaklas - pažįstama būsena ir bėda.... sad.gif
Gal tai tik atostogų (pasikeitimų) efektas? ar kartojasi namuose?
Galiu tik paguosti - 9,5 metų jau duodasi nukalbama prieš ištinkant priepuoliui... nors kartais ištinka sad.gif nepastebint pradžios.
Atsakyti
Germine, sveikinu ir dziaugiuosi kartu thumbup.gif
Karusia, labai tikiuosi, jog tai susiję su atostogomis, realiai, tos atostogos tai stresas ne tik suaugusiam, bet ir vaikui. Aš tikiuosi, kad praeis, nes vat su Jone irgi susikalbėti einasi, jai pakanka pasakyti griežtai. Vakar po kelionės buvo užėjęs žviegimas, bet ir pasibaigė. Šiandien viskas ok, tikiuosi viskas bus ok, nes prieš išvažiuojant buvo auksiniai vaikai abu. Alia tai kaip apkartina tas atostogas maži vaikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2014 03 17, 11:08)
Aš tikiuosi, kad praeis, nes vat su Jone irgi susikalbėti einasi, jai pakanka pasakyti griežtai.

Alia tai kaip apkartina tas atostogas maži vaikai biggrin.gif

pas mus kai žviegimas - tai arba spėji užšokti prieš, arba toliau jau jokie kalbėjimai nepadeda...
ir - teigiami stresai -atostogos, didelės pramogos atitolina priepuolius, nes šiaip kartojasi daugmaž reguliariai. g.gif

alia tai kiek naujų dalykų atrandi... ypač kai pati nemėgstu važiuoti daugiau nei 1 - 1,5 val už vairo, o vaikas irgi negali, tai pakeliui visokių stebuklų atrandam. ir šiaip - su vaikais atostogauti smagiau, nei be vaikų.
p.s. reikėjo 4 metų, kad vaikas pradėtų svajoti ne kaip sugrįžti į tiksliai tą pačią vietą, o ką pamatyti dar biggrin.gif šiais metais "Palanga, Šventoji, Jūrmala - jau buvom, kur važiuosim dar?"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 17 kovo 2014 - 13:55
QUOTE(Virvytė @ 2014 03 07, 12:33)
Liute, kaip jums visiems sekasi?
Mes dar laukiam...
Papildyta:

Pvz., Marijos Montessori pedagogika pačiose jos ištakose, dirbant su socialiai apleistais vaikais, akivaizdžiai pagrindžia ugdytojo reikšmę. Čia gal klausimas, kur ta riba, kur ugdytojo pastangos jau nieko nekeičia?


Sveikutės, kažkaip nepamačiau kai senoji temuke pasibaigė, o šios naujosios favorituose neturėjau. Galvojau - ko gi taip tylu smile.gif.

GYvenam labai gerai, berniukai paaugę po 5-6 cm ir svorio gerokai priaugę, nesvėrėm bet matos iš veidukų - žandus visi trys gerulius užsiaugino. Nesirgom visą žiemą, tik po vieną dieną pakarščiovo vyrai nuo sesių parnešto viruso. O šiaip kaip ir nieko naujo - daug lauke būnam, kasdien grojam, rankytes lavinam ir skaitom/raides mokomės. Pavyko jau pažaist domino smile.gif. Ta prasme išlaukt savo eilės, susidorot su "teisingos kortelės neturėjimo tragedija" lotuliukas.gif ir t.t. Žiūrim jau filmus, "Ratai" ir "Ratai2" be konkurencijos vyrukam. Dar patinka labai "Frozen". Žodžiu - gyvenam.
Atsakyti

Apie siūlomus projektus dėl vaiko globos

kas realiai nervintų - siekis įteisinti 'kitų" giminių privalomą matymasi.... Kažin - atlaikytume visus 9 tetulytes dėdulytes per mėnesį ar ne. ir kas apmokėtų už pasėkmes....
Atsakyti