Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 2 :-)

QUOTE(Karusia @ 2014 11 03, 22:53)
Emilinta, pietūs užsakyti, o pinigai tik numatytiems tikslams? ar ji  gauna kažkokių kišenpinigių? gal, jei turėtų 'laisvų" pinigų, nebūtų tokios pagundos?
iš saviškės sprendžiu - elgėsi 1:1.o kai turi savų pinigų ir laisvę (ir malonumą) nussipirkti pati ir spręsti -viskas tvarkoje.  eina į parduotuvę su mano kortele. Parneša, aišku čekius, bet vat perka pati. Sąrašą gauna:  Pieno, makaronų, česnaką, duonos, saldumyną sau ir dar ko nors iki 5 lt. Vat tas sprendimas - ko ji norės pietums/vakarienei/pavakariams - malonumas spręsti. Visko būna, be abejo, ir kačių maisto parneša vakarienei, bet. auga.
Kitas dalykas - kišenpinigiai, dovanėlės ir pan. Susideda, susitaupo, lemiamais pykčių bangų laikais pasaugau jos taupyklę, kad  iš pykčio (o gal keršto) neišmėtytų pinigų.


Kadangi pietus užsakau, tai papildomai neduodu, nes perka maistą, o maisto dar ir iš namų įsideda. bet badas per kiekvieną petrauką vistiek doh.gif gal pabandysim su pinigėliais pratintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2014 11 04, 09:04)
Germine, tai kokios bėdos, kad prireikė gerovės komisijos?
Kadangi mokytoja bandė gąsdinti,kad sušauks Gerovės komisiją,tai aš pasiprašiau pati.Ir atitinkamas instancijas informavau.Užkniso požiūris.
Atsakyti

QUOTE(Germinė @ 2014 11 04, 11:18)
Kadangi mokytoja bandė gąsdinti,kad sušauks Gerovės komisiją,tai aš pasiprašiau pati.Ir atitinkamas instancijas informavau.Užkniso požiūris.

Teisingas ėjimas. Paprašyčiau, kad tos instancijos dalyvautų posėdyje.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 11 04, 11:48)
Paprašyčiau, kad tos instancijos dalyvautų posėdyje.
Būtinai.
PZ buvo susirinkime.Mokytoja sakė Žirnis skundžiasi,kad mama jį muša ir nemyli swoon.gif Vaikas,paklaustas kodėl,labai verkė,gynėsi ir sakė,kad tai mokytoja jo kiekvieną dieną klausia,ar jį mušė.Taigi,išsiaiškint ne pro šalį.Ir gal apsieisim be poligrafo? g.gif
Bet kad mokytoja melagė ir intrigantė,tai faktas.Ne kartą jau susidūrėm.Paskutinis atvejis,kai nunešiau į mokyklą kamštelius.Visų pirma,tai mane supykdė jos reakcija.Ar,tiksliau,visiškas jos nebuvimas.Mes pajungėm visus draugus ir gimines į tą vajų.Surinkom virš 1500,kai kiti vaikai atnešė po saujytę...Ne apie tai aš:padaviau maišą,paklausinėjau,kaip sekasi mano vaikai.Su dirbtine šypsena buvo atsakyta,kad gerai,kad viskas į gera,kad stengiasi,kad gabus,kad anglų mokytoja turi pretenzijų(kuri pastoviai rašo pagyrimus)ir t t ir pan .Atsisveikinau ir išėjau.Grįžus dienyne radau dvi jos pastabas doh.gif Po susirinkimo ji vyrui sako: taip norėjau su jūsų žmona apie Žirnį pašnekėt,bet ji tik padavė kamštelius ir išlėkė....
Atsakyti
Jūsų patarimu, susitarėm dėl kasdieninių kišenpinigių 4u.gif kol kas motyvacija didelė. šiandien vaikas blitz. iš lietuvių puikų, iš matematikos testo labai gerai. jokių elgesio pastabų. pamokų ruoša ideali. sėdi žiūri labanakt vaikučiai. su mažais nesklandumais iriamės į priekį. tik aišku pas mus bus tas pats - gaus pinigą, išleis tą pačią minutę, kai bus proga tai padaryti. apie taupymą kol kas nėr kalbos. bet knygutė - bankas - gera liūtės idėja thumbup.gif

paskaičiau apie gerovės komisiją, nebuvau girdėjusi, kad pas mus tokia būtų. mums su mokytoja lyg (tfu tfu tfu) pavyko susigroti. jei kokios problemos, iškart skambina, ir šiaip bendravimo su mergina taktiką pakoregavo ir viskas į gera krypsta 4u.gif

germine, sunku, kai tokia mokytoja 4u.gif neina pakeisti klasės ar mokyklos?

už melavimą jau neišeina nebausti, nes tai yra įprotis g.gif bet kažkaip bandom.

germine, ačiū, lauksiu 4u.gif kažkaip mums ir patiems sunku būtų priprasti, bet ji labai nori savo krikšto varduko 4u.gif kol kas viskas kaip buvę, vadinamės vardu, kurį uždėjo bio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilinta: 04 lapkričio 2014 - 20:24
QUOTE(Germinė @ 2014 08 12, 23:32)
Rudenį pasidejuosiu ir aš  unsure.gif
Prišaukitas angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 11 26, 09:52)
Prišaukitas  angel_sadangel.gif

nu? listen.gif
Atsakyti
Problemos su Žirnio mokytoja ir visa mokykla.Niekad nebūčiau galėjus patikėt,kad mokytoja meluos,kad mokykla irgi išsisukinės,kratysis atsakomybės...Man protu nesuvokiama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 11 26, 12:18)
Problemos su Žirnio mokytoja ir visa mokykla.Niekad nebūčiau galėjus patikėt,kad mokytoja meluos,kad mokykla irgi išsisukinės,kratysis atsakomybės...Man protu nesuvokiama  doh.gif

na, po pavasario galiu patikėti biggrin.gif biggrin.gif
žiemą, pavasarį - aš savo vaiku netikėjau, sakiau - taip neglai būti. nu nesąmonė. Pasirodo - sąmonė.
Kol kas tikrai džiaugiuosi pakeitus mokyklą. Visokių elgesio niuansų pasitaiko, bet - vaikas pats rūpinasi, kaip laiku išeiti į mokyklą. ko nebuvo visus praeitus metus, kai įsikibus į duris stovėdavo ir išeidavo taip, kad nueitų su skambučiu.
Klasė nepavyzdinė, turi ir pavyzdžių "o va tas tai nei puslapio neperskaiiiitė" "o XY tai žinok net nesinešioja" bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bet jaučiasi joje žyyymiai geriau. Gal dėl to, kad nėra paskutinė? mokslai vis vien labai sukiai, bet už pastangas, darbus, laiku atliktus, gauna pagyrimų ir tuo kasasi į priekį 'kredituose", "diplomuose". Pasirodo - ir vėl bendraujanti (net per daug), ir vėl draugiška, ir vėl normali....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 26 lapkričio 2014 - 15:20
Karusia, smagu girdėt. 4u.gif
Germine, o tu nemąstai apie mokyklos keitimą?
Atsakyti
Nemąstau.Jau nuspręsta.Nes gaila gabaus vaiko ir savęs jau gaila.Mokytoja viską žino,net su kuo Žirnis miega-kad ne su ta sese,su kuria norėtų... O su Aguona sulipa į vieną lovą,nes taip nori patys.
Vakar buvo tetulė,tai įžvelgė seksualizuotą elgesį ir liepė nemigdyt tam pačiam kambary...Pasakykit,negi aš po Žuvytės,po beveik 9m globos ir iš gyvenimiškos patirties sugebėčiau nepastebėt?
Vien žo-juodas dryžis.
Bet niekaip nesuprantu giminių-tikisi tik blogiausio,primena genetiką ir tėvų nuodėmes.O vaikų draugišką pasistumdymą,ar pasierzinimą vadina muštynėmis.Net kelis kart perklausė,kai pasakiau,kad jie retai pešasi ir nesimuša.
Atsakyti
o atskirai miegot neišeina?
Atsakyti