Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 4

Yra keletas, ne vienas būdas realizuoti vasarinį naktinį vėsinimą intensyviai vėsinant, kai rekuperacinė sistema paskaičiuota žieminiams debitams:
1. Paskaičiuoti kiek sistema pabrangsta debitus padidinus iki 1000m3/h, pakraupti, ir susidėti varstomus langus, t.y. kaip padarė Mintas
2. -||-, tik pakraupus visgi pasiryžti sistemos upgreidui iki 1000
3. Pagrindinės patalpos sienoje daryti didelę skylę, joje sumontuoti 1000 m3/h tylų AC ventiliatorių oro įpūtimui. Oro šalinimą patikėti vasarą išjungtiems rekuperatoriaus kanalams, langų mikroventiliacijoms, nesandarumams ir pan. Niuansas tik toks, kad rudenį ta skylė turės būti užsandarinama iš abiejų pusių, pavasarį išsandarinama.
4. ...
QUOTE(cibulis @ 2014 06 29, 22:25)
Jei vėdinimo sistemą projektuoti atsižvelgiant į vasaros vėsos poreikį, tai įtariu, kad sistema turi būti ne mažesnė nei 500 m3.
<{POST_SNAPBACK}>
Atsakyti
QUOTE(zorzet @ 2014 06 30, 23:07)
Sveiki. Planuoju vėdinimo sistemą į savo butą 78m2, čia sudėjau savo preliminarią tech. užduotį, skaičiavimus, planus. Būčiau labai dėkingas už bet kokius patarimus, pasiūlymus ir kritiką. Atviras konstruktyviai diskusijai.

Planavau apie 200m3 įrangą (apytikslis minimalus vasaros poreikis) bet tokiu atveju nelieka jokios atsargos ir įranga bent pusę metų veiks pilnu pajėgumu: tai ir garsas, ir nusidėvėjimas, kas negerai. Todėl dabar stipriai galvoju apie sekančią pakopą 400m3, kaip variantai: Komfovent Kompakt Rego-400HE arba Salda RIRS 400VE EKO. Šią įrangą bus galima sumontuoti ir nešildomam balkone be papildomo apšiltinimo, kas planuojama. Kaina, suprantamai, skiriasi, bet geriau sumokėti papildomai 2000 lt, nei išleisti 12000 lt ir būti aplamai nepatenkintam rezultatu (tikslai ir ekonominis pagrindimas tech. uždavinyje).

Įrangos tiekėjo sąrašas susiaurėjo iki Amalva, Systemair, Salda. Apie paskutinius du labai norėčiau atsiliepimų, ypač apie Salda. Peržiūrėjau forumą, kiek galėjau, radau, kad laikas nuo laiko apie Salda žmonės teiravosi, bet atsakymo iš esmės iš montavusiu/naudotojų nebuvo. Buvo išsakomos nuomonės dėl pigesnės įrangos/pasenusių technologijų. Šiandien peržiūrėjau Salda RIRS 400VE EKO informaciją, kaip supratau, turi 3 temperatūros ir vieną drėgmės daviklį – nepasakyčiau kad tai technologinis atsilikimas, greičiau atvirkščiai. Kaina mažesnė. Kaip kokybė? Kokie pavojai? Bandau vėl kelti klausimą ir atnaujinti šią informaciją.


Dar yra Mitsubishi LOSSNAY rekuperatoriai, kurie Lietuvoje pamažu užsitarnauja vartotojų meilę. Veikia tyliausiai iš esančių rinkoje, šilumokaitis - popierinis, jame vyksta ne tik šilumos, bet ir drėgmės mainai. Švedijoj ir Norvegijoj jie vieni populiariausių tarp individualių vartotojų.
Aš pats suprojektavęs ne vieną dešimtį rekuperacinių sistemų su šiais rekupais. Na, nežinau, jau pora metų viskas veikia, žmonės nesiskundžia, patenkinti. Minusai jų galbūt tik tokie:
1. kad yra tik trys ventiliatorių veikimo režimai;
2. korpusas silpnai apšiltintas, jau nešildomame balkone instaliacija negalima (nors gal dabar jau jie turi kokį nors šios problemos sprendimą);
3. na ir trečias trūkumas - kaina. Ji gana didelė.

O kas liečia įrenginių patikimumą, apie gedimus neteko nieko girdėti.

Komfovent'o aš pats nesirinkčiau, geležų krūva man ten. O Saldos nežinau, niekada jų įrangos niekam nedėjau ir nesidomėjau ką jie ten turi. Nemačiau ir kitų projektų su Saldos įranga..
Atsakyti
Į diskusijas nesileisiu - nelabai ką suprantu šioj srity. Noriu paklaust: jei name ketinam rengti rekuperacinę sistemą - ar reikia įrengti priverstinę ventiliaciją?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Izidora @ 2014 07 01, 22:38)
Į diskusijas nesileisiu - nelabai ką suprantu šioj srity. Noriu paklaust: jei name ketinam rengti rekuperacinę sistemą - ar reikia įrengti priverstinę ventiliaciją?
Ačiū.

Rekuperacine vedinimo sistema jau ir yra privertine ventiliacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deadmau5 @ 2014 07 01, 20:14)
Dar yra Mitsubishi LOSSNAY rekuperatoriai, ...

Komfovent'o aš pats nesirinkčiau, geležų krūva man ten. O Saldos nežinau, niekada jų įrangos niekam nedėjau ir nesidomėjau ką jie ten turi. Nemačiau ir kitų projektų su Saldos įranga..


Dėkoju už nuomonę! Lossnay LGH-25RX5 buvo po padidinamuoju stiklu, bet atkrito, tiesą sakant, jau ir nebepamenu dėl ko. Ar dėl palubinio montavimo, ar dėl sunkumų montuojant i nešildomas patalpas, ar dėl užšąlančio mūsų sąlygomis šilumokaičio.

Gal galima truputį plačiau apie Komfovent kaip "geležų krūvą"? Čia apie kokybę ar estetika? Aš visada atiduodu pirmenybę turiniui (funkcionalumui), bet ne išvaizdai, tai mane kažkaip Amalvos ir Saldos įrenginiai neatbaido. Atrodo, turint nekreivas rankas, galima pačiam ir sutaisyti, jei ką, po garantinio (tik 2 metai).

Jei kam įdomu, šiandien buvau Saldoj Klaipėdoje. Paliko visai teigiamą įspūdį, čia po vakarykščio Amalvos vizito. Bent Klaipėdoje abi kontoros man pasirodė dalykiškos, neperšančios savo nuomonę ir profesionalios. Taigi valanda perrinkinėjau su Salda jų įrenginį, tiesą sakant, reikšmingų skirtumų (Salda į savo nemontuoja filtrų užterštumo pneumatinių daviklių, tai opcija) nuo Amalvos įrenginio neaptikau. Kaina skiriasi kokiais 1200 lt, bet apytiksliai tokios pat sumos nuolaidos galima tikėtis iš Amalvos. Kokia bus nuolaida iš Saldos paaiškės vėliau, bet jų įrenginys man tinkamesnis dėl vertikalios komponuotės. Tiek dėl įrenginio.

Gal bus nuomonių dėl mano projekto?
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2014 07 01, 22:07)
Rekuperacine vedinimo sistema jau ir yra privertine ventiliacija  smile.gif


Turiu omeny ar reikia dar atskirai įrengti ištraukimą iš tualeto tarkime, kad po kiekvieno apsilankymo jame ištrauktų atskirai, o ne kartu su lėtu viso namo oro keitimu. Nežinau, ar aiškiai suformulavau... Tarkime jei dingsta elektra, rekuperacija neveikia. O papildoma priverstinė ventiliacija išvėdina tam tikras patalpas (san. mazgus tarkim).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izidora: 02 liepos 2014 - 18:12
QUOTE(zorzet @ 2014 06 30, 22:07)
Sveiki. Planuoju vėdinimo sistemą į savo butą 78m2, čia sudėjau savo preliminarią tech. užduotį, skaičiavimus, planus. Būčiau labai dėkingas už bet kokius patarimus, pasiūlymus ir kritiką. Atviras konstruktyviai diskusijai.

Projektu šį kūrinį ne pavadinsi. Nėra nurodyta nei ortakių dydis, nei altitudės, nei grotelės, nei oro kiekiai, nei įrenginio tipas (aš jau nekalbu apie skaičiavimus) - absoliučiai nieko. Be to - padarytos visos įmanomos klaidos, kurias tik galima sugalvoti.
Aš praleisiu tą dalį, kuri yra svarbiausia - kai pirma reikia nustatyti ką būtent turi daryti vėdinimo sistemą ir kokius parametrus užtikrinti o tik po to galima apskaičiuoti kuo reikia tam pasiekti. Čia yra kitas atvejis. Apie paskirtį niekas negalvojo. Ši vėdinimo sistema yra įrengiama tik tam, kad ji būtų. Čia kaip ir su apšvietimų - reikia pakabinti kokį nors šviestuvą ir ne svarbu kiek šviesos jis duoda ir kur šviečia.
Toliau:
1) Įrenginys patalpintas nešildomoje patalpoje
2) Ortakiai nubraižyti ten kur jie fiziškai ne gali praeiti (pvz. - per sąramą virš balkono durų). Nėra sprendimo kaip ortakis turi jungtis prie grotelių (o šis mazgas užima nemažai vietos ir dažniausia turi atskirus reikalavimus aukščiui kur jie gali būti patalpintas. Viso tuo pasiekoje daugelyje vietų yra neįmanomą sumontuoti taip kaip nupiešta).
3) Įrenginys pakabintas durų praėjime. Trukdys vaikščioti.
4) Ortakiai išdėstyti taip, kad yra daug nereikalingų sukryžiavimų.
5) Nėra triukšmo slopinimo
6) Oro paėmimas ir išmetimas tame pačiame taške.
7) Kambariuose numatytas nereikalingas oro ištraukimas. Kaip pradėsite dėlioti numatytus 200m3/h, suprasite kad: jei iš abejų WC ištraukti po bent po 35m3/h ir dar 55 - iš vonios, tai virtuvei lieka tik 75 (įsivaizduokite kaip šypsosi tie, kas turi 600m3/h našumo virtuvinį gaubtą ir skaito kad jo yra per mažai). Siūlote tos kiekius per pus sumažinti, kad galima būtų dar ir iš kambarių ištraukti po 25m3/h??? doh.gif

QUOTE
Planavau apie 200m3 įrangą (apytikslis minimalus vasaros poreikis) bet tokiu atveju nelieka jokios atsargos ir įranga bent pusę metų veiks pilnu pajėgumu: tai ir garsas, ir nusidėvėjimas, kas negerai.

a) Gan juokinga skaityti žodžius "vasaros poreikis". Galima pamanyti, kad kažkas skaičiavo šilumos ir/ar drėgmės perteklius ir nustatė, kad 200m3/h užteks jiems pašalinti. biggrin.gif
cool.gif Garsas priklauso ne nuo tuo kokių režimų dirba įrenginys, o nuo tuo ar teisingai apskaičiuota ortakių sistemą bei nuo tuo ar pakankamos yra triukšmo slopinimo priemones.
c) Įrenginys praktiškai vienodai nusidėvi, dirbant bent kuriame režime. Kitas dalykas, kad jam dirbant mažesniu greičių, oras per rekuperatorių teka liečiau ir spėja atiduoti daugiau šilumos. Tuo pasėkoje šilumos grąžinimo koeficientas yra geresnis.

Ne noriu per daug akivaizdžiai peršti savo paslaugų, bet čia tikrai tas atvejis, kur reikia kreiptis pas projektuotoją. (Juolab, jei jums už šią sistemą priskaičiavo net 12 tūkst.).
Atsakyti
QUOTE(Izidora @ 2014 07 02, 19:11)
Tarkime jei dingsta elektra, rekuperacija neveikia. O papildoma priverstinė ventiliacija išvėdina tam tikras patalpas (san. mazgus tarkim).


Pats dar kartą pasiskaitykite ką parašėte smile.gif Jeigu dings elektra, neveiks bet kokia priverstinės ventiliacijos rūšis. Nėra tikslo iš san. mazgų dėti atskiro ištraukimo gyvenamajame name, ypač esant rekuperacinei sistemai. Sakyčiau tai netgi nuostolinga visomis prasmėmis.
Atsakyti
QUOTE(ed@ @ 2014 07 02, 19:19)
Ne noriu per daug akivaizdžiai peršti savo paslaugų, bet čia tikrai tas atvejis, kur reikia kreiptis pas projektuotoją. (Juolab, jei jums už šią sistemą priskaičiavo net 12 tūkst.).


ed@, koks bebūtų, dėkoju už atsiliepimą. Iš esmės su juo viskas gerai, jūs tik neteisingai mane supratote, aš stengiausi, bet matyt vis dėl to kažkur panaudojau žodį projektas. Aišku tai nėra projektas, tai yra principinė schema, kurią aš, kaip įprastas buitinis vartotojas nupaišiau tam, kad vėliau projektuotojai galėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus patalpos apribojimus. Ir čia tikrai ne tas darbo rezultatas, už kurį iš manęs preliminariai paprašė apie 12 tLTL.

Dabar paeiliui.

Sutinku, kad sistemai reikia nustatyti tam tikrus reikalavimus, aš, kiek tai nuo manęs priklauso, pasidomėjau, tame tarpe ir šiame forume šia tema, ir surašiau balansą kaip supratau. Būtent tam, kad gauti atsiliepimą, ar turi būti ištraukimas iš kambarių. Jūsų nuomonę supratau, dėkoju. Beje, šiai dienai, tokia nuomonė vyrauja, tad ja ir vadovausiuosi.

1) Taip, įrenginys patalpintas nešildomoje patalpoje ir to norėtųsi ir pasiekti. Priežastis paprasta, nesinori į butą 2,5m aukščio dar vesti dvi apšiltintas d160 trasas. Dar ir klausimas, kur jos įeis į butą, bet apie tai vėliau. Įranga, kurią paminėjau, kaip patvirtino abudu gamintojai, tinkama šiai vietai. Ar jūs čia įžvelgiate kitus pavojus/nepatogumus?

2) Kadangi čia ne projektas, o principinė schema, tad ortakiai pavaizduoti labai apytiksliai, schematiškai. Sutinku, kelia daug neaiškumu, aiškinsiu toliau.

Per sąramą, aišku, ortakiai neįeis, jų praėjimai sienoje šalia balkono durų, ten apie 300mm sienos, tad planuojama jų praėjimus išdėstyti vertikaliai. Kitas variantas iš kitos lango pusės, bet ten trukdo šildymo sistemos stovai. Beje, šią situaciją matė vienas iš projektuotojų ir jam tai nesukėlė abejonių. Bet aš asmeniškai už variantą prie balkono durų. Jūs galite pasiūlyti kitą vietą?

Kad jau nesu specialistas, tad nesupratau, apie kokį junginį ortakių su grotelėmis kalbama. Jei tai taškai patalpos viduje, tai jau paaiškinau, kad tai labai schematiškas brėžinys. Jei išorės, tai galiu tik patvirtinti, kad ten yra problema. Patiklsinkit, prašau!

3) Taip, įrenginio vieta dar nenuspręsta, kaip ir pats įrenginys. Jei tai bus iki 400mm pločio agregatas (kas abejotina), galės stovėti ir prie durų, galų gale čia balkonas, o ne buto durys. Bet jei tai bus iš tų, kuriuos minėjau, pločio apie 580mm, tai greičiausiai bus nustumtas į balkono dešininę pusę. Kurio balkono, kol kas taip pat neaišku.

4) Bučiau labai dėkingas, jei galėtumėte pateikti savo išdėstymą. Bent patikslinkite, kuri vieta kelia jums daugiausia įtarimų.

5) Triukšmo slopintuvai numatyti prie pat įrenginio, priklausys nuo jo komponuotės, todėl jų net nepaišiau, čia tikrai bus projektuotojo galvos skausmas.

Čia truputi paaiškinsiu. Aš tikrai planuoju pasinaudoti projektuotojo darbu. Problema ta, kad, pripažinkime, ir jūs ed@ ir kiti, nenorėsit atlikti projektavimo darbus, sumontuoti sistemą, ją patikrinti ir tik paskui gauti atlygį? Todėl , savaime suprantama, ir mes vartotojai bandome apsidrausti. Štai, pavyzdžiui, aš iš vieno projektuotojo gavau preliminarų projektą labai panašu į tą, kurį pateikiau jums. Jūsų reakciją aš jau mačiau. wink.gif Tai manau panaši reakcija turi būti dabar ir mano, jei gaunu tokį rezultatą iš kitų projektuotojų. Taip? wink.gif Man iškilo daug klausimų, pasirodo, kad projektuotojas, kol negavo iš manęs pinigu, net nenori truputį galvos pasukti ir pasiūlyti tinkamą ir tikrą sprendimą, kurį jis detalizuos, jei dirbsim toliau ir už kurį aš galėčiau užsikabinti ir panorėti išleisti pinigus. Aš suprantu, kad niekas nenori dirbti už dyka, bet supraskit ir jūs, niekas nenori mokėti už nieką. Kažkas čia turi nusileisti ir mano tvirta nuomone, tai turi būti verslas, o ne klientas.

6) Taip, oro paėmimas ir išmetimas viename taške, skiriasi tik aukštis apie 1000mm. Turint omeny kai kurių projektuotojų siūlymus dėti unifikuotas groteles, kur atstumas tarp vamzdžių vos 100mm, manau čia didžiulis progresas. Vėl gi, būčiau labai dėkingas, jei pateiksite geresnį pasiūlymą.

7) Dėl ištraukimų jau išsiaiškinom. Suprantu tuos, kas turi 600m3/h gartraukį, šiaip ir pats tokį virtuvėje planuoju, juk apie tai pažymėjau, bet manau aš, asmeniškai, ir nuo tų 35m3/h šypsosiuos, nes dabar neturiu išvis NIEKO. smile.gif Čia, aišku, kalambūras. Bet jei rimtai, dar kartą, aš ne specialistas, ir man sunku pajusti, daug tai ar mažai. Būtent todėl ir pateikiau xls bylą. Dėkoju už informaciją, reikia mesti ištraukymą į virtuvę. Turiu abejones dėl skersvėjų iš kambarių į virtuvę. Nuo kokių oro apimčių tai gali tapti problema?

a) Aišku, kad niekas neskaičiavo, tai jau turbūt akivaizdu. Buvo primestas bendrais bruožais, grindžiant surinkta informacija. Šiaip aš labai norėčiau, kad projektas tikrai būtų taip gerai apskaičiuotas, tik bijau kad už tokį projektą bus paprašyta didžioji dalis tos 12 tLTL sąmatos. smile.gif

Dar paaiškinsiu. Aš suprantu ir jūsų, kaip projektuotojo, interesą ir neatmetu jokių galimybių wink.gif Bet esu susijęs su ekonominiu kontrolingų, tad vargu ar ta preliminari 12 tLTL sąmata nesukūdės wink.gif Iš kitos pusės, esu padorus žmogus ir tikrai sumokėsiu kiekvieną uždirbtą centą. wink.gif

cool.gif Na garsas, mano atveju, mane domina tikrai nedaugiausiai. Jūs norit pasakyti, kad ventiliatorių garsas nepriklauso nuo jų apkrovos, sukimosi greičio? wink.gif Su jūsų kitais teiginiais taip pat sutinku.

c) Jūs norit pasakyti, kad ventiliatorių guoliai nusidėvės nepriklausomai, kiek apsukų jie padarys per vienodą laiko tarpą? wink.gif Su jūsų kitu teiginiu visiškai sutinku, tai yra labai svarbu.

Na, kaip jau išsiaiškinome, aš nieko prieš jūsų "peršimą" neturiu. O jūs nieko prieš mano pageidauto bendradarbiavimo principo? wink.gif Ir dar, mane domina tik vienas kontraktorius, kuris viską ir organizuos ir pagal sutartį atsakys už viso projekto rezultatą. Veiksmas Klaipėdoje.
Atsakyti
QUOTE(zorzet @ 2014 07 02, 22:48)
... jūs tik neteisingai mane supratote, aš stengiausi, bet matyt vis dėl to kažkur panaudojau žodį projektas. Aišku tai nėra projektas, tai yra principinė schema, kurią aš, kaip įprastas buitinis vartotojas nupaišiau

Na, jei tai nėra projektas, tai nėra ką aptarinėti. Tik noriu pabrėžti, kad pradedant daryti be projekto su tokiais bendro pobūdžio samprotavimais, neišvengiamai susidursite su tuo, kad realybėje neįmanoma įgyvendinti tų sprendimų, kurie ne buvo detalizuoti ir teks kažką aukoti, o prieš tai gerai pasukti galvą kaip surasti išeitį iš susidariusios situacijos. Geriau parengti detalų projektą iš anksto.

QUOTE
Problema ta, kad, pripažinkime, ir jūs ed@ ir kiti, nenorėsit atlikti projektavimo darbus, sumontuoti sistemą, ją patikrinti ir tik paskui gauti atlygį? Todėl , savaime suprantama, ir mes vartotojai bandome apsidrausti. Štai, pavyzdžiui, aš iš vieno projektuotojo gavau preliminarų projektą labai panašu į tą, kurį pateikiau jums. Jūsų reakciją aš jau mačiau. wink.gif Tai manau panaši reakcija turi būti dabar ir mano, jei gaunu tokį rezultatą iš kitų projektuotojų. Taip? wink.gif Man iškilo daug klausimų, pasirodo, kad projektuotojas, kol negavo iš manęs pinigu, net nenori truputį galvos pasukti ir pasiūlyti tinkamą ir tikrą sprendimą, kurį jis detalizuos, jei dirbsim toliau ir už kurį aš galėčiau užsikabinti ir panorėti išleisti pinigus. Aš suprantu, kad niekas nenori dirbti už dyka, bet supraskit ir jūs, niekas nenori mokėti už nieką. Kažkas čia turi nusileisti ir mano tvirta nuomone, tai turi būti verslas, o ne klientas.

Sutinku, problema egzistuoja. Toli gražu, ne visi, kas turi ŠVK diplomą yra specialistas. Tačiau, yra daug kur kas paprastesnių būdų užtikrinti norimą projekto kokybė.
1) Rizika pasidalinama. Projektuotojas pradeda dirbti, gavus avansą, o likusia sumą - tik kai užsakovas priimą projektą ir visos jo pastabos ištaisytos.
2) Prieš nusprendžiant pas kokį projektuotoją kreiptis, reikia išnagrinėti informaciją apie jo darbo kokybė. Tai leis užtikrinti, kad ne pasirinksite visai prastą specialistą, o jei nepagailėsite laiko peržiūrėti visus prieinamus kandidatus, tokių būdų pasirunksite geriausia įmanoma variantą. Tokia informacija dažniausia yra prieinama. Jei ne randate - galima paklausti. Viso pirma - formalus požymiai: kiek turi patirties, ar jau yra atestuotas, kaip seniai.
Antra - ką turi savo porfolio, kokiais konkrečiais objektais gali pagirti. Prideda taškų jei yra požymių, kad žmogus domėsi naujovėmis, pvz. - gali pademonstruoti tobulinimusi kursų baigimo pažymėjimus.
Trečia - paieškoti kokie atslėpimai apie jį.
3) Patartina pasišnekėti apie projektą, apie siūlomus sprendimus bei prašyti paaiškinti kodėl geriau daryti būtent taip, o ne kitaip. Jei jus mėgstate vadovautis logika bei konkrečiais argumentais, tai jus be vargo atpažinsite kuris žmogus žino ką sako, o kuris tik "makaronus kabina".
Šis metodas yra labai veiksmingas ne tik ieškant specialisto, bet ir tikrinant jo darbą. (Kartais taip būna: kol ne paklausi - nesusimasto.)

Manau, šių priemonių pakanka, kad gauti kokybišką projektą. Jei ne - yra dar galimybę kreiptis į teismą (arba pagrasinti kad ten kreipsitės. biggrin.gif )

O jūsų noras - pradžiai paimti parduotuvėje bandelių, suvalgyti jas ir tik jei patiks - susimokėti, tai yra kiek keistas pasiūlymas. Ne manau, kad surasite kas pasirašys. Nebent, tai bus įprastas reklaminis triukas - pasiūlyti kokį niekutį už dyką, kad suvilioti ir gauti didelį pelną. Tikriausia, ne reikia priminti kur būna nemokamas suris? Ir tada jau ne išeis patekti kokias pretenzijas. Už projektą ne mokėjote - tai dovanotam arkliui dantų ne žiūri. Ir nenustebkite, kad priprojektuota daugiau nei reikia, bei - kuo brangesnes įrangą ir medžiagas.
Atsakyti
Planuoju vėdinimo sistemą į savo butą 78m2, čia sudėjau savo preliminarią tech. užduotį, skaičiavimus, planus. Būčiau labai dėkingas už bet kokius patarimus, pasiūlymus ir kritiką. Atviras konstruktyviai diskusijai.

Detaliau rašiau čia.

Eduardui, aišku, dėkoju. Bet mes nukrypome nuo temos. Būčiau dėkingas konstruktyviai kritikai ir tobulinimo pasiūlymams bent tiems būsimo projekto turinio apimtims, kurias jau pateikiau aukščiau minėtoje nuorodoje.

Norintieji gali atsiųsti į AŽ savo projektavimo paslaugų pasiūlymą su projekto turinio aprašymu ir nurodytu pageidaujamu atlygiu.

P.S. "Bandelių" nevogsiu doh.gif
Atsakyti
gal kas zino zmogu, kuris galetu sureguliuoti oro srautus pagal projekta jau sumontutai rekuperacinei sistemai Vilniuje? bei kiek tokios paslaugos kainuoja?
kontaktus prasau i az, aciu
Atsakyti