Įkraunama...
Įkraunama...

Derinių tema

QUOTE(Twiggy @ 2014 02 20, 23:20)
Ir džinsų ilgis nei šioks nei toks  g.gif


Man peda visiskai normali pasirode. Tik pritariu del dzinsu ilgio.Graziau butu ilgesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2014 02 21, 00:21)
Nereidė man viskas tiko apart šaliko (nors jei tinkamai parišus, tai nekliūtų). vyriški batai :good  biggrin.gif  O koja "auga" ne tik nuo "garbingo" amžiaus, bet dažnai po gimdymo "netikėtai" padidėja dydžiu cool.gif (mergaitėms, turėkite omenyje, kad per  nestuke.gif reikia atidžiai rinktis pakulnę)

To ir as bijojau... kad po gimdymo reikes batukus ispardavineti smile.gif))) aciu D- nei padidejo , nei susitrauke smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

kelis kart rašiau komentarus ir padėkas, viskas ištrinta doh.gif
Reziumė ( biggrin.gif ) - šviesusis sijonas palauks šiltesnių orų. Batai negrakštūs, ieškau grakščių, bet nieko tinkančio/ patinkančio nerandu, blauzdos stambios mano, sunku rasti tinkamus ilgaaulius blush2.gif taip pat ačiū už komplimentus plaukams 4u.gif akiniai tokie -> Nuoroda

Nereide, atskirai visi daiktai dailūs. Tikrai. Ir batai man tokie smagūs ir patogūs atrodo. Manau optiškai koja su tokiais batais savaime atrodo ilgesne, prie to "pėdos ilgumo" taip pat prisideda ir kelnių ilgis. Šiaip atskirai man toks kelnių ilgis gražu, batai taip pat, bet kartu nesidėčiau g.gif
Atsakyti
Nereides toks "nereidiskas", puikiai!
Atsakyti
Margaretta, Elle_ aciu uz komentarus 4u.gif



QUOTE(Miholina' @ 2014 02 21, 14:45)
Nereides toks "nereidiskas", puikiai!

atejo naujoke(?) ir pasake koks Nereides stilius g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nereides man ir džinsų ilgis, plėšymas ir pėda labai gražiai atrodo smile.gif
čia burberry'io šalikas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnIKe+ @ 2014 02 21, 09:39)
is praeitos temos 4u.gif
<...>

Gaila, kad abu derinukai "nukirsti", bet iš to ką matau.
Pirmam norisi arba šviesesnių pėdklenių (t.y. ne juodų), arba keist batus.
Antram nepatiko gelėtos kelnės

QUOTE(sygyta @ 2014 02 21, 11:26)
To ir as bijojau... kad po gimdymo reikes batukus ispardavineti smile.gif))) aciu D- nei padidejo , nei susitrauke smile.gif

Aš priaugau daug svorio ir pėdos skliautas
straipsnis
http://www.balsas.lt...ja-ir-paplateja
QUOTE(AgnIKe+ @ 2014 02 21, 15:10)
Margaretta, Elle_  aciu uz komentarus 4u.gif
atejo naujoke(?) ir pasake koks Nereides stilius  g.gif  biggrin.gif

O jums kas? rolleyes.gif
Atsakyti
Nereide, savitas Jusu stilius, galima net neziureti i varda ir taip aisku,kad Nereide smile.gif , cia komplimentas mirksiukas.gif del tu pedu as nelabai suprantu, 39 dydis didelis skaitos? mano 38, vis galvojau,kad labai normalus dydziai 38- 39, man jau nuo 40 atrodo dideli moterim dydziai g.gif griztant prie derinio, siam salikeliu rastui jau truputi antipatija jauciu, batai man irgi per grubus, bet jie gi Jusu, Jus juos megstat, tai viskas ok ... va rankine pagirsiu, ir forma ir sagtis labai labai wub.gif
Atsakyti
Nereide man grazu, tik ta skara kaipnors kitaip uzdeciau smile.gif

AgnIKe paltukas puikus, viskas gerai tik man batu noretus kitu, o antram geletos tympos ne smile.gif
Atsakyti
Man NEREIDES patiko,džinsų ilgis geras,tik man pavasariui daugiau,kai jokių kojinių po jais nereikia.Šiaip dailu,tikrai.

AGNITES,pirmas neblogas,tik nepatinka,kad batų aulas be jokio laisvumo.Antras schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien lendu iš pogrindžio. Mano debiutas belaukiant pavasario rolleyes.gif Labai neskriauskit biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2014 02 21, 16:53)
Gaila, kad abu derinukai "nukirsti", bet iš to ką matau.
Pirmam norisi arba šviesesnių pėdklenių (t.y. ne juodų), arba keist batus.
Antram nepatiko gelėtos kelnės

O jums kas? rolleyes.gif

4u.gif
keista ir tiek

QUOTE(Vai2lka @ 2014 02 21, 17:44)
AgnIKe paltukas puikus, viskas gerai tik man batu noretus kitu, o antram geletos tympos ne  smile.gif

aciu, tas geletas timpas reiks vasarai pasilikt g.gif
QUOTE(*Anila* @ 2014 02 21, 17:48)
AGNITES,pirmas neblogas,tik nepatinka,kad batų aulas be jokio laisvumo.Antras schmoll.gif 4u.gif

blauzdos storos, bedos su aulais blush2.gif doh.gif

Fresh, thumbup.gif spalvytes, tik batukai sie nelabai man cia, geriau bateliai butu rolleyes.gif
Atsakyti