Įkraunama...
Įkraunama...

***Gruodinukai 2010***

user posted image
user posted image
user posted image
Temos modeliukas: Bertawub.gif

GRUODINUKAI 2010

Gruodinukų sąrašiukas

Gruodinukai turi savo fotoalbumą, dėl duomenų kreiptis į RASABRASKĘ.
Duomenys gaunami, pabendravus 3 temas mirksiukas.gif


VERTINGOS NUORODOS

Skiepų kalendorius

Dantukų priežiūra

Namų vaistinėlė


user posted image

Jaunesne sesute jau džiaugiasi:
user posted image

Urtikes955 - Sofija
Baggirutės - Deimis
Eglutės wink.gif - Arnas
Reda.d. - Goda
Arengos - Titukas
Cindės - Amelija
Archeologės - Akmilė
Liniotės - Emilis
Snapper - Amelia
Krissti - Martyna
Urtikes955 - Sofija ir Aleksandra


user posted image

Jaunesniu broliuku jau džiaugiasi:
user posted image

Musytė - Lukas
Ich - Daniela
Freiza - Lexie
Juliulytes - Sebastijonas
Dorados - Jokūbas
Di8 - Eligijus
Gervuogine - Augustinas

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ich: 20 vasario 2014 - 22:06
Sveikos,gerai kad pamačiau kad ich temą kūrė,nes maniau iš kur čia 2014 m.grupdinaukai dar negimę atsirado....vežu savo mažę į santar.akis profilaktiškai patikrinti wink.gif
Atsakyti
aha, as irgi pagal Ich atsekiau tema smile.gif))) ziuriu ziuriu galvoju galvoju is kur tie 2014 jau atsirado smile.gif))) aciu Ich uz namus 4u.gif Bertutei uz silta pozavima 4u.gif

Norejau paklaust kepeju del ,, negriuko,, .... visos darot su margarinu ??? o koki naudot ? nepazistu ju , kazkaip visad sviesta naudoju.
Papildyta:
o kas geriau grietine ar kefyras ?
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2014 02 20, 22:51)
Urtike, žiūrint kokioj formoj, bet tikrai ne val schmoll.gif aš kai keksą kepu, tai su skyle, tai max 45min g.gif žiūrint kokią orgramą užstatai.. Keksiukus 25-28min... Šita tešla kiek apgaulinga, kai kepa, iškepus tik atrodo žaliavota, bet ataušus matos, kad ok viskas. Ne recas ne mano, senai senai atkapstytas. O šio blogo autorė viską copy paste daro blush2.gif pastebėjau, labai daug nukopijuotų recų iš neto ax.gif


Na, dabar viskas aisku, kodel man pridega, man vis atrodo neiskepes keksas ( kepu kekso formoje su skyle), dar kepu, kol galiausiai sudeginu biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(urtike955 @ 2014 02 21, 11:24)
Na, dabar viskas aisku, kodel man pridega, man vis atrodo neiskepes keksas ( kepu kekso formoje su skyle), dar kepu, kol galiausiai sudeginu  biggrin.gif .


SNAS, gera reca iskrapstei thumbup.gif .
Papildyta:
QUOTE(Annia @ 2014 02 21, 10:54)
aha, as irgi pagal Ich atsekiau tema smile.gif)))  ziuriu ziuriu galvoju galvoju is kur tie 2014 jau atsirado smile.gif))) aciu Ich uz namus  4u.gif  Bertutei uz silta pozavima  4u.gif

Norejau paklaust kepeju del ,, negriuko,, .... visos darot su margarinu ??? o koki naudot ? nepazistu ju , kazkaip visad sviesta naudoju.
Papildyta:
o kas geriau grietine ar kefyras ?


As viska kepu su sviestu, margarino kazkaip nenaudoju. Myliu sviesta, ypac po to filmo kaip jis g.gif "Juliet ir Julija" ar kazkaip panasiai g.gif .
As ziuriu pgl konsistencija, jei atrodo tirsta labai dedu kefyro, jei skystesne kiek-grietines, siaip man rodos, jokio skirtumo g.gif .

Kokia grazuole tema puosia 4u.gif .
P.S. Jau nemazi musu gruodinukai, o tik nescios buvom, echhh..aisku, as po to dar du kartus nescia buvau lotuliukas.gif .
Atsakyti
o su kuo skarda tepat ? sviestu , miltais ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ajetau, nu ir parasiau 2014, dar i kalendoriu berasydama paziurejau, kokie gi tie metai doh.gif lotuliukas.gif einu pas moderatore, paprasysiu, kad istaisytu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2014 02 21, 11:54)
* visos darot su margarinu ??? o koki naudot ?
** o kas geriau grietine ar kefyras ?

* kaip kada. Skirtumo ypatingo nepajutau. šiaip kepant sausainius tarkim , margarinas priduoda trapumo, sausainiai būna trapesni..
** aš už grietinę, mano galva ji riebesnė, rūgštesnė, bet būna pamaišau, jei kafyrą damušt reikia, bet pirmumą teikiu grietinei. thumbup.gif

QUOTE(urtike955 @ 2014 02 21, 12:30)
Na, dabar viskas aisku, kodel man pridega, man vis atrodo neiskepes keksas ( kepu kekso formoje su skyle), dar kepu, kol galiausiai sudeginu  biggrin.gif ..

biggrin.gif aš tai kai šį recą atkalsu ,at iaš net ne pagal laiką, ne pagal pagaliukąm o iš akies matau kosk apskrudimo laipsnis.. o keksiukams, visad užsistatau laikmatį, nes abydna, jei sudeginčiau..

QUOTE(Annia @ 2014 02 21, 12:33)
o su kuo skarda tepat ? sviestu , miltais ?

aliejumi. o jei keksiukai , tai silikoninėj kepu ir niekuom netepu.
Atsakyti
Uzkretet, kepu ir as SNAS keksiukus. rolleyes.gif Kol ta mase verda, vaikai vaiksto ir klausineja kas cia smirda doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2014 02 21, 15:49)

Cia is mano vaiku juokiesi? unsure.gif Taviskiams nesmirdi? bigsmile.gif

Nepamenu ar gyriausi cia as, ar ne, bet jei ka, dar karta pasigirsiu. biggrin.gif Mano maziukas su D. labai zaisti pradejo, kaip man grazu ziureti. Vyresnelis niekada su ja nezaisdavo, ji ale per maza jam visada budavo, o sitie du zuikiai taip graziai. bigsmile.gif Tai kuo mazesnis amziaus skirtumas tarp vaiku, tuo geriau. Nes gi panele amzinai prilipusi prie manes, o dabar jau ir i tulika galiu viena nueiti! bigsmile.gif
Atsakyti
Kokia graži diena už lango, saulytė popiet kad šviečia bigsmile.gif

QUOTE(ich @ 2014 02 21, 16:07)
* Cia is mano vaiku juokiesi? unsure.gif Taviskiams nesmirdi? bigsmile.gif

** o sitie du zuikiai taip graziai.

*** o dabar jau ir i tulika galiu viena nueiti! bigsmile.gif

* maniškiams kvepia ir jie šokinėja aplink puodą rėkaudami: "keksiukai valio keksiukai valio"
** kaip smagu bigsmile.gif passirodykit..
*** faina lotuliukas.gif vyrai to niekada nesupras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2014 02 21, 16:16)
* maniškiams kvepia ir jie šokinėja aplink puodą rėkaudami: "keksiukai valio keksiukai valio"
** kaip smagu bigsmile.gif passirodykit..
*** faina lotuliukas.gif vyrai to niekada nesupras biggrin.gif

* biggrin.gif maniskiai jau puse suvalge doh.gif
**reiks kada nufotografuoti rolleyes.gif
*** drinks_cheers.gif doh.gif

Krissti, gal gali dar tu sniceliu recepta parasyti, idesiu i fotki, nes noriu ju siandien rolleyes.gif
Atsakyti