Įkraunama...
Įkraunama...

***Gruodinukai 2010***

bigsmile.gif ich, priminei... thumbup.gif aš pamirštu paklaust Krissti, kaip tuos šnicelius sudrėkinti reik???? kaip ilgai?? bigsmile.gif anąkart dariau iš galvos, tik nesudrėkinau, tai skonis liuks, drėgmės pritrūko ir padažiuko šalia. .skubėjau tąkart...





Kaip KAŠTONYTĖS reikalai? bigsmile.gif kaip sielos reikalai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.N.A.S: 21 vasario 2014 - 16:47
Darau iš šlaunelių faršo kuo labiau sumaltas tuo geriau uaišai faršą su kiaušu,svog.česnak ir prueskoniais įkaitini aliejų ant lentelės daug džiuvėsių dedu rutuliuką faršo plaki peilou verti imdama ir džiuvėsių peiliu ir plaki taip vartai kpadarai ploną wink.gif ir krpi esmė mažai faršo daug džiuvėsėlių biggrin.gif iškepus dedu į popier.rank.išklotą puodą dengiu dangtį nuo to atidrėgsta nes karšti garuoja.daug aliejaus susinaudoja.kiti ant garų garina,kad atidrėgtų.abi ant galvos lipa negaliu rašyt normaloai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 21 vasario 2014 - 18:32
QUOTE(Krissti_ @ 2014 02 21, 19:28)
Darau iš šlaunelių faršo kuo labiau sumaltas tuo geriau uaišai faršą su kiaušu,svog.česnak ir prueskoniais įkaitini aliejų ant lentelės daug džiuvėsių dedu rutuliuką faršo plaki peilou verti imdama ir džiuvėsių peiliu ir plaki taip vartai kpadarai ploną wink.gif ir krpi esmė mažai faršo daug džiuvėsėlių biggrin.gif iškepus dedu į popier.rank.išklotą puodą dengiu dangtį nuo to atidrėgsta nes karšti garuoja.daug aliejaus susinaudoja.kiti ant garų garina,kad atidrėgtų.abi ant galvos lipa negaliu rašyt normaloai...

aciu 4u.gif padariau jau kitaip, imeciau i fotki, turesiu kitam kartui smile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz sveikinimus 4u.gif Jau 32 stuktelejo-sunku patiket, kad jau tiotia smile.gif
Beprotiska diena buvo, nieko nespejau, visur velavau, pavargus ir nelaiminga jauciausi. O vakare tiek komplimentu is vyro gimines gavau ir dovanas puikias (lancome tusa, ceki i Douglas, pinigu, auskaru...), tai nuotaika pakilo nerealiai smile.gif O ir kijevai skanus gavosi, malonu buvo ziuret kaip dingdta akimirksniu smile.gif O siandien su vyru aluje su prieskoniais krabus didziulius virem (dovana is Norvegijos)! Niam niam! Ir Simonui patiko, tik veliau truputi pabere, matyt alergiskas wink.gif

Kaip pavydziu toms kuriom megsta ir sugeba begiot! Niekada nemegau ir nors kelis kartus meginau, bet neuzkabino.

Sebutis blogai miega/uzmiega, nes kojas suka. As vaikystei irgi kankinausi. Padeda kremai sanariams-kai itrinu iskart uzmiega ramiai wink.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Ich, uz tema 4u.gif
Negaliu nepagirt Bertutes uz grazu pozavima thumbup.gif


QUOTE(Annia @ 2014 02 21, 11:54)


Norejau paklaust kepeju del ,, negriuko,, .... visos darot su margarinu ??? o koki naudot ? nepazistu ju , kazkaip visad sviesta naudoju.
Papildyta:
o kas geriau grietine ar kefyras ?

As isvis margarino niekur nenaudoju, tik sviesta ..... O grietines irgi nebenaudojam, vietoj jos dedam graikiska jogurta .... Tai ir cia dejau sviesta ir graik. jogurta, jis toks biski rugstokas, liux man gavosi ...
O skarda turejau su skyle kaip keksui ... Dejau i ji kepimo popieriu, ji vos istepus sviestu 4u.gif
Visus pyragus panasiai kepu, tik skardos skirtingos smile.gif .. Visad sviestinis (kepimo popierius, vos isteptas sviestu ....Man tada nepriskrunda skardos ....




Vakar rasiau nacionalini diktanta smile.gif Pirmakart ax.gif Norejau varyt lietuviu ambasada rasyt, ale patingejau, man 100 km iki jos smile.gif Namuose rasiau .... Paziuresiu, ar per tiek metu nepamirsau taisyklingai rasyt ....


L pikta siandien, tik prisedau prie kompo, jau reikalauja filmukus jungt doh.gif
Atsakyti
Sveikos

Oi,SNAS,pas mane kaip santa barbaroj biggrin.gif viena diena taip kita antraip
Atsakyti
sveikos.

Justas serga :,( .

siaip mano fronte nieko naujo. turiu nemazai sveikatos bedu. senatve. tiesiog rajonine daktare nugyde, db megins siauliai traukt is bedu. bet tikiuosi nebus nemaloniu pasekmiu. yra kaip yra, tiesiog neprarandu vilties kad issaus kada nors sviesi dienele. depresija alsuoja y abi ausis, slenka tarsi seselis.

nepykit uz slogia nuotaika ir mintis. tiesiog ne visiems galiu tai pasakyti garsiai, rasyt lengviau biggrin.gif .

laukiu pavasaio ir zydinciu pieniu ir sodu.
Atsakyti
Laikykites Kastonyte ir Puponaute 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Puponaute, gal cia tau nuo nervu tos ligos? unsure.gif Juk ka patyrei per paskutinius kelis menesius ir priesui nepalinkesi ..... Jauna, grazi esi - neprisileisk niuriu mincium tau vaikucius da reik isaugint... Stenkis net ir maziausiuose dalykuose izvelgt optimizmo ... Turi ir pas tave ateit baltas gyvenimo dryzis kuo greiciau 4u.gif To ir linkiu labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotyna* @ 2014 02 24, 02:22)
Laikykites Kastonyte ir Puponaute  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Puponaute, gal cia tau nuo nervu tos ligos?  unsure.gif  Juk ka patyrei per paskutinius kelis menesius ir priesui nepalinkesi ..... Jauna, grazi esi - neprisileisk niuriu mincium tau vaikucius da reik isaugint... Stenkis net ir maziausiuose dalykuose izvelgt optimizmo ... Turi ir pas tave ateit baltas gyvenimo dryzis kuo greiciau  4u.gif To ir linkiu labai labai  4u.gif

drinks_cheers.gif labai gerai parasei
Atsakyti
sveikos 4u.gif aš tai tokia nsuivariusi, kad nebegaliu.. nepailsiu per savaitgalį.. schmoll.gif gal ir pailsėčiau, jei penkatdienį su vyrais nebūčiau sumasčius pasivaišint............. doh.gif metu, nes alkoholiko dalia man netinka.. šimtą metų nejutau to sukimosi, kai kyla aukštyn ir ratu sukasi užuolaidos, langas........ doh.gif doh.gif siaube.. visą šeštadienį kaip mirusi.... ir sekmadienį vos pradėjau atsigaudinėt, bac ir baigės diena........... vis alaimė vyras išvirė rūgštynių sriubso, kugelį iškepė.. o tai aš vakar tik po pardes pasitasiau ,grįžau ir vsio, nėr jėgų.............
doh.gif
QUOTE(kastonyte @ 2014 02 23, 23:56)
Oi,SNAS,pas mane kaip santa barbaroj biggrin.gif viena diena taip kita antraip

nu klok čia tą santą barbarą ant popieriaus bigsmile.gif t.y. ant ekrano bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kastonyte, kas pas tave darosi?!? unsure.gif blink.gif

Puponaute, tik nepulk i depresija, jau pavasaris ant nosies!!! viskas bus gerai, vaikai kokie tavo nuostabus! Pritariu Lotynai 100%!!! 4u.gif

SNAS, pavarai tu. As tai alkoholio skoni pamirsus jau, kazkaip nesinori net. biggrin.gif
Atsakyti
aš ir tris kart nestuke.gif plius kiek maitinau, tai matyt atsigriebt norisi.. biggrin.gif
Atsakyti