Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

QUOTE(Šarka-Li @ 2014 03 18, 17:11)
Bet tai kaip tada su alieju vertingomis savybemis  g.gif


Na ne visus aliejus dėl to ir galima kaitinti, nes vieni yra labiau jautrūs kaitinimui, o kiti nebijo kaitinimo.
Tokius aliejus kaip linų sėmenų tarakim, įvedame nekaitintus.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 03 18, 16:11)
Bet tai kaip tada su alieju vertingomis savybemis  g.gif

tai tuos vertingus aliejus supili pries gala g.gif kaip jau istirpes vaskas ,vistiek jo buna iki 5 ml ,bent pas mane kaip gaminu, tai tas temperaturos skirtumas man nei karto nepakišo kojos g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2014 03 18, 17:43)
Na ne visus aliejus dėl to ir galima kaitinti, nes vieni yra labiau jautrūs kaitinimui, o kiti nebijo kaitinimo.
Tokius aliejus kaip linų sėmenų tarakim, įvedame nekaitintus.

Nepagalvojau doh.gif turit omenyje, kad kaip Saulė/Guoda rašė, su daug polinesočiųjų r.?

QUOTE(zydrem @ 2014 03 18, 18:06)
tai tuos vertingus aliejus supili pries gala  g.gif  kaip jau istirpes vaskas ,vistiek jo buna  iki 5 ml ,bent pas mane kaip gaminu, tai tas temperaturos skirtumas man nei karto nepakišo kojos  g.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Ačiū Jums, nu nedaėjo kaip, tai siaubas blush2.gif
Ir dar smulkmenėlė - o jūs tuos pvz vertingus aliejus (pvz puiklapiu ar bet kokį kitą) atsisveriat atskirame indelyje ir po to supilat i kaitinamą induką, ar tą kaitinamą , kai jau ištirpę vaškai imate ir dedate ant svarstyklių ir tuomet tiesiai pasisveriat? Tikiuosi supratot klausimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 03 18, 16:27)
taip  4u.gif 

mairux  ačiū  4u.gif  man ir taip sake  ax.gif o daugiau nieko nereikia deti  g.gif  ir jauciu kad šaldytuve reikia laikyti


Nu kad nieko daugiau nededu ir laikau saldytuve. Vis galvoju i koki nors krema zuikio tauku ideti. Kazin ar verta?
Taip pat turiu strucio tauku, naminiu. Galvoju irgi kur nors panaudoti.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2014 03 18, 17:53)
Nu kad nieko daugiau nededu ir laikau saldytuve. Vis galvoju i koki nors krema zuikio tauku ideti. Kazin ar verta?
Taip pat turiu strucio tauku, naminiu. Galvoju irgi kur nors panaudoti.

ačiū 4u.gif
gal ir verta g.gif pvz i koki tepaliuka vaikams nuo kosulio ir pan g.gif



sarka cia jau kaip paciai patogiau taip ir darai ,ar iškeli is puodo ir dedi ant svarstyklių -butu tiksliausia ,ar atsimatuoji atskirai i kita tara ir supili paskui
Atsakyti
Ačiū Zydre 4u.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 03 18, 17:22)
Nepagalvojau  doh.gif  turit omenyje, kad kaip Saulė/Guoda rašė, su daug polinesočiųjų r.?
4u.gif  4u.gif  4u.gif  Ačiū Jums, nu nedaėjo kaip, tai siaubas  blush2.gif
Ir dar smulkmenėlė - o jūs tuos pvz vertingus aliejus (pvz puiklapiu ar bet kokį kitą) atsisveriat atskirame indelyje ir po to supilat i kaitinamą induką, ar tą kaitinamą , kai jau ištirpę vaškai imate ir dedate ant svarstyklių ir tuomet tiesiai pasisveriat? Tikiuosi supratot klausimą  blush2.gif

nu mano galva tai puiklapiu aliejus tinkamas is karto kaitinti
stai lentele is AZ http://www.aroma-zon...oxydationHV.asp
Atsakyti
Zydre,o tai koks maziausias polinesoc.r. kad jau kaitinti negalima?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2014 03 18, 23:06)
Zydre,o tai koks maziausias polinesoc.r. kad jau kaitinti negalima?

as ziuriu pagal ta lentele žalia ir oranžine kaitinu kartu su emulsiklias, kitus pries gala supilu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 19 kovo 2014 - 08:06
Sveikos merginos.
Ziuriu musu temele vel labai aprimus.... verysad.gif
Gal kas turit kokia patikrinta, laaaabai drekinancia veido kauke? ax.gif
Man visada uztekdavo jogurto kaukes, bet po sirgimo su labai auksta temperatura, (matyt skysciu per mazai buvo) siaubingai oda issausejo. Nors niekada neturejau sausos odos. Reikia kazkokiu pagalbiniu priemoniu, nes iprastu nebeuztenka doh.gif
Daugiau niekas nesikeite, nei kosmetikos priemones, nei maistas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 23 kovo 2014 - 09:44
QUOTE(goccia @ 2014 03 23, 10:42)
Sveikos merginos.
Ziuriu musu temele vel labai aprimus.... verysad.gif
Gal kas turit kokia patikrinta, laaaabai drekinancia veido kauke?  ax.gif
Man visada uztekdavo jogurto kaukes, bet po sirgimo su labai auksta temperatura, (matyt skysciu per mazai buvo) siaubingai oda issausejo. Nors niekada neturejau sausos odos. Reikia kazkokiu pagalbiniu priemoniu, nes iprastu nebeuztenka doh.gif
Daugiau niekas nesikeite, nei kosmetikos priemones, nei maistas.


Sveika,
joa, temelė tai tikrai labai apmirus blush2.gif
Dėl kaukių,tai aš ne jogurtą naudodavau, bet grietinę. Išsispaudžiu naminių alijošiaus sulčių, pridedu kas papuola po ranka - alantoinas, migdolų milteliai ir pan. Be pagrindas grietinė. Gal pabandyk ir tu?
Atsakyti
Sveikos,gal zinote kur galima butu gauti ingredientu mineralinei kosmetikai pasigaminti?
Dali galima isigyti LT,o kai kuriu ingredientu - pvz bespalvio zerucio,nors uzsimusk niekur nerandu.Arba ranku kazkur US tinklapiuose,kurie siuncia i lietuva uz 50 doleriu.... doh.gif
Atsakyti