Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 01, 23:02)
Vaidas visai gerai varo  bigsmile.gif

Aha, man Vaidas šiandien patinka, patinka man toks stiliukas bigsmile.gif
Man tiktų vakare užsileisti prie kokios žvakių šviesos ir vyno taurės user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 02, 00:04)
jis nepakankamai creepy Twin Pyksui  biggrin.gif


biggrin.gif va šito žmogelio čia reiktų biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=XjeRCsoufII
Atsakyti
Nu bet nesazininga, kad kai bus lygiosios, komisija rinks ka siusti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2014 03 01, 23:06)
Man tiktų vakare užsileisti prie kokios žvakių šviesos ir vyno taurės user posted image



Tai va, kad prie žvakių ir vyno. Bet ne EV.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2014 03 02, 00:58)
Gerai su tuo kulniukų aidu sugalvojo thumbup.gif Mia labai jausmingai dainuoja. Nepatinka, kaip Vilija strakalioja, lyg vaikų eurovizijoj biggrin.gif

O šiaip net nžn, kuri labiau patinka unsure.gif

mano nuomone-iš visų trijų kuri geriausia versija g.gif ir pritariu dėl vilijos strapaliojimo
QUOTE(tuktuk @ 2014 03 02, 01:00)
Tiesą sakant, nepatiko man paskutinis Vilijos intervas blush2.gif Truputį susireikšminimo pajutau rolleyes.gif

jaučiasi jaučiasi pastaruoju metu tas pasipūtimas iš jos verysad.gif youtubei tie vaizdeliai,a lia interviu,interpretacijos tai ką aš žinau... g.gif daugeliui labai patiko,o man tai neskoningas toks buvo ...paprašau,kad apie mane gerai pakalbėtų ir paplatinu...
Atsakyti
Na, kad Vaidas gerai dainuoja tai faktas, bet sita versija tai tikrai netinka EV schmoll.gif Palaikau Vilija, bet Mia irgi siandien visai neblogai atrode
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 03 01, 23:06)

o taip. kiek prisimenu Twin Peaks'ą ir jo muziką, tai tas šokantis žmogutis prieš akis.

sukurkit naują temą kas nors 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 01 kovo 2014 - 23:10
nu paaaimkit kas nors tą Kirdeikį nuo scenos biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
ne kazka, ne kazka tas Vilijos pasirodymas.

Kirdeikis ne i tema kazkaip. Su stilium vel stipriai prapjauta.
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 02, 00:07)
youtubei tie vaizdeliai,a lia interviu,interpretacijos tai ką aš žinau... g.gif daugeliui labai patiko,o man tai neskoningas toks buvo ...paprašau,kad apie mane gerai pakalbėtų ir paplatinu...

man tas filmukas tai labai patiko, ale va tas paskutinis intervas tai ne blush2.gif

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti