Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema


user posted image

user posted image

user posted image

03.24 VAINIUS - Rožė35
04.21 LAURYNAS - Violeta*
04.30 ELANA - Figueira
05.01 DEIMILĖ - Dowiliukasxx
05.01 AMAJA - *Ritik*
05.11 MATAS - Ramunciukas
05.13 EMILIJA - Katute422
05.15 SALOMEJA ir LIUTAURAS - joliukas27
05.18 IGNAS - Kristule05
05.20 NORMANTAS - Lifili
05.22 SOFIJA - Elenna
05.24 ERIKAS - Albe69
05.27 KAJUS - Astravi

user posted image

user posted image
1 - 2 metų vaikas: koks jis?
Ką turi valgyti 1 - 3 metų vaikas?
Apie vaiko isterijos priepuolius - "ožiukus".
Mažyliui paspringus!!!
Kūdikių ir vaikų augimo lentelė
Lopšinių radijas
Eilėraštukai, dainelės, pasakos
Namų vaistinėlė
Homeopatiniai vaistai


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ritik*: 24 vasario 2014 - 17:51
Sveikinuosi pirma naujoje temoje 4u.gif
Atsakyti
Ir as cia.Sveiki.
Nutariau, balto sokoladu glaju daryt sausainiams. Daziukais pasvalvinsiu, gal pavyks.
Atsakyti
Sveikos,
Ritik, kaip grazu. Man patinka irgi paciai darytis visokius papuosimus sventei, ieskoti ideju. Po 3 savaiciu vyresneliui pirmas jubiliejus - 5 metukai. Jau uzsakytas vaiku zaidimu kambarys, o tema seniai isrinkta, tad pastarieji mano vakarai atiduoti Mikimauzo dekoracijoms. Jau beveik viskas padaryta, paskutiniai potepiai belike... thumbup.gif Gaila, neikertu kaip cia nuotraukas ikelti – pasirodyciau. Bet man smagu tokius dalykus daryti, jau mazeliui ziurineju Mikes pukuotuko tema, nors iki birzelio dar daug laiko. lotuliukas.gif
Issiaiskinau savo maziaus praeitos savaites neramumus – pasirodo 19-ta dantuka turim ir jei man nesivaidena jau 20-as pakeliui. doh.gif
Kalba nedaug, nors sava kalba tai kazka veblena. Aiskiai ir graziai sako tik mama ir tete. Jeigu ne, tai sukioja galvyte i abi puses, parodo atia. O siaip tai musasi. Jau aukletoja skundesi, kad musesi neseniai. Jis ir namie toks – apmusa broli. doh.gif Pats musa, pats rekia. Buvo mada uzejusi kandziotis, bet dabar jau aprimo, dabar musasi. Kas kiek ne pagal ji – rankas i darba paleidzia. Ir kol kas jokios kalbos neveikia. Dar neatradau kaip kovoti su tuo. verysad.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif toms kurios ruosiasi i darzeli. Svarbiausiai – ramiai. Mums jau praeitas etapas. Jau pasiekem tokia stadija, kad kartais pats (ne mama iveda!) ieina pro duris i grupe ir be asaru ax.gif . Vakar pasikeitem su vyru rolem. Ryte mes abudu atvedam vaikus: vyras eina su dickiu, as vedu mazaji. Vakare tik as pasiimu abudu. Vakar vyra nusiunciau paimti mazylio, o pati nuejau pas dicki. Sake, be jokiu kaprizu, ir rankyte padave kai tetis ji aprenginejo, ir pasisuko sonu kai paprase... Zodziu, auksas ne vaikas. Nu prie manes tai jie abu kaip nuo grandines nutruke. doh.gif Kartais matau vaizdelius mieste: eina mamyte ir du panasaus amziaus i mano vaikuciai salia. Mamyte nesasi maisa ir vaikuciai salia: vienas isikibes i maisa, kitas i kita mamos ranka. Tokia seimyniska idile atrodo. Man iki tokio vaizdelio – toli kaip iki kosmoso.
Nupirkau kitokia soske, tai kai issiauginsim visus dantukus – musu dabartines naudojamos „pasimes“. Jis nuo gimimo pripazista tik AVENT, dabar nupirkau kitokia. Daviau pabandyti tai kai spjove, vos ne i kita kambario gala.... Bet tegul uzsiaugina paskutinius dancius.
Ir turbut jau pats laikas sodinti ant puodo, nes darzelyje pora kartu padare didelio reikalo. Namie nesodinu (geda peleda man blush2.gif ), bet jau reikia pradeti, nes paskui prazioplinsiu TA LAIKA, tai bijau kad netektu vargti kaip su dickiu vargau – virs 3 metuku buvo kai atprato nuo pampio. Sysia kazkaip greitai susigaude, o vat su dideliu reikalu ilgai vargom. Dar ir dabar naktimis kartais ivyksta avariju.
Atsakyti
sveiki mamukai 4u.gif
temute wub.gif
einu senaja paskaitinet..
mes gyvenam po seno. dukra auga, as storeju biggrin.gif
namie pardakas, remontai niekaip nesibaigia. vyras pastoviai dirba, laiko neturi. pavargau jau nuo to kosmaro doh.gif
Atsakyti





Sveikos, Ritik , graži temutė...

Taigi ir aš galiu paskelbt pavasarį, kas jau kas, o mano pavasarinė šienligė yr pats tikriausias pavasarinis pranašas, .........reik ieškot antialerginių vaistų ir įkalt jų gerai, baisiai nerandu sau vietos kai akys niežti ir jas norisi gerai užsikasyt, doh.gif
Reiktų kuo mažiau lauke būt, kol nužydės koks tai augalas, bet kurgi neisi, mažas uraganas namus sugriaus...ech.

Ritik, Daiva, meniškos jūs sielos....man gražu ir prieš kokius 15 m patiko popierinius grožius daryt, bet dabar....gaila laiko. vat ryt į vestuves važiuojame, samdžiau kas padarytų super gražų vestuvinį atviruką...Gan pavydu skaityt apie pomėgius kai gali jiems neskaičiuot valandų.

Namie mažėja kūdikiškų pričindalų, išmečiau lauka visus žindukus, buteliukus, labai kaupiuos mest ir soske, bet bijau kad pirštuko neimtų čiulpt, piršto gi neišmesi, tai dar dar taikstomes...bet...

puodo reikalai taip ..nėr nė ką sakt, pagal nuotaiką smile.gif

Storėjančioms, sveikatos daug 4u.gif
Atsakyti
o as visus leliskus daiktus draugei daviau, pas ja 6 men mergyte. tai dabar man ji atgal viska renka ax.gif

ritik, gal ka praleidau, bet ko laukiat? wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Niu ką..žiema žiema lauk iš kiemo..ania biggrin.gif
Tai su ateinančiu pavasariu visas 4u.gif
Tegu bus jis visom šiltas ir mielas.. nestuke.gif daug sveikatos 4u.gif

Violeta..geros veselios tau su šeimyna 4u.gif
Lauksim pyrago.. biggrin.gif

A kaip tas laikas lekia..eina sau..dar kelios savaitėlės ir mano gegužiukui du metukai jau bus.. wub.gif
Papildyta:
Ai..tiesa,ta miela mergytė temukės viršuj,tai turbūt 8p.m. gražuolė po kelių metų.. wub.gif smile.gif
Atsakyti
NIU SVEIKOS 4u.gif

paskaitinejau ugio svorio lentele,,kur ten tau,,Salomyte labiau nei normali,i didesne puse,o Liutauras jei butu "normalus" vaikas 16,5 kg gal ir svertu 4 metu biggrin.gif vakar prie sienos abu pamatavau Salomyte ugis 87cm,Liutaurelis 95 cm biggrin.gif

manieji nesedi ania soskes,pirstus,kas ka biggrin.gif isdykauja,siunta,namus siaucia,,neskubu as niekur,,aij,, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(figueira @ 2014 02 28, 10:45)
o as visus leliskus daiktus draugei daviau, pas ja 6 men mergyte. tai dabar man ji atgal viska renka  ax.gif

ritik, gal ka praleidau, bet ko laukiat?  wub.gif


ech, kad as zinociau...
sian virtuvej visa diena praleidau,ryt i krikstynas, nugara skauda.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Visos tikriausiai pavasariu džaiugiatės bigsmile.gif
O pas mus ligonių pilni namai doh.gif Mažiai abu sirgo,aš pati gal 3 dienas gulėjau paslika doh.gif Nu jau kad prikibo zaraza kokia tai doh.gif Dar vis slogos negaliu atsikratyti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Orai neblogi, tai dazniau vis islendam laukan. Bet tuo paciu ir bedos - griuvimai, rekimai, atsisakymai eit ir pns. doh.gif Va vienas is pavyzdziu, kaip mano parazitas parduotuves grindis sluoja doh.gif biggrin.gif
user posted image

Atrodo kol vyras buvo, maziau tokiu dalyku budavo. Nu va tik isvaziavo ir vel viskas is naujo doh.gif O gal tiesiog sutapimas unsure.gif

Kristule sveikit 4u.gif
Atsakyti