Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema

Su Rugsejo 1-aja, vaikuciai ir mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2015 08 27, 08:53)
Sveikos,

Rože, suprantu tavo nerimą ir melancholišką nuotaiką..Man taip pat kirba nerimas kaži koks...Vasara baiginėjas...tuoj vėl reiks stačia galva nert į darbus, vėl prasidės tas darbų/darželio/nervų maratonas, kaip nelaukiu, dievaži...Nelankėm visą vasarą darželio, kažin kaip čia bus viskas...

o dėl jūsų situacijos...vėlgi, galiu įsijaust, permainos didelės...ale kaip gerai, kad turi mažiuką namie..namai taip neištuštėja mygom, kai to vieno vaiko nebelieka..Na, bet laukia kitų gerų momentų - pirmakursiui bus be galo gera namo grįžinėt į savo gūžtą, kur šilta mamos sriuba ir kotletukai smile.gif O toks gi gyvenimas, augini gi ne sau...Tas laikas, kai turi maminuką namie gi toks trumpas...o tau žiūrėk...vienas studentas, stebi jauno žmogaus gyvenimą ir kaip jis randa savo kelią..ir kleckutis namie, apie kelius glaudžiasi..nespėsi šio užaugint, pabirs anūkai, ech, baltai pavydžiu.

Kiekvienas tavo sakinys-tiesa...
Atsakyti
QUOTE(*Ritik* @ 2015 09 01, 10:51)
Su Rugsejo 1-aja, vaikuciai ir mamytes 4u.gif

Ir tave 4u.gif gal tavo abi gražuolės jau eina į darželį? smile.gif mes tai nuėjo vieną dieną pasižiūrėt į darželį, kas ten kaip ir nuo to laiko sergam, jau beveik mėnuo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 09 09, 16:11)
Ir tave  4u.gif  gal tavo abi gražuolės jau eina į darželį? smile.gif  mes tai nuėjo vieną dieną pasižiūrėt į darželį, kas ten kaip ir nuo to laiko sergam, jau beveik mėnuo blink.gif

Maniskis paejo kelias dienas ir sloga pasigavo doh.gif Bet vistiek eina toliau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 09 09, 17:11)
Ir tave  4u.gif  gal tavo abi gražuolės jau eina į darželį? smile.gif  mes tai nuėjo vieną dieną pasižiūrėt į darželį, kas ten kaip ir nuo to laiko sergam, jau beveik mėnuo blink.gif

Maja vaiksto.liepa dar maziuke darzeliui.labai jau mazoji greitai visko mokosi is seses.bezdzioniauja.slepyniu kartu zaidzia,kartu sukauja.po namus laksto.kedute nesasi jei pasilipt reikia.susinervinus ant pilvo griuna. valgo prastokai.ko nepasakysi pagal isvaizda smile.gif mamos pienas dar 6 kartus i para blink.gif
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

dėl ligų....maniškis irgi vasaros gale pasigavo kažką, dėl ko visa šeima susirgo...L kaip visad kosuliukas, sloga, ir sinusitas, mane kelias dienas mūčijo stipri sloga, vyras su anyta iki antibiotikų priėjo...L 3 savaites snarglius ploviau, bet kažkaip išleidus kone 100 eurų visokiems super duper vitaminams ir papildams bei nosies purkalams apsiėjomė be antibų, kas man pergalė....nes kaip pamenu, nuo pernai rugsėjo iki kovo, antibai buvo 6 kartai po kiekvienos naujos slogos kuri virsdavo į sinusitą...košmarėlis, vos pagydai, į daržiuką, nauja sloga, naujas antibų kursas.... doh.gif Tai va į daržiuką eina ryte vakare sugirdžius 2 rūšių vitaminus ir išpurškus nosį nuvedant ir parsivedus...matysiu kiek ilgai tokia taktika gelbės....aišku, vedančius sergančius vaikus į kolektyvą laikau kone priešais..vaikai juk turi teisę į sveiką aplinką.

kaip lankantiems daržiukus su būreliais sekasi? pas mus siūlo anglų klb, muziką, dar buvo užsiminta apie keramiką ir dailę...Užrašiau į muzikos būrelį..dar apie keramiką galvoju g.gif ..daržiuke dar bus logopede kelissyk...po daržo dar individuali logė...Tai man pačiai jau atrodo visko baisiai daug, bet vaikui kai viskas darželyje, ..viskas žaidimo forma, gal ne per daug visai...ypač kai tamsu bus nuo 4.. g.gif



QUOTE(*Ritik* @ 2015 09 12, 08:16)
labai jau mazoji greitai visko mokosi is seses.bezdzioniauja.slepyniu kartu zaidzia,kartu sukauja.po namus laksto.


Kaip miela.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 12 rugsėjo 2015 - 09:14
Sveikos, tikiuosi tikrai sveikos smile.gif
mes tai visa šeimyna buvom susirgę... Bet jau gyjam po truputį. Mažyliui mano va jau šeši mėnesiai. Matas biggrin.gif darželin neina, sergam. Per mėnesį tik tris dienas buvo darželyje. Galvojam gal serga dėl alergijos, bet turėm nieko. Tai vat sėdim namie.
Skaitau Rožės parašymą ir galvoju, juk kaip greit laikas bėga, žiūrėk tuoj ir maniškis jau Matas bus bekeląs sparnus. Nespėju aš džiaugtis savo vaikais.
Kas dar pas jūsų naujo? Bene kažkuri mamytė leliuko turėjo sulaukt? wub.gif
Atsakyti

Sveikos geguziuku mamos. Milijonas metu nebuvus  :bigsmile: 

Kaip sekasi? Kaip geguziukai gyvena? 

Mes gyvenam siuo metu gerai.Mano Erikas turi sese, kuriai spalio 5 suejo vieneri. Pradzia kai sese gime buvo daug zadanti ir labai faina. Bet po kokiu triju menesiu viskas pasibaige. Pykciai, pavydas, musimas...turejom vargo. Siuo metu jau kaip ir apsitvarke reikalai, tik labai nepatinka kai jo daiktus ima :ax: 

O sese tai uz broli pasiutesne. Nenuorama sypsenele. Beveik visada issisiepus  :D 

Vyras vis dar uzsieni dirba. Statom nama, tai jau kaip ir kitos iseities nebera  :ax: 

Atsakyti