Įkraunama...
Įkraunama...

L-gliutathionas Autistukams

Sveikos mamytes,
ir aš seku šia tema, su ašarom skaičiau temu pradžia ir su sudžiugesiu, kai yra pas jusu vaikucius pažanga.
Gydytoja greitai pasake, del kokios ligos tirs, bet kas ir kaip, nieko. Asaros pakalnes, daug daug klausimu i kuriuos niekas neatsako. Dometis pradejau, po kai kuriu temu ir sviesiau pasidare.
Kiekvienai jusu ranka paspauščiau iš didelius darbus.
Ir mes turim šiokiu tokiu problemu ir labai pasimato jos tarp bendraamziu...bet pažanga jau yra, daugiau bendrauti pradėjo, apsikabinti, bučiuoti, kalbėti, bet daugiau sava kalba, bet yra ir ir suprantamu zodeliu. Dirbam, darom, ranku nenuleidziam kaip ir jus. Tik sunkokai tvarkosi jis su emocijom, greitai supyksta. Mane taip pat sudomino sie papildai. Noriu paprasyti taip pat pagalbos su užsakymu. nes niekada pati nieko neuzsisakynejau is uzsenio.
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2014 10 31, 15:06)
Sveikos mamytes,
ir aš seku šia tema, su ašarom skaičiau temu pradžia ir su sudžiugesiu, kai yra pas jusu vaikucius pažanga.
Gydytoja greitai pasake, del kokios ligos tirs, bet kas ir kaip, nieko. Asaros pakalnes, daug daug klausimu i kuriuos niekas neatsako. Dometis pradejau, po kai kuriu temu ir sviesiau pasidare.
Kiekvienai jusu  ranka paspauščiau iš didelius darbus.
Ir mes turim šiokiu tokiu problemu ir labai pasimato jos tarp bendraamziu...bet pažanga jau yra, daugiau bendrauti pradėjo, apsikabinti, bučiuoti, kalbėti, bet daugiau sava kalba, bet yra ir ir suprantamu zodeliu. Dirbam, darom, ranku nenuleidziam kaip ir jus. Tik sunkokai tvarkosi jis su emocijom, greitai supyksta. Mane taip pat sudomino sie papildai. Noriu paprasyti taip pat pagalbos su užsakymu. nes niekada pati nieko neuzsisakynejau is uzsenio.
unsure.gif

as labai laukiu savo uzsakytu, viltingai tikiuosi kad pades. nirs musu pazanga tikrai didele ir be ju. bet kuo labaiu auga vaikas tuo labiau pradeda lysti kad jis kitoks. realiai noriu tik paskatint jo kalbos igudziu o visa kita mes mokomes ir beveik ismokom reaguoti i aplinka ir naujienas
http://www.iherb.com/ puslapyje viskas paprasta , uzsiregistruoji , susirenkat krepseli tada pasieiskot nuolaidu kodo google , uzsakinedama gavau -10usd. smile.gif neuzsisakykite virs 200lt nes reiks moket mokescius, suvedat korteles duomenis ir viskas bet banke turi but uzfiksuota kad internetu galit pirkt. swedbanko prisijungus yra "saugus atsikaitymas"
Papildyta:
QUOTE(jurgelis30 @ 2014 10 24, 10:49)
Sveiki, norejau jusu paklausti. Mano dukrytei itaria autizma. As irgi gyvenu Norvegijoje, kokios pagalbos jus sulaukete, kokius vitaminus paskytee daktaras gerti?

sesuo uzsisake i Norvegija ir muitine grazino, nepraleidia jie net Q10 papildu. gal kas gali is LT atvezti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 02 lapkričio 2014 - 13:44
QUOTE(auryte2 @ 2014 11 02, 13:46)
http://www.iherb.com/ puslapyje viskas paprasta , uzsiregistruoji , susirenkat krepseli tada pasieiskot nuolaidu kodo google , uzsakinedama gavau -10usd. smile.gif neuzsisakykite virs 200lt nes reiks moket mokescius, suvedat korteles duomenis ir viskas bet banke turi but uzfiksuota kad internetu galit pirkt. swedbanko prisijungus yra "saugus atsikaitymas"

Prekiu kaina be siuntimo negali virsyti 75lt pagal muitines kursa, kitu atveju mokesit importo PVM 21% nuo prekiu kainos su siuntimu ir 30lt mokesti uz ismuitinima.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 02, 17:58)
Prekiu kaina be siuntimo negali virsyti 75lt pagal muitines kursa, kitu atveju mokesit importo PVM 21% nuo prekiu kainos su siuntimu ir 30lt mokesti uz ismuitinima.

aciu kad patikslinot, pati nezinojau biggrin.gif nes man sake 200 sad.gif speju cia ir pakibsiu nes mano 33eur sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 02 lapkričio 2014 - 17:15
auryte2 4u.gif
Dar pas mus problema su bendravimu su nepazistamais. Nors siandiena labai nustebau,praeidinejom pro vaikus, mano ziuri i juos ir saukia "laba".
Dar norejau paklausti. Skaitinejausi, kad kitos duoda dar greipfrutų ekstrakta. Taip pat siunciates, o cia kur LT parsiduoda netinka?
QUOTE(linamog @ 2014 11 02, 18:58)
Prekiu kaina be siuntimo negali virsyti 75lt pagal muitines kursa, kitu atveju mokesit importo PVM 21% nuo prekiu kainos su siuntimu ir 30lt mokesti uz ismuitinima.

tai kiek suprantu, negaliu virsyti 75 lt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VANDA-panda: 02 lapkričio 2014 - 17:28
QUOTE(auryte2 @ 2014 11 02, 17:13)
aciu kad patikslinot, pati nezinojau biggrin.gif nes man sake 200 sad.gif speju cia ir pakibsiu nes mano 33eur sad.gif

Jus i Lietuva siunciates? Keista, kad valiuta eurai, visoms perkancioms rodo $.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 02, 18:30)
Jus i Lietuva siunciates? Keista, kad valiuta eurai, visoms perkancioms rodo $.

As i Lt. Mano pc nustatyta kad as ne lt man visus lt puslapius pirma atidaro anglu kalba biggrin.gif vyras taip padares nebepamenu kodel. tad valiuta eur biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 02 lapkričio 2014 - 20:35
Sveikos mamos,

auginu dukryte 6 metu, su ivairiapusiu sutrikimu, autizmo lengva forma. geriam L-Glutatione 250mg/ d jau 9 menesius. Stai vel baiginejasi buteliukas , tai pagalvojau vel paskaitysiu si puslapi, gal kas naujo.
Nustebau, kai kazkuriame poste radau, kad L-Glutatione geriau gerti pries valgi ? Mes geriame sita preparata:
http://www.iherb.com...-Capsules/27412

Kaip is tikruju reikia gerti si preparata , nes parasyta , kad gerti su maistu ?

Taip pat dar suabejojau, gal geriau pirkti skystos formules, gal jis geriau pasisavinamas ? Na kad ir sitas kazkieno idetas skystas L-Glutatione "
http://www.detoxpeop...d...tail&p=1706

Pasidalinkit, as daug laiko narshymui siuo metu neturiu, o pirkti jau reikia skubiai kazkuri preparata, nes eina i pabaiga . Labai lauksiu jusu komentaru smile.gif
beje, buvau uzsakiusi Carnosine, bet dar nepradejau duoti, kaip geriau ji duoti, kartu su L-Glutatione, ar siek tiek veliau ? Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2014 10 31, 15:06)
Sveikos mamytes,
ir aš seku šia tema, su ašarom skaičiau temu pradžia ir su sudžiugesiu, kai yra pas jusu vaikucius pažanga.
Gydytoja greitai pasake, del kokios ligos tirs, bet kas ir kaip, nieko. Asaros pakalnes, daug daug klausimu i kuriuos niekas neatsako. Dometis pradejau, po kai kuriu temu ir sviesiau pasidare.
Kiekvienai jusu  ranka paspauščiau iš didelius darbus.
Ir mes turim šiokiu tokiu problemu ir labai pasimato jos tarp bendraamziu...bet pažanga jau yra, daugiau bendrauti pradėjo, apsikabinti, bučiuoti, kalbėti, bet daugiau sava kalba, bet yra ir ir suprantamu zodeliu. Dirbam, darom, ranku nenuleidziam kaip ir jus. Tik sunkokai tvarkosi jis su emocijom, greitai supyksta. Mane taip pat sudomino sie papildai. Noriu paprasyti taip pat pagalbos su užsakymu. nes niekada pati nieko neuzsisakynejau is uzsenio.
unsure.gif
Sveika prisijungus smile.gif kokio amziaus jusu vaikutis?
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 11 03, 11:50)
Sveika prisijungus smile.gif kokio amziaus jusu vaikutis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angela77: 03 lapkričio 2014 - 11:57
QUOTE(angela77 @ 2014 11 03, 11:32)
Sveikos mamos,

auginu dukryte 6 metu, su ivairiapusiu sutrikimu, autizmo lengva forma. geriam L-Glutatione 250mg/ d jau 9 menesius. Stai vel baiginejasi buteliukas , tai pagalvojau vel paskaitysiu si puslapi, gal kas naujo.
Nustebau, kai kazkuriame poste radau, kad L-Glutatione geriau gerti pries valgi ? Mes geriame sita preparata:
http://www.iherb.com...-Capsules/27412

Kaip is tikruju reikia gerti si preparata , nes parasyta , kad gerti su maistu ?

Taip pat dar suabejojau, gal geriau pirkti skystos formules, gal jis geriau pasisavinamas ? Na kad ir sitas kazkieno idetas skystas L-Glutatione "
http://www.detoxpeop...d...tail&p=1706

Pasidalinkit, as daug laiko narshymui siuo metu neturiu, o pirkti jau reikia skubiai kazkuri preparata, nes eina i pabaiga . Labai lauksiu jusu komentaru smile.gif
beje, buvau uzsakiusi Carnosine, bet dar nepradejau duoti, kaip geriau ji duoti, kartu su L-Glutatione, ar siek tiek veliau ? Dekui  4u.gif
Mes uzsisakem skysta Gluthationa ir pradejome gerti,raso ant buteliuko 20min pries valgi.Is kart carnosine ir gluthatione gal geriau neduokite,pvz ryte Gluthationa per pietus carnosine arba atvirksciai smile.gif O kai gereme Gluthationa kapsulemis duodavau pavalgius.

Skysto Gluthationo skonis toks pat kaip kapsuliu jei kam idomu,mes uzisaskem sita
http://www.autismcoa...al-glutathione/
per amzon.uk nes is JAV nesiuncia.

Vaikas pasidare labai aktyvus,emocianalus,o kalbos kiek,nauju zodziu. Duodu tik 2.5ml.Net nezinau gal jis stipresni poveiki daro su tom liposomom.Raso 422.7 mg gluthationo yra 5mililitre.
Papildyta:
QUOTE(angela77 @ 2014 11 03, 11:32)
Sitas paskaiciau irgi nebloga sudetis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 03 lapkričio 2014 - 12:04
QUOTE(Vintazh @ 2014 11 03, 13:02)
Mes uzsisakem skysta Gluthationa  ir pradejome gerti,raso ant buteliuko 20min pries valgi.Is kart carnosine ir gluthatione gal geriau neduokite,pvz ryte Gluthationa per pietus carnosine arba atvirksciai  smile.gif O kai gereme Gluthationa kapsulemis duodavau pavalgius.

Skysto Gluthationo skonis toks pat kaip kapsuliu jei kam idomu,mes uzisaskem sita
http://www.autismcoa...al-glutathione/
per amzon.uk nes is JAV nesiuncia.

Vaikas pasidare labai aktyvus,emocianalus,o kalbos kiek,nauju zodziu. Duodu tik 2.5ml.Net nezinau gal jis stipresni poveiki daro su tom liposomom.Raso 422.7 mg gluthationo yra  5mililitre.
Papildyta:
Sitas paskaiciau irgi nebloga sudetis  smile.gif

Vintazh, nuo ko daug zodziu???
Parasyk, kokia eiga duoti visus papildus. Aciu 4u.gif

Atsakyti