QUOTE(arielė @ 2015 01 21, 18:53)
Atsiprasau, jeigu klausimas per abstraktus
Pazistama situacija kazkada ir man.

Pries pirma ir antra vaziavima MB lygiai ta pati snekejo ir papildomai skaiciavo masinos amortizacija (cia buvo pries kokius 5 - 6 metus, kai zl kursas dar buvo zymiai mazesnis). Bet zinokite, kai kainos akivaizdziai skiriasi kaip diena ir naktis, o ir kai kuriu prekiu kokybe taip pat, tai MB dabar I visa tai ziuri kitom akim.
Visu pirma, tai jau kaip ir prasiblaskymas mums gaunasi. Ir jam isaiskinau, kad koks skirtumas ar vaziuojam is Vln I Kauna kelis kartus per metus prasiblaskyt ar iki Suvalku, amortizacija ta pati.
Kiek tiksliai nuo bendros sumos neskaiciavom, bet vien del kurso skirtumo +-20% jau pigiau gaunasi. Plius! apskritai, ypac maisto produktai, ten pigesni. Tai suma sumarum tikrai piniginiu atzvilgiu pigiau gaunasi.
Nors mes ir taip zinom kainu skirtuma. Bet vakar idomumo delei padariau taip: buvau apsipirkti, isleidau ~40 eur. Grizus namo, visus pirkinius sudejau ant stalo ir zinot ka? Mes apstulbom, kai pamatem, ka turim valgyt, o gi beveik nieko! (Jei kam idomu, tai buvo keliu rusiu desrytes (3), pokas desreliu, pokas grietines, kefyro, kiausiniu, pakelis grietineles, b.duona, kates konservai keli, keli sausainukai, saldainiukai, ir daug darzoviu, t.y. svogunai, morkos, kopustas, baklazanai (2), krapai, petrazoles, z.svogunai, dvi paprikos ir pievagrybiai. Gal kazka ir pamirsau, na bet+-). Jokiu mesu, paukstienu, suriu, nieko ypatingo! Tik zinau viena, kad nuvaziave I PL tikrai visko pripirktumem zyyymiai daugiau ir ivairiau.
arielė galit +-padaryti sau skaiciavimus. Sioje temoje, berods 32 psl. rasiau ka pirkom ir kas kiek kainavo. Jei jums idomu, paskaiciuokit, kiek ko pirktumet ir kiek sumoketumet LT uz "jusu pirkiniu krepseli" ir kiek PL. Ir dar nepamirskit, kad viska (nebent mes, nzn kaip jus) perkam ne po viena vnt., jei pienas UHT - tai 10 - 20 vnt, cukrus - 20 - 30 kg, miltai - 10 - 20 kg, sprandine - 5 - 6 kg, vist. sparneliai - 5 kg, slauneles - 5 kg, na itt.
Sekmes!