Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 3

QUOTE(mintas @ 2014 08 22, 11:51)
1 Tai, kad šis profilis silpnesnis ir jį būtina armuoti. Buvau užsakęs su apšiltinimu, už tai ir sumokėjau, o gavau su gelžgaliais rėme.
2 O tu manai, kad drėgmė nepateks po aliuminiu? Jei taip manai, tai esi naivuolis. Antras dalykas. Ten papuolusi drėgmė, greitai neišgaruotų ir darytų savo blogą darbą. Manau, kad tokie langai turėtų net greičiau supūti, nei be aliuminio. Tiesa, prekinę išvaizdą jie turės gerokai ilgiau.

1 tiesa sakant nesu garantuotas, o net labai ritai abejoju ar didelius lanus geneo ir su savo super duper profiliu be metalines armuotes daro schmoll.gif
2 dregme kaip patenka taip ir iseina, kondensatas didesne problema, bet manau, kad musu amziui medzio kaustyto aliuminiu tikrai uzteks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 08 22, 10:51)
O tu manai, kad drėgmė nepateks po aliuminiu? Jei taip manai, tai esi naivuolis. Antras dalykas. Ten papuolusi drėgmė, greitai neišgaruotų ir darytų savo blogą darbą. Manau, kad tokie langai turėtų net greičiau supūti, nei be aliuminio. Tiesa, prekinę išvaizdą jie turės gerokai ilgiau.

Kai apžiūrinėjau kaimynui įstatytus "Doletos" langus man irgi kilo tokia pati mintis kaip Mintui. Kai kur matėsi nedideli tarpeliai tarp aliuminio rėmų sujungimo. Dėl puvimo aš negalvojau, bet kad ten gali ir papuls vanduo, tai man tokia mintis kilo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 22 rugpjūčio 2014 - 13:19
QUOTE(darius333 @ 2014 08 22, 12:16)
2 dregme kaip patenka taip ir iseina, kondensatas didesne problema, bet manau, kad musu amziui medzio kaustyto aliuminiu tikrai uzteks  mirksiukas.gif


Žinai, padaryk eksperimentą, numesk ant žemės politilenines plėveles, palauk kol palis, ir aplink saulė viską išdžiovins, sakykim porą savaičių tegul saulė pakaitina, kad žemė nuo sausros net sutrūkinėtų ir žvilgtelk į tą politileno plėvelę į kurią drėgmė per lietų pateko, bet išgaruoti niekaip neišgaruoja.

Nesamonė yra teiginys "kaip drėgmė pateko, taip ir išgaruos", praktiškai taip būna labai, labai retai, o konkrečiu atveju, kur yra siauros uždaros ervės, sakyčiau labai tikėtina situacija, kad vanduo ten laikysis labai ilgai, gadindamas medį. Tik vienas dalykas džiugins, kokį 15 metų eksploatuosi langus, kaip naujus ir net nežinosi, kad langai jau supuvę.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2014 08 22, 14:19)
Kai apžiūrinėjau kaimynui įstatytus "Doletos" langus man irgi kilo tokia pati mintis kaip Mintui. Kai kur matėsi nedideli tarpeliai tarp aliuminio rėmų sujungimo. Dėl puvimo aš negalvojau, bet kad ten gali ir papuls vanduo, tai man tokia mintis kilo.

Tuo labiau, jei dar ir aliuminis neužsandarintas ir vandens patekimas yra pakankamai lengvas, tai langai supus dar greičiau.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 08 22, 16:56)
Žinai, padaryk eksperimentą, numesk ant žemės politilenines plėveles, palauk kol palis, ir aplink saulė viską išdžiovins, sakykim porą savaičių tegul saulė pakaitina, kad žemė nuo sausros net sutrūkinėtų ir žvilgtelk į tą politileno plėvelę į kurią drėgmė per lietų pateko, bet išgaruoti niekaip neišgaruoja.

Nesamonė yra teiginys "kaip drėgmė pateko, taip ir išgaruos", praktiškai taip būna labai, labai retai, o konkrečiu atveju, kur yra siauros uždaros ervės, sakyčiau labai tikėtina situacija, kad vanduo ten laikysis labai ilgai, gadindamas medį. Tik vienas dalykas džiugins, kokį 15 metų eksploatuosi langus, kaip naujus ir net nežinosi, kad langai jau supuvę.

Sutinku, tik net lietaus laukti nereikia uztenka vakaro sulaukti ir kondensatas kitoj puse nuseda, lygiai kaip ir ant silto lango stiklo rytais kondensatas ar serksnas pasirodo.
Dregma esanti ore juda laisvai, pagrinde veikiama parcialinio slegio is siltos i saltaja puse. Todel bet kokios paplitusios pasakos apie difuzines plevles praleidziancias dregme tik i viena puse - manes neveikia. Kondensatas jau kitas klausimas. Toks pavojus esnat nesandarumams be jokios abejones yra ir ne tik mediniuose languose - visuose konstruktyvuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evil_e @ 2014 08 21, 22:58)
Dekui uz nuoroda. Pasiskaičiau tą puslapiuką ir nieko blogo neradau apie žemesnį profilį...
Kaip tik gavau paskaičiavimas abiejų variantų 86/84 ir 72/57 variantus. Su žemesnio profiliu gaunasi lamgo geresnė varža (aišku todel kad stiklo ir remo santykis didesnis). Bet gal galit pasidalinti kur blogybė žemesnio profilio?... g.gif

Dekui


Dar vieną niuansą noriu pastebėti. Konkrečiai mano atveju, aš visą langu rėmą, išskyrus apatinę profilio dalį pilnai paskandinau apšiltinimo sluoksnyje. Apatinės dalies apšiltinimo sluoksnyje negalėjau paskandinti, nes lauko palangės privalo užeiti po profiliu. Tai vat, mano profiliai, kurie turėjo būti su termoužpildu, su termoužpildu yra tik tose dalyse, kur langas ir taip putplastyje, o apatinėje dalyje, magnetas rodo esant metalą. Langas nevarstomas, manau, kad storesnio profilio lange, ten metalo nebūtų. O dabar metalas yra kaip tik ten, kur net neišeina lango apšiltinti.

Čia buvo vienas niuansas, antras niuansas yra tas, kad siaurasis profilis ant tiek siauras, kad varčia negali pilnai atsidaryti, remiasi į apšiltintas ir nutinkuotas arkas. Ant rėmo apdaila "užlipo" tik per 1cm ir viskas, varčia jau imobilizuota.
Atsakyti
QUOTE(Orginalus @ 2014 08 22, 10:40)
Kainos nzn, reiktu klausti kas uzsiema komerling langu prekyba. Bet, kiek domejausi, tai sis profilis vienas silciausiu rinkoje.

mums šiandien komerlingus sumontavo smile.gif Ar šilti bus - žiūrėsim, kol kas vaizdas patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zabukas @ 2014 08 23, 17:58)
mums šiandien komerlingus sumontavo smile.gif Ar šilti bus - žiūrėsim, kol kas vaizdas patinka  ax.gif

Ant siltu langu ryte paprastai is ryto rasa iskrenta mirksiukas.gif
Atsakyti
kiekviena ryta aprasoje... thumbup.gif

QUOTE(darius333 @ 2014 08 25, 15:28)
Ant siltu langu ryte paprastai is ryto rasa iskrenta  mirksiukas.gif

Atsakyti
Vekos merketingas užknisantis. Neseniai Lenkijoje juos padavė į teismą Aluplast už jų vardo naudojimą google paieškoje ir bylą laimėjo. Veka turėjo atsiprašyti ir sumokėti baudą.

Dabar žiūriu ir Lietuvoje tas pats -
http://www.vakarulan...limadesign.html
puslapis turėtų būti apie Rehau, o čia Veka stumia savo langus, bet net savo normalesnio Artline82 negali pasiūlyti, nes jis ne trečiųjų pasaulio šalių rinkai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BangaS: 26 rugpjūčio 2014 - 07:34
QUOTE(BangaS @ 2014 08 26, 07:24)
Dabar žiūriu ir Lietuvoje tas pats -
http://www.vakarulan...limadesign.html
puslapis turėtų būti apie Rehau, o čia Veka stumia savo langus, bet net savo normalesnio Artline82 negali pasiūlyti, nes jis ne trečiųjų pasaulio šalių rinkai.

Kodėl manau, kad čia turėtų būti "Rehau" puslapis?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti