Įkraunama...
Įkraunama...

Techninė apžiūra

QUOTE(denaxa @ 2012 02 18, 18:01)
Na tai va,vis del to buvo priezastis,nes taip sau be niekur nieko nauji stiklai neskyla... ax.gif As paminejau tik viena is galimu variantu,kaip pavyzdi... ax.gif

Aga tikrai kad buvo priezastis, tik vat deja kai perki auto tai labai maza tikimybe kad zinosi kur kas dauzta kur kreiva. O paskui va tokie siurprizai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 06 29, 18:34)
koks dabar atligis''orentacinis''zmogui radusiam
teises ir TA talona,draudima.automobilio registracijos dokus
reik moket verysad.gif masina firmos unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 06 29, 19:39)

Iki 50lt mazdaug...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 02 18, 18:49)
Aga tikrai kad buvo priezastis, tik vat deja kai perki auto tai labai maza tikimybe kad zinosi kur kas dauzta kur kreiva. O paskui va tokie siurprizai.  doh.gif


Galima labai nesunkiai ta pamatyti prijungus kompiuteri smile.gif Man Autodinoj patikrino ar masina nera dauzta 4u.gif

P.S. zinute sena, bet gal atsakymas kam bus naudingas biggrin.gif


Atsakyti
O ar būtina tą mažiuką lipduką klijuoti ant numerio, kai praėjai apžiūrą? Ar jis privalmas? Juk dokumentai yra, kam dar lipdukas?
Atsakyti
QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 04, 08:13)
O ar būtina tą mažiuką lipduką klijuoti ant numerio, kai praėjai apžiūrą? Ar jis privalmas? Juk dokumentai yra, kam dar lipdukas?

Butina...juk ir klijuoja TA kontrolierius. Nu,nebent nori,kad tave nuolat stabdytu kiekvienas pravaziuojantis policijos ekipazas-tada taip,galima ir be lipduko... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tučka @ 2013 02 26, 14:33)
Galima labai nesunkiai ta pamatyti prijungus kompiuteri  smile.gif Man Autodinoj patikrino ar masina nera dauzta  4u.gif 

P.S. zinute sena, bet gal atsakymas kam bus naudingas biggrin.gif

Jei kokybiskai suremontuota ir spakliaus nedaug deta tai irgi nelabai pamatys...neseniai man i subine moteriske su bmw ivaziavo,jai nubrauktas visas desinys sonas,o ties galinem durelem-negamyklinis spaklius,parodziau jai,klausiu,ne nauja pirkot? sako,ne nauja...bet masina brangi,drausta kasko...ir vis tik tai buvo dauzta...jei atvezta is kitur-nebus nedauzta,tokiu nebuna,tik svarbu,kad nebutu rimtu suzalojimu...vaziuokle,remas,geometrija ir pan...
Atsakyti
gas kas zino..ar dare... Man TA galioja iki 5men 20dienos...
Ar galiu pvz uzsirasyt i TA 4men. 10 diena?
Arba kazkaip,kad anie patikrintu masina.. Pasakytu minusus... Juos istaisyciau ir atvaryciau masina pakartotinai... Jau normalia data. Ne per anksti. Pvz 4men 25diena..
smile.gif
ir ar jie ims pinigus ,kaip uz TA... Ar seip patikrinima masinos... (jei anksciau atvarai jai,nei galima... )
Atsakyti
Aš dariausi TA gal kokias 2-3 sav. iki termino, galvojau jei kas negerai tai kad butu laiko sutaisyt, tai kad galma, bet kad tik patikrintu mašina, kam tau tos pinigus moket, geriau kokiam servise patikrink, nes dar ne faktas kad suras visus trukumus
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 04 05, 00:04)
gas kas zino..ar dare... Man TA galioja iki 5men 20dienos...
Ar galiu pvz uzsirasyt i TA 4men. 10 diena?
Arba kazkaip,kad anie patikrintu masina.. Pasakytu minusus... Juos istaisyciau ir atvaryciau masina pakartotinai... Jau normalia data. Ne per anksti. Pvz 4men 25diena..
smile.gif
ir ar jie ims pinigus ,kaip uz TA... Ar seip patikrinima masinos... (jei anksciau atvarai jai,nei galima... )

Galima varyti TA menesiu anksciau,ir ta menesi prasitesia TA galiojimas...geriausiai taip ir varyti,jei nezinai,kas sugede-ims kaip uz TA,surasys trukumus,juos sutvarkysi servise ir atvarysi pakartotinai-tada ziures tik tuos trukumus,ir primoketi reikes nedaug,priklausomai nuo to,kokie trukumai buvo...
Atsakyti
gal kuri ėjot TA po šio pavasario pakeitimų ir žinot kokio gesintuvo reikia?
1kg, 2kg? Ar gali būti 2 gesintuvai po 1kg?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 06 04, 10:53)
gal kuri ėjot TA po šio pavasario pakeitimų ir žinot kokio gesintuvo reikia?
1kg, 2kg? Ar gali būti 2 gesintuvai po  1kg?
4u.gif

del gesintuvu kazkas dar karta keitesi lyg tai,del nelogisku reikalavimu,bent jau svarste ta dalyka tai tikrai...manau,paprasciausia butu paskambinti i Tuvlita ir pasiklausti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 06 04, 10:53)
gal kuri ėjot TA po šio pavasario pakeitimų ir žinot kokio gesintuvo reikia?
1kg, 2kg? Ar gali būti 2 gesintuvai po  1kg?
4u.gif

gali būti 2 po 1l, aš šiandien einu, tai tiesiog pasiskolinau tą 2l
Atsakyti