Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nėra jėgų sportuoti

Sveikos, sportuojančios merginos, panelės, moterys drinks_cheers.gif
Pasipasakosiu, nes nelabai suprantu, kas man darosi, galbūt čia kiekvienam sportuojančiam taip būna, bus įdomi ir Jūsų patirtis, ir patarimai.
Aš reguliariai sportuoju jau virš metų, lankau aerobiką (treniruotės metu darome tiek kardio pratimus, tiek pratimus su svareliais, tiek ant kilimėlio). Iš pradžių, kaip anksčiau niekada nesportavusiai, buvo nelengva, greitai pavargdavau, bet jau po kelių mėnesių įsivažiavau, pajutau energijos antplūdį, gerėjančią savijautą ir nuotaiką, didėjančią ištvermę. Treniruotės man tapo būtinos, jutau kaifą. Tačiau nuo kokio lapkričio jėgos staiga pradėjo silpti, vis dažniau ir dažniau nueinu pasportuoti per prievartą, o paskui grįžtu dar labiau be jėgų, visiškai nukaknkinta jaučiuosi, pati nesuprantu, kodėl. Ar Jums taip buvo, būna? Ką tada darote? Ar sportuojate per prievartą?
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2014 03 05, 19:32)
Sveikos, sportuojančios merginos, panelės, moterys drinks_cheers.gif
Pasipasakosiu, nes nelabai suprantu, kas man darosi, galbūt čia kiekvienam sportuojančiam taip būna, bus įdomi ir Jūsų patirtis, ir patarimai.
Aš reguliariai sportuoju jau virš metų, lankau aerobiką (treniruotės metu darome tiek kardio pratimus, tiek pratimus su svareliais, tiek ant kilimėlio). Iš pradžių, kaip anksčiau niekada nesportavusiai, buvo nelengva, greitai pavargdavau, bet jau po kelių mėnesių įsivažiavau, pajutau energijos antplūdį, gerėjančią savijautą ir nuotaiką, didėjančią ištvermę. Treniruotės man tapo būtinos, jutau kaifą. Tačiau nuo kokio lapkričio jėgos staiga pradėjo silpti, vis dažniau ir dažniau nueinu pasportuoti per prievartą, o paskui grįžtu dar labiau be jėgų, visiškai nukaknkinta jaučiuosi, pati nesuprantu, kodėl. Ar Jums taip buvo, būna? Ką tada darote? Ar sportuojate per prievartą?

Galbūt trūksta poilsio ? Paskaitykite apie overtraining / persitreniravimą
http://www.itsmylife...moniu-nezino-2/
čia pirmas rastas straipsnis
Atsakyti
kam kurti nauja tema

jei yra si http://www.supermama...;#entry65936095
Atsakyti
QUOTE(Féline @ 2014 03 05, 20:23)
Galbūt trūksta poilsio ? Paskaitykite apie overtraining / persitreniravimą
http://www.itsmylife...moniu-nezino-2/
čia pirmas rastas straipsnis


Aciu labai uz nuoroda, perskaiciau, naudingas straipsnis. Is tikruju pora pozymiu tiko, tik nesuprantu, is kur gali buti persitreniravimas, jei sportuodavau ir sportuoju maksimum 4 k. i savaite po valanda, dazniausiai 2-3 kartai..
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 05, 20:50)


Ten ne tokia pat tema. Ten tema toms, kas dar net nepradejo sportuoti, nes niekaip negali prisiversti, o mano klausimas apie ta atveji, kai reguliariai sportuoji, taciau staiga tau kazkas atsitinka, jautiesi be jegu ir nebenori eiti i treniruotes..
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2014 03 05, 19:32)
Tačiau nuo kokio lapkričio jėgos staiga pradėjo silpti, vis dažniau ir dažniau nueinu pasportuoti per prievartą, o paskui grįžtu dar labiau be jėgų, visiškai nukaknkinta jaučiuosi, pati nesuprantu, kodėl.

O hemoglobinas normalus?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 05, 22:13)
O hemoglobinas normalus?

To pacio norejau paklausti biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

Man irgi taip buna visada, pirmus pora menesiu einu issisiepus o daugiau kasnors atsitinka pvz isvaziuoju atostogu, arba susergu persalu ir padarau pertrauka ir visai nebeinu, galu gale atsisakiau isvis abonemento verysad.gif
Papildyta:
Labas,

Man irgi taip buna visada, pirmus pora menesiu einu issisiepus o daugiau kasnors atsitinka pvz isvaziuoju atostogu, arba susergu persalu ir padarau pertrauka ir visai nebeinu, galu gale atsisakiau isvis abonemento verysad.gif
Atsakyti
nebutinai persitreniravimas gali buti, gal cia pervargimas? cia du skirtingi dalykai. o kaip su mityba? man tokia savijauta kaip autores pasireiksdavo kaip nedavalgydavau normaliai, kai ant dietos sedejau, pavalgius normaliai, atsistadydavo jegos ir gryzdavo noras sportuoti
Atsakyti
Susitvarkyk mitybą, valgyk daugiau angliavandenių turinčio maisto: vaisiai, grūdai, daržovės. Prieš treniruotę būtinai pavalgyk valanda iki jos. Ir pavartok vitaminų kompleksus sportuojančioms su mineralais.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 05, 22:13)
O hemoglobinas normalus?



Pries metus buvo zemas, apie 90. Tris menesius vartojau gelezies preparatus (tabletes), nes svaigo galva. Po vartojimo pakilo, savijauta pagerejo. Jauciu gal vel reikia pasidaryti hemglobino lygio tyrima.
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2014 03 06, 09:11)
To pacio norejau paklausti biggrin.gif



Na taip, man uzsidegimas is praziu buvo nerealus, o dabar kazkaip nuobodu ir rutiniska, nors pertrauku nedariau. Pakeisciau i kita aerobikos studija, bet kiek ziurejau, tai kol kas netinka arba treniruociu laikas, arba toli nuo namu.
Papildyta:
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 07, 17:27)
nebutinai persitreniravimas gali buti, gal cia pervargimas? cia du skirtingi dalykai. o kaip su mityba? man tokia savijauta kaip autores pasireiksdavo kaip nedavalgydavau normaliai, kai ant dietos sedejau, pavalgius normaliai, atsistadydavo jegos ir gryzdavo noras sportuoti



As valgau labai gerai, saves tikrai neskriaudziu, jokiu dietu nesilaikau. Pusryciams kose arba varske su razinomis, arba varskeciai, arba omletas, priespieciams vaisiai arba virtas kiausinis, pietums paukstiena, neriebi mesa arba zuvis su grikias/ryziais ir svizomis arba troskintomis darzovemis, pavakariams ka nors saldaus, javainis, sokoladukas, saldi pasuku varske etc., vakarienei darzoves ir zuvis/vistiena/ kiausiniai arba sriuba..Popiet ir is ryto dar buna ir saldumynai desrtui, kartais ir vakarais po vakariene buna saldumynai..
Papildyta:
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 08, 00:56)
Susitvarkyk mitybą, valgyk daugiau angliavandenių turinčio maisto: vaisiai, grūdai, daržovės. Prieš treniruotę būtinai pavalgyk valanda iki jos. Ir pavartok vitaminų kompleksus sportuojančioms su mineralais.



Visa tai darau ir dariau smile.gif Tik vitaminus pradejau vartot pries menesi, iki tol nevartojau.
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2014 03 09, 11:41)
Pries metus buvo zemas, apie 90. Tris menesius vartojau gelezies preparatus (tabletes), nes svaigo galva. Po vartojimo pakilo, savijauta pagerejo. Jauciu gal vel reikia pasidaryti hemglobino lygio tyrima.
<...>
As valgau labai gerai, saves tikrai neskriaudziu, jokiu dietu nesilaikau.  Pusryciams kose arba varske su razinomis, arba varskeciai, arba omletas, priespieciams vaisiai arba virtas kiausinis, pietums paukstiena, neriebi mesa arba zuvis su grikias/ryziais ir svizomis arba troskintomis darzovemis, pavakariams ka nors saldaus, javainis, sokoladukas, saldi pasuku varske etc., vakarienei darzoves ir zuvis/vistiena/ kiausiniai arba sriuba..Popiet ir is ryto dar buna ir saldumynai desrtui, kartais ir vakarais po vakariene buna saldumynai..

Hemoglobinas iš bendro kraujo tyrimo ne viską parodo. Pasidarykit ir feritino tyrimą, matysit, ar turit geležies atsargų.

Dar į mitybos temą - geležį organizmas gerai pasisavina, jei kartu vartojamas vitaminas c ir nevartojami gyvūniniai baltymai (pieno prod., kiaušiniai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 09 kovo 2014 - 19:59
Tai gali būti kalio trūkumas smile.gif http://www.delfi.lt/...a.d?id=61783971 Pati taip jaučiuosi, todėl intensyviai ieškau priežasties, dabar laukiu kalio tyrimo atsakymo, bet jau ir taip žinau, kad man jo trūks. Savijauta siaubinga, atitinka visi kalio trūkumo požymiai
Atsakyti