Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nėra jėgų sportuoti

QUOTE(Just a girl @ 2014 03 09, 12:41)
As valgau labai gerai, saves tikrai neskriaudziu, jokiu dietu nesilaikau.  Pusryciams kose arba varske su razinomis, arba varskeciai, arba omletas, priespieciams vaisiai arba virtas kiausinis, pietums paukstiena, neriebi mesa arba zuvis su grikias/ryziais ir svizomis arba troskintomis darzovemis, pavakariams ka nors saldaus, javainis, sokoladukas, saldi pasuku varske etc., vakarienei darzoves ir zuvis/vistiena/ kiausiniai arba sriuba..Popiet ir is ryto dar buna ir saldumynai desrtui, kartais ir vakarais po vakariene buna saldumynai..

Į labai gerai čia netraukia, sorry. Tikriausiai paprasčiausias mikro-makro elementų trūkumas ir tiek. Dauguma juk nuo to kenčia, todėl ir serga, negaluoja, energijos trūksta ir visa kita. Bet gi visi galvoja, kad taip turi būti ir toliau gyvena nieko nekeisdami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 04 01, 06:31)
Treneris kas tris menesius pataria daryti poros sav pertrauka,nes kitaip atsiranda pervargimas, atsibosta ir pan smile.gif



Geras, o ne per didele pertrauka, raumenys neatpars nuo kruvio?
As per visus 1,5 metu maksimum buvau padariusi pertrauka savaitei.
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2014 04 01, 11:35)
Man sausį dar buvo 118, o vasarį jau 108  blink.gif ir feritinas tragiškas (~6). Po 3 savaičių papildų hemoglobinas atsistatė iki 125  bigsmile.gif Geriu tardyferon. Sako, ne visiems jis tinka (ypač jei jautrus skrandis), bet man kol kas nėra jokių pašalinių reiškinių. Geriu rytais, prieš pusryčius ir derinu maistą, kad netrukdytų įsisavinti geležies. Ir dar kartu su geležies tablete folio rūgšties suvalgau, nes gerina įsisavinimą.



Mano pirma karta buvo 90, pageriau Tadyferono irgi ir atsistate iki 110, bet nuo jo uzketedavo vidurius. Dabar 102.. Israse geri si karta Ferro-Flogamma, kartu su folio rugstimi, ir pasake jei nepageres vel pereiti prie Tadyferono.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 01, 21:42)
Į labai gerai čia netraukia, sorry. Tikriausiai paprasčiausias mikro-makro elementų trūkumas ir tiek. Dauguma juk nuo to kenčia, todėl ir serga, negaluoja, energijos trūksta ir visa kita. Bet gi visi galvoja, kad taip turi būti ir toliau gyvena nieko nekeisdami biggrin.gif



O kodel, kas blogai? Plaikim nuosaly saldumynus, esu nuo ju priklausoma ir tikrai neatsisakysiu, bet juk ismetus saldumynus, normali sveika mityba, kas negerai su ja?
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2014 04 02, 08:00)
O kodel, kas blogai? Plaikim nuosaly saldumynus, esu nuo ju priklausoma ir tikrai neatsisakysiu, bet juk ismetus saldumynus, normali sveika mityba, kas negerai su ja?

Daržovių labai maža, neaišku kokios kokybės ta mėsa, ar ne perdaug jos? Ir jei neatsisakysi saldumynų (bent neapmažinsi) tai kas čia gero gali būti? Nuo ko manai žmonės silpni? Ne tik nuo blogo oro.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 02, 09:22)
Daržovių labai maža, neaišku kokios kokybės ta mėsa, ar ne perdaug jos? Ir jei neatsisakysi saldumynų (bent neapmažinsi) tai kas čia gero gali būti? Nuo ko manai žmonės silpni? Ne tik nuo blogo oro.

Jei mėsos būtų per daug, hemoglobinas būtų aukštas, nuo daržovių nelabai kyla. O saldumynai - greiti angliavandeniai, energijos tiesiog protrūkis tada būtų. Ir ne tiek jų daug, kad dėl to reikėtų sukti galvą, nebent apimtų pavasarinis dietinimosi šišas, kuris paprastai sveikatos tikrai neprideda.

Man ši problema taip pat aktuali, nes nusibodo aiškinti gydytojams, kad aš tikrai ne vegetarė. Tiesa, man Tardyferon irgi nelabai patinka - tik kažkodėl vidurius laisvina smile.gif Kažkur radau, kad gali būti žemas hemoglobinas sportuojantiems - įdomu, ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2014 04 02, 12:41)
Kažkur radau, kad gali būti žemas hemoglobinas sportuojantiems - įdomu, ar tai tiesa?

Truputį tuo domėjausi. Bet lyg ir neradau, kad būtų kas aptikęs tiesioginį ryšį. Kažkur buvo paminėta, kad, pvz., bėgikams nuo pėdos smūgių į asfaltą gali aktyviau vykti hemolizė (hemoglobino yrimas, ar kaip čia pavadinti). Taip pat kažkodėl sportininkams visada yra didesnės hg normos negu paprastiems žmonėms. Asmeniškai man sutapo, kad tą mėnesį, per kurį hg nukrito per 10 vnt., sportavau aktyviau nei prieš tai. Bet taip pat ir sirgau lėtine angina. Tai nežinau, ar galiu kaltinti sportą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 04 02, 13:24)
Truputį tuo domėjausi. Bet lyg ir neradau, kad būtų kas aptikęs tiesioginį ryšį. Kažkur buvo paminėta, kad, pvz., bėgikams nuo pėdos smūgių į asfaltą gali aktyviau vykti hemolizė (hemoglobino yrimas, ar kaip čia pavadinti). Taip pat kažkodėl sportininkams visada yra didesnės hg normos negu paprastiems žmonėms. Asmeniškai man sutapo, kad tą mėnesį, per kurį hg nukrito per 10 vnt., sportavau aktyviau nei prieš tai. Bet taip pat ir sirgau lėtine angina. Tai nežinau, ar galiu kaltinti sportą smile.gif

Kol mažiau sportuodavau (tiksliau, daugiau vaikščiojau - po 2-4 valandas per dieną), hemoglobinas buvo net 140, dabar sportuoju - tiesa, jau senokai - hemoglobinas tai 110, tai 114, tai 112, ir mėsą valgau, ir žoles - dilgėlių arbata ir pan., ir hematogenus, bet negana to, kad hemoglobinas ne normoje, dar kažkas rodo - jau pamiršau - kad trūksta B grupės vitaminų, tada jau hemoglobino rodiklis ne toks mažas - 114 (žinoma, ne norma)- bet jau tenka naudoti papildą. Užkniso sad.gif Norėčiau žinoti priežastį, net tik kad sportuojantiems gali būti žemas, nuo streso ar pan. internetinė mitologija, kuria nežinau ar verta tikėti. Bet šiek tiek neramina gal ketvirtus metus nesikeičiant situacija
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2014 04 02, 15:53)
Kol mažiau sportuodavau (tiksliau, daugiau vaikščiojau - po 2-4 valandas per dieną), hemoglobinas buvo net 140, dabar sportuoju - tiesa, jau senokai - hemoglobinas tai 110, tai 114, tai 112, ir mėsą valgau, ir žoles - dilgėlių arbata ir pan., ir hematogenus, bet negana to, kad hemoglobinas ne normoje, dar kažkas rodo - jau pamiršau - kad trūksta B grupės vitaminų, tada jau hemoglobino rodiklis ne toks mažas - 114 (žinoma, ne norma)- bet jau tenka naudoti papildą. Užkniso sad.gif Norėčiau žinoti priežastį, net tik kad sportuojantiems gali būti žemas, nuo streso ar pan. internetinė mitologija, kuria nežinau ar verta tikėti. Bet šiek tiek neramina gal ketvirtus metus nesikeičiant situacija

Anemija nebutinai lemia gelezies stoka. Ar tyretes feritina?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 04 02, 16:31)
Anemija nebutinai lemia gelezies stoka. Ar tyretes feritina?

Nežinau aš ten tų visų rodiklių 4u.gif , bet kažkodėl geležies stokos anemija. O koks skirtumas?
Atsakyti
o kaip su kepenimis?
Atsakyti
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 08, 17:23)
o kaip su kepenimis?

Kai viskas prasidėjo - buvo gerai (čia prieš kelerius metus). O as gali būti ne taip? Kokia įtaka? Ryšys tarp hemoglobino ir kepenų veiklos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 09 balandžio 2014 - 10:30
Isistirk butinai skydliauke, man irgi taip buvo, visiskai nebeturejau jegu, galvojau, tiesiog nuovargis, o pasirodo, skydliauke visiskai nustojo funkcionuoti sad.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mamurka @ 2014 04 18, 14:43)
Isistirk butinai skydliauke, man irgi taip buvo, visiskai nebeturejau jegu, galvojau, tiesiog nuovargis, o pasirodo, skydliauke visiskai nustojo funkcionuoti sad.gif.

Tyrė. Viskas gerai.
Išskyrus hemoglobiną, kuris anksčiau niekada nekėlė problemų, bet dabar jau gal ketvirtus metus negrįžta link normos. Dėl kol kas nerandamų priežasčių - nusibodo ir nežinau, ką daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 22 balandžio 2014 - 08:20