Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybėlaitės, 28 tema

QUOTE(Laura_online @ 2014 05 15, 07:57)
aaa, bet kad ir schema sudeliota taip is idejos, pas mane berniukams visada taip buna kai neriu, nes nerandu jiems tinkamo paprasto rasto  biggrin.gif Galiu pabandyt paaiskint tik, bet pasididink foto ir matosi man atrodo aiskiai.
Principe pasidariau rutuliuka su stulpeliais su vienu uzmetimu ir tarpu tarp ju po dvi akutes, kazkiek paneriau didindama, paskui skeliau kiekviena motyva dar i du. O siaip paskui nuolatinis tas rastas taip ir eina 4 stulpeliai su uzmetimu+akis laisva+4 stulpeliai su uzmetimu +2 laisvos akys ir vel is naujo 4 stulpeliai su uzmetimu+akis laisva+4 stulpeliai su uzmetimu +2 laisvos akys....nezinau r aiskiai as cia  g.gif

tai va kad berniukams rastuku nieko gero nera biggrin.gif bandysiu situ ka nors 4u.gif
Atsakyti
Kaip tik pavasaris,tai ir pasipyle groziai thumbup.gif O as noriu nunerti tokia paprastute,bet su isilgai kepurytes einanciom iskiliom eilutem,va kazka panasaus kaip sios temos 15psl. 172 zinute,nutty braskine kepuryte,dar anksciau buvo panasi is rozinio melanzo.Na ir geda sakyt,bet nezinau kaip ta iskilusia eilute isnert blush2.gif gal pagelbetumet? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienas zmogus: 15 gegužės 2014 - 14:43
Jau susiradau ko reikejo.
Atsakyti
Wau merginos na jūs ir šaunuolės kiek gožybių užvertėt forumą Š A U N U O L Ė S smile.gif
Atsakyti
Atnešu dar vasariško saldumo smile.gif Siūlai ONline Filetta.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretinskis: 17 gegužės 2014 - 19:15
is kokiu siuluku mezgate blonas vasarines kepurytes ? (zinau kad ne MAXI, kazkada rase apie kitokius minkstucius siulus) g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 05 18, 14:31)
is kokiu siuluku mezgate blonas vasarines kepurytes ? (zinau kad ne MAXI, kazkada rase apie kitokius minkstucius siulus) g.gif

ONline Filetta
Atsakyti
loretinskis, labai grazu 4u.gif

Rodausi
user posted image
user posted image
Atsakyti
Loretinskis, koks gražus kepurėlės raštas! Gal galėtumėt schemute pasidalinti?
Atsakyti
kristinalm labai įdomus kepurytės raštelis.

Mano banguota vasarinukė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutty: 18 gegužės 2014 - 20:17
QUOTE(kristinalm @ 2014 05 18, 19:19)
Rodausi

QUOTE(Mitutok @ 2014 05 18, 20:33)
Loretinskis, koks gražus kepurėlės raštas! Gal galėtumėt schemute pasidalinti?

Ačiū, merginos 4u.gif
Kristinalm, gražu,, įdomu ir nematyta thumbup.gif
Mitutok, prašom schemutę, tik koregavau šiek tiek pagal save. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nuty prasau schemutes nuostabi kepuryte wub.gif
Loretinski thumbup.gif tik nebuciau baltos dejus man tokios vienspalves tai mmmmm ir man kaip patinka fileta thumbup.gif arba anchor nors brungus g.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 19 gegužės 2014 - 13:22