Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybėlaitės, 28 tema

QUOTE(agneciuke @ 2014 05 24, 12:37)
Tai va va, ir as dabar ta paty gaunu. Irgi dadejau papildomu pynučių, bet žiūriu š.... gaunasi. ir dabar kaip tik galvoju dadeti motyva dar viena. Bet jei sakot jums nesigavo, tai nežinau ką čia dabar daryt. Neriu iš Filetos siūlų. Šeip man gražus šitas raštas.


As neriau pagal sia schema. neriau trecio nr vaselius(atitinkamai storesni ir siulai): nieko nekeiciant -gavos kepuryte ant 3-4 metuku mergaites, o isemus viena motyva ant jos sesytes9men-1,5 metu galvytes smile.gif sekmos!

man pask puse metu rankos nert nekyla.... o jei ka pabandau tai nepabaigiu...

O jus cia prinerusios grozybiu, paneles! Smagios ir spalvotos vasaros visoms! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 05 30, 22:58)

Pagal sia schemute neriu ir man jau vos nuo 3 eiles ji kazkiek rieciasi, tikrai nera blynas sad.gif ka negerai darau?
Atsakyti
QUOTE(Puokste~ @ 2014 06 11, 00:11)
Pagal sia schemute neriu ir man jau vos nuo 3 eiles ji kazkiek rieciasi, tikrai nera blynas sad.gif ka negerai darau?


pridekit motyvu, permazai stulpeliu jusu nerimo tamprumui. (nors as dazniausiai (beveik visada) darau 10 motyvu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2014 06 04, 10:46)
Rodausi 4u.gif

Ir kepurytė, ir spalvytė labai wub.gif

O aš keliu temą ir rodausi su užsakymuku vėsesniam orui. Siūlai Gazzal baby cotton ( 60 proc. medvilnė ir 40 proc. polyakrilo), vašelis nr. 2.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretinskis: 12 birželio 2014 - 19:13
QUOTE(loretinskis @ 2014 06 12, 20:13)
O aš keliu temą ir rodausi su užsakymuku vėsesniam orui. Siūlai Gazzal baby cotton ( 60 proc. medvilnė ir 40 proc. polyakrilo), vašelis nr. 2.

oj noriu ir as tokios beretytes. o kokiu rastu kaktos krastelis neriamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puokste~: 13 birželio 2014 - 09:53
QUOTE(Puokste~ @ 2014 06 13, 10:52)
oj noriu ir as tokios beretytes. o kokiu rastu kaktos krastelis neriamas?

Reljefiniais stulpeliais, visas aprašymas rusų kalba čia:
Beretė
Atsakyti
Truputį ne į temą paklausiu klausimo merginų tų, kurios mezga/neria kepurytes pardavimui blink.gif - ar Jums šiemet nesumažėjo užsakymų kepurytėms ? Pastebėjau, jog šį sezoną 'ant bangos' siūtos plonos medvilnės kepurytės... Gatvėje kas antrą vaikutį matau su jomis pasipuošusį. O nertų/megztų bent jau 'iš mano varpinės' žiūrint nlb nori..

Atsakyti
Įkvėpta Jūsų grožybių, nurezgiau ir aš sūneliui vasarai porą kepurių smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2014 06 15, 22:22)
Truputį ne į temą paklausiu klausimo merginų tų, kurios mezga/neria kepurytes pardavimui  blink.gif  - ar Jums šiemet nesumažėjo užsakymų kepurytėms ? Pastebėjau, jog šį sezoną 'ant bangos' siūtos plonos medvilnės kepurytės... Gatvėje kas antrą vaikutį matau su jomis pasipuošusį. O nertų/megztų bent jau 'iš mano varpinės' žiūrint nlb nori..

Pritariu, kažkaip šią vasarą tyluma g.gif

QUOTE(elzeda @ 2014 06 16, 16:15)
Įkvėpta Jūsų grožybių, nurezgiau ir aš sūneliui vasarai porą kepurių smile.gif

Gražu wub.gif
Atsakyti
pasirodysiu as po ilgelesnio laiko smile.gif
user posted image
Atsakyti
ingauk, labai miela kepurytė wub.gif ir spalva ir raštas wub.gif
Papildyta:
elzeda, traukinukas thumbup.gif
Atsakyti
Ingauk - labai rgažu ir nematyta. gal pasidal;insi schemute? biggrin.gif
Atsakyti