Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

Sveikos! :) O kur rekomenduotumėt atostogas? Kur gražesni vaizdai, ar daugiau aplink lankytinų vietų? Žemyn nuo Alikantės link Costa Blanca ar į viršų, link Valencia?

Atsakyti
QUOTE(A_Little_Girl @ 2018 02 04, 10:11)
<p>Sveikos! smile.gif O kur rekomenduotumėt atostogas? Kur gražesni vaizdai, ar daugiau aplink lankytinų vietų? Žemyn nuo Alikantės link Costa Blanca ar į viršų, link Valencia?</p>

Grožis - gana subjektyvus dalykas. Man asmeniškai būtų sunku pasirinkti, nes ir ten, ir ten yra nerealių perliukų. Jei apsistosit šalia Alikantės, faktiškai galima ir viršų, ir apačią apvažinėti spinduliniu būdu smile.gif . Jei atostogoms turite daugiau laiko, lokacijos vietą dalinkite į dvi dalis ir pusę laiko gyvenkite į viršų nuo Alikantės, kitą - į apačią mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ačiū už atsakymus! Išsirinkom namelį Calpe miestelyje. Visoms 3 savaitėms.. Kažkaip pagalvojom, kad su tokiais mazgiais gali būti sudėtinga per kelias vietas gyvent. Gal kuri žinot ką apie šį miestelį? Ar vertas dėmesio? Bandysim nuomotis mašiną visam laikui.
Atsakyti
QUOTE(Toma Valkiūnienė @ 2018 02 07, 12:47)
Ačiū už atsakymus! Išsirinkom namelį Calpe miestelyje. Visoms 3 savaitėms.. Kažkaip pagalvojom, kad su tokiais mazgiais gali būti sudėtinga per kelias vietas gyvent. Gal kuri žinot ką apie šį miestelį? Ar vertas dėmesio? Bandysim nuomotis mašiną visam laikui.

Calpėj labai geras smėlėtas krantas, bet daug poilsiautojų iš mūsų kaimyninės šalies. Miesteliu ten nelabai ir pavadinsi, visas miestas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 07 vasario 2018 - 12:02
QUOTE(Scheila @ 2018 01 19, 12:01)
Laba diena, mes kas met po menesi atostogaujame Alicanteje


gal butu galima kontaktus? smile.gif
Atsakyti
Laba.
Gal kas yra seke bilietu kainas su ryanair i Alikante?
Ar yra tikimybe kad jos pakris siek tiek?

Aciu atsakiusiems... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2018 02 24, 18:55)
Laba.
Gal kas yra seke bilietu kainas su ryanair i Alikante?
Ar yra tikimybe kad jos pakris siek tiek?

Aciu atsakiusiems... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pakris nuo kiek ir kokiam metų laikui?
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2018 02 24, 23:01)
Pakris nuo kiek ir kokiam metų laikui?



Rugpjūčiui, dabar žmogui rodo apie 220... 2 savaitėm pirmyn atgal...
Ir nežinau ar čia jau gera kaina, ar pirkt, ar dar palaukt... Paskum kad nebūčiau likus prie suskilusios geldos biggrin.gif
Atsakyti

Rugpjūčiui, dabar žmogui rodo apie 220... 2 savaitėm pirmyn atgal...
Ir nežinau ar čia jau gera kaina, ar pirkt, ar dar palaukt... Paskum kad nebūčiau likus prie suskilusios geldos biggrin.gif

 


Aš velykom pirkau už 110 eupirmyn atgal ,stebejau 2 savaites tai kainos gan stipriai vaikščiojo .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingė: 25 vasario 2018 - 10:27
QUOTE(madam_pipi82 @ 2018 02 25, 09:01)
Rugpjūčiui, dabar žmogui rodo apie 220... 2 savaitėm pirmyn atgal...
Ir nežinau ar čia jau gera kaina, ar pirkt, ar dar palaukt... Paskum kad nebūčiau likus prie suskilusios geldos biggrin.gif


praeita sestadieni geguzes menesiui kaina buvo apie 102 eur. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2018 02 25, 11:46)
praeita sestadieni geguzes menesiui kaina buvo apie 102 eur.  mirksiukas.gif



Na as du mėnesius stebiu... Nesikeicia mano norimai datai... Tai vat ir nzn ar cia pirkt ar laukt...
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2018 02 25, 08:01)
Rugpjūčiui, dabar žmogui rodo apie 220... 2 savaitėm pirmyn atgal...
Ir nežinau ar čia jau gera kaina, ar pirkt, ar dar palaukt... Paskum kad nebūčiau likus prie suskilusios geldos biggrin.gif

Rugpjūtis - pats sezonas - 220 į abi puses, mano galva, nebloga gera kaina. Nors specialiai įlindau pažiūrėt, tai man duoda už 180 eu, nebent jūs perkate keliems žmonėms, tad dažnai už kiekį paima daugiau ax.gif .
Atsakyti