Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(NinaAtina @ 2016 01 05, 12:04)
Na kokybisku, geru tapetu kaina manau labai normali. Parasykit gal kokia nuolaida pritaikys wink.gif

82 eurai už ritinėlį normali kaina g.gif Man labai didelė. Liūdniausia, kad nėra pasirinkimo už vidutinę kainą - arba baisūs, pvz., už 15 Eur. Arba gražūs už 100 Eur. Ir jei reikia kokių 10 ritinėlių, tai apvali sumelė susidaro ax.gif Arba aš ieškot nemoku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 05 sausio 2016 - 21:01
QUOTE(Sophi @ 2016 01 05, 22:01)
82 eurai už ritinėlį normali kaina g.gif Man labai didelė. Liūdniausia, kad nėra pasirinkimo už vidutinę kainą - arba baisūs, pvz., už 15 Eur. Arba gražūs už 100  Eur. Ir jei reikia kokių 10 ritinėlių, tai apvali sumelė susidaro ax.gif Arba aš ieškot nemoku ax.gif


Tai vat ir atsaket, arba perkat uz 15-30 eur is senuku, vinilius, baisius, arba mokat nuo 70 eur ir daugiau uz kokybiskus, gerus, grazius smile.gif Aisku kai daug reikia sumele tikrai nemaza gaunasi... Bet ir tapetai turbut maziausiai 10 metu. Tai gal galit keisti sienas, gal yra kuri mazesne, ir ja palikti kaip akcentine?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2016 01 05, 22:01)
82 eurai už ritinėlį normali kaina g.gif Man labai didelė. Liūdniausia, kad nėra pasirinkimo už vidutinę kainą - arba baisūs, pvz., už 15 Eur. Arba gražūs už 100  Eur. Ir jei reikia kokių 10 ritinėlių, tai apvali sumelė susidaro ax.gif Arba aš ieškot nemoku ax.gif

Mano nuomonė irgi panaši... Iš pigių tapetų nieko neradau, o kokią Retroformą tai visą išpirkčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2016 01 06, 09:56)
Tai vat ir atsaket, arba perkat uz 15-30 eur is senuku, vinilius, baisius, arba mokat nuo 70 eur ir daugiau uz kokybiskus, gerus, grazius smile.gif Aisku kai daug reikia sumele tikrai nemaza gaunasi... Bet ir tapetai turbut maziausiai 10 metu. Tai gal galit keisti sienas, gal yra kuri mazesne, ir ja palikti kaip akcentine?

O iš kokių medžiagų tie brangūs būna g.gif

Aš svarstau mintį - butas labai mažas, tai kad nebūtų makalynės, visam bute kaip akcentą rinktis vienodus tapetus: kambary, koridoriui, virtuvėj po 1 sieną.
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2016 01 06, 10:56)
Tai vat ir atsaket, arba perkat uz 15-30 eur is senuku, vinilius, baisius, arba mokat nuo 70 eur ir daugiau uz kokybiskus, gerus, grazius smile.gif Aisku kai daug reikia sumele tikrai nemaza gaunasi... Bet ir tapetai turbut maziausiai 10 metu. Tai gal galit keisti sienas, gal yra kuri mazesne, ir ja palikti kaip akcentine?

Aš norėčiau visą kambarį (miegamąjį) ištapetuoti švleniai gelsvais tapetais su neryškiais baltais raštais, dažyti dalies sienų nesinori.
Mano vaikystės kambarys buvo pušinės grindys, lakuotos tamsiai žaliu laku, ir tapetai - juostos geltona/balta. Man tas geltonos/baltos derinys taip užstrigo, kad miegamojo niekaip kitaip ir neįsivaizduoju.
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduoti gera tapetu klijuotoja 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 01 07, 13:38)
Aš norėčiau visą kambarį (miegamąjį) ištapetuoti švleniai gelsvais tapetais su neryškiais baltais raštais, dažyti dalies sienų nesinori.
Mano vaikystės kambarys buvo pušinės grindys, lakuotos tamsiai žaliu laku, ir tapetai - juostos geltona/balta. Man tas geltonos/baltos derinys taip užstrigo, kad miegamojo niekaip kitaip ir neįsivaizduoju.

http://www.wallpaper...d-sunset/112097 cia gal ka rasite.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 01 07, 15:32)

Ačiū, laaabai gražių yra! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 01 07, 15:39)
Ačiū, laaabai gražių yra! drinks_cheers.gif

Siuncia i LT ir lyg tais 3 pvz atsiuncia nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 01 07, 14:32)

Radau gražius, bet 69 € rolleyes.gif Be akcijos vis tiek brangu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 01 07, 18:56)
Siuncia i LT ir lyg tais 3 pvz atsiuncia nemokamai.

Pavyzdys nemokamas, bet už siuntimą reikia susimokėt ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ieškau tokio tapeto, ir nepavyksta rasti
Gal kuri užmatėte interneto platybėse ar pardėje LT

http://www.houzz.com...droom-vancouver
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 15 sausio 2016 - 11:15